Felicia اسپنسر می توانید ترک UFC 250 یک افسانه با آماندا Nunes شوکه

نگاهی عمیق تر در Felicia اسپنسر قبل از اینکه به دنبال گذشته خود را. اسپنسر (8-1) به ظاهر قربانی بعدی از آماندا

توسط NEWSAMINS در 17 خرداد 1399

نگاهی عمیق تر در Felicia اسپنسر قبل از اینکه به دنبال گذشته خود را.

اسپنسر (8-1) به ظاهر قربانی بعدی از آماندا Nunes' پنج سال win streak تلاش خواهد کرد به جلو و عظیم ناراحت و تبدیل شدن به زنان ورزشکار پروزن قهرمانی در UFC 250 روز شنبه در لاس وگاس.

اسپنسر خواهد بود برجسته در این رویداد از یک pay-per-view برای اولین بار. او خواهد بود یک سنگین underdog (+475). او وارد خواهد شد به عنوان یک ناشناخته است.

او می تواند ترک یک افسانه است.

"این سو و آن را به فرو رفتن در به دیدن من headlining اول یک کارت" اسپنسر گفت: BJPENN.com. "اما من خیلی با تمرکز بر آنچه که من نیاز به انجام و تمام چیزهای اضافی من فقط در گشاد گشاد راه رفتن. من افتخار دارم که در موقعیت من باشند."

"من دوست دارم که توسری خور. بیشتر افرادی که شک من را تحت تاثیر من در هر راه. اگر هر چیزی آن را به من می دهد انگیزه بیشتری برای انجام. من هم هیچ فشاری بر من آماده هستم به شوک جهان است. این هم نه من اولین بار که یک توسری خور و احتمالا نمی خواهد آخرین. ناراحتی تمام زمان اتفاق می افتد و من آماده به جلو و یکی از بزرگ."

متولد در مونترال و مطرح در فلوریدا, اسپنسر, 29, برنده اولین هفت مبارزه حرفه ای, قبل از درد و رنج او تنها از دست دادن به Cris سایبورگ در جولای 27 با تصمیم به اتفاق آرا. سایبورگ مواجه Nunes (19-4) هفت سال قبل از آن دیدن او 13 سال برنده خط پایان که دومی به ثمر رساند حذفی 51 ثانیه از بازی.

آماده شدن برای Nunes — که نیز قهرمان خروس وزن — ممکن است بزرگترین چالش زندگی حرفه ای او اما اسپنسر به مراتب راحت تر از ورود به آخرین نسخه از بزرگترین مبارزه زندگی حرفه ای او.

"من قطعا شباهت," اسپنسر گفت MMA مبارزه. "[سایبورگ] آیا احساس می کنید مانند یک عنوان مبارزه با....رسانه ها حتی پس از آن هم که از دست دادن به قهرمان' و یا اشاره شد که در آن پنج دور و من تا به حال به آنها یادآوری آن نبود یک مبارزه قهرمانی....

"من فکر می کنم که این تجربه فقط می افزاید: به مجموعه. من از طریق برخی از تجمع و در حال حاضر آن را در واقع یک کمی کمتر به دلیل محدودیت رسانه ها و مسائل است. آن را کمتر تهاجمی کمتر مسائل. من احساس می کنم مثل من خیلی خوش شانس و خوشحال داده می شود این فرصت را به مانند یک بالا قرار دادن بر روی کارت در تابستان گذشته با سایبورگ داشتن مرحله بزرگ و در حال حاضر این نوع از همه دوباره اتفاق می افتد اما این بار در رویداد اصلی بود که فوق العاده غیر منتظره برای اولین بار در....من فقط یه نگاهی به این خبر و پس از آن حرکت می کند. من شماره یک تمرکز فقط ضرب و شتم آماندا و سپس همه چیز می آید که پس از خواهد آمد و من از آن لذت ببرید و سپس."

Amanda Nunes and Felicia Spencer at their weigh-in on Friday
آماندا Nunes و Felicia اسپنسر در وزن-در روز جمعهZuffa LLC

Nunes, 32, برنده 10 دعوا مستقیم قدمت آن به سپتامبر 2015. که فقط زمانی که اسپنسر ساخته شده حرفه ای اولین با Invicta FC, که در آن او موفق به کسب عنوان ورزشکار پروزن. اسپنسر که ازدواج جنگنده تاد Coppinger در دسامبر اخیرا ضرب و شتم زهرا Fairn با دور اول TKO در ماه فوریه است.

"به خصوص پس من طرفدار اما حتی قبل از آن فرصت فقط تشدید سرعت" اسپنسر گفت MMA مبارزه. "من کار حرفه ای شروع کند. آن را واقعا دشوار بود به دعوا پس از آن همه ناگهان من تا به حال چند برد و من به نام به وگاس به مبارزه در توف-N-Uff مسابقات بود که یک معامله بزرگ و چنین چیزی در آن زمان. و سپس Invicta.

"واقعا هر سال من به عقب نگاه این نقاط عطف. مردم فقط گفت: همان چیزی, 'وای این دیوانه شما این انجام داده ایم و این یک دیوانه سال است.' آره هر سال من به عقب نگاه کنید و آن را یک دیوانه سال پس از آن نوع به طور معمول همان. فرصت های باور نکردنی هستند و ذهن دمیدن اما احساس می کنم مثل این هر سال پس خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد بعدی سال است."

چه اتفاقی می افتد شنبه می توانید تغییر دهید UFC تاریخ است.

"یک پیروزی بزرگ است. من فکر نمی کنم او میراث از هم جدا می افتد از دست دادن به من و یا آن را به من تبدیل به بز" اسپنسر گفت. "اما آن را فقط شروع به ساخت من میراث. من در حال حاضر برخی از موفقیت در این ورزش و این امر می تواند یک بزرگ."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب