فدرال شارژ فلوریدا مرد با تقلب برای خرید لامبورگینی با COVID بودجه امداد

جسیکا فلرس ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 11:21 PM EDT Jul 27, 2020فلوریدا مرد به اتهام تقلب دوشنبه پس از

توسط NEWSAMINS در 7 مرداد 1399

فلوریدا مرد به اتهام تقلب دوشنبه پس از دریافت $3.9 میلیون دلار وام از چک حفاظت از برنامه خود را به خرید در میان چیزهای دیگر, یک لامبورگینی ماشین ورزشی, مقامات گفت.

David T. Hines از میامی فلوریدا شد متهم با یک تعداد از تقلب در بانک یک تعداد از اظهارات نادرست به یک موسسه مالی و یک تعداد از درگیر شدن در معاملات غیر قانونی درآمد حاصل از, با توجه به بیانیه منتشر شده توسط وزارت دادگستری ایالات متحده.

مقامات ادعا می کنند که Hines, 29 کاربردی به نمایندگی از چند شرکت برای $13.5 میلیون وام های ارائه شده توسط چک حفاظت از برنامه که طراحی شده است برای نگه داشتن کسب و کارهای کوچک شناور در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در این شکایت همچنین مدعی Hines دروغ در مورد مبلغ پرداخت شده به کارکنان. در عوض او با استفاده از این بودجه برای خرید در فروشگاه لوکس و تفریحی در ساحل میامی با توجه به این بیانیه.

دادستان فدرال در بیانیه ای گفت "که در روز دریافت PPP بودجه Hines خریداری 2020 لامبورگینی Huracan ماشین ورزشی برای حدود $318,000 که او ثبت شده به طور مشترک به نام او و به نام یکی از شرکت های."

در روزها و هفته های پس از پرداخت PPP بودجه شکایت مدعی است که Hines را ندارد حقوق و دستمزد پرداخت که او ادعا کرد در برنامه های کاربردی وام. او, با این حال خرید در لوکس خرده فروشان و استراحتگاه در ساحل میامی.

کنگره با تصویب Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند در ماه مارس برای کمک به آمریکایی ها و کسب و کار رنج می برند از اقتصادی خرید اینترنتی در میان COVID-19 بیماری همه گیر. گزارش رونمایی از $1 تریلیون coronavirus همه گیر کمک بسته است که شامل دور دوم 1200 $محرک پرداخت و "عاقبت" به چک حفاظت از برنامه کمک خواهد کرد که سخت-آمار شرکت با 300 یا کمتر کارگران دوم فرصت را به منظور جلب از صندوق.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب