دادگاه تجدید نظر فدرال دستور اخراج مایکل فلین مورد احتمال پایان دادن به دادستان سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور

کریستین فیلیپس ایالات متحده آمریکا امروزانتشار: 10:36 AM EDT Jun 24, 2020واشنگتن – یک دادگاه تجدید نظر فدرال د

توسط NEWSAMINS در 4 تیر 1399

واشنگتن – یک دادگاه تجدید نظر فدرال دستور داده است تا اخراج از پرونده مایکل فلین یک تصمیم گیری است که به احتمال زیاد به پایان می رسد طولانی و مملو محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی.

در 2-1 حاکم چهارشنبه دادگاه تجدید نظر به دستور آمریکا در منطقه قاضی مورچه سالیوان است که ریاست دادستان فلین به اخراج این مورد. نظر نوشته شده توسط دی سی مدار قاضی دادگاه Neomi رائو به نام سالیوان اقدامات – انتصاب یک شخص ثالث برای به چالش کشیدن دولت پیشنهاد به رها کردن آن پیگرد قانونی فلین – "بی سابقه رسوخ در آزادی فردی" و در وزارت دادگستری دادستانی قدرت.

حاکم آخرین طولانی و مملو تعقیب فلین. سابق ارتش گناه التماس کرد در سال 2017 به دروغ به اف بی آی در مورد ارتباطات خود با روسیه سابق سفیر و بعد معکوس البته این ادعا محققان پاش تحریک کردن از طریق او به اظهارات نادرست.

دولت بیش از حد معکوس دوره و به دنبال اخراج این مورد. وزارت دادگستری است که شنود گذاشته خارج دادستان به بررسی این مورد استدلال می کرد که ژانویه 2017 مصاحبه که در طی آن فلین ساخته شده نادرست به اف بی آی بود "غیر قابل توجیه." مصاحبه ندارد "مشروع تحقیقی اساس" ساخت فلین اظهارات بی ربط "حتی اگر نادرست" بخش استدلال کرد.

به جای اعطای اخراج سالیوان منصوب شخص ثالث شناخته شده به عنوان amicus به چالش کشیدن دولت حرکت به رها کردن مورد و به بررسی اینکه آیا فلین به حال مرتکب دروغ برای شفاعت گناه را به یک جرم است که او در حال حاضر ادعا می شود بی گناه است.

در نظر رائو توصیف سالیوان تصمیم به تعیین یک amicus یک "اشتباه درک" یک قاضی نقش. سالیوان به قصد "مورد مداقه قرار دادن استدلال و انگیزه های وزارت دادگستری تشکیل مضرات جبران ناپذیر است که نمی توان مسئله در دادگاه تجدید نظر" رائو نوشت.

وزارت دادگستری سخنگوی Kerri Kupec به نام حکم یک "پیروزی."

این داستان به روز خواهد شد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن