نمایشگاه پلی آف بودند هرگز NHL اولویت — پس چرا در حال حاضر شروع

نه خیلی تساوی یک حلقه خنده در این روز به همین دلیل است که من خیلی خدا را شکر به شنیدن از مردمی که در کوه در می رم بیش از یک فرضی 24-تیم استنلی جام حذفی به دلیل چنین مسابقات ممکن است فاقد یکپارچگی بخش.

به من یادآوری می کنند که این خوب و خوش هیکل نگهبان از هاکی galaxy شد و در سال 2018 — زمانی که تیم با دو تا از بهترین سوابق کلی در NHL Nashville و Winnipeg, ملاقات در دور دوم پلی آف?

یا که در همان سال زمانی که به طور همزمان این باشگاه با سوم و چهارم-بهترین کلی سوابق خلیج تمپا و بوستون نیز مواجه خاموش در دور دوم ؟

یا سال قبل از آن بود که تا سال 2017 زمانی که تیم با دو تا از بهترین رکورد را در ورزش این بار واشنگتن و پیتسبورگ قلاب در دور 2?

و یا در سال 2016 زمانی که … خوب تو تصویر.

سال پس از سال براکت تولید matchups که پاداش ضعیف در حالی که مجازات قوی اما در حال حاضر در سال 2020 در حالی که جهان به طور وارونه با یک بیماری همه گیر آن را نمی ممکن است منصفانه اگر تیم مانند رنجرز مونترال و شیکاگو را شامل می شوند در گسترش مسابقات از آنجا که یکی از آنها در واقع می تواند پیروز شود ؟

ببخشید من در حالی که من قاه قاه.

قطع حذفی زمینه در 16 تیم است نه بیشتر و یا کمتر خودسرانه از برش آن را در 12 یا 20 یا 24. از جمله هشت تیم در هر کنفرانس به جای رفتن با بالای 16 پرونده در سراسر لیگ خودسرانه است. به جنوب شرقی بخش قهرمان home-یخ استفاده بیش مکان دوم با تیم های بهتر سوابق خودسرانه بود.

Gary Bettman
Gary BettmanAP

و نبود آن کاملا پوچ تمام آن سال ها از اصلی شش برای اولین بار-محل تیم به بازی سوم جای تیم ملی در حالی که دوم-محل تیم تحتانی چهارم-محل لباس ؟ البته در آن بود. در عین حال آنها هنوز هم اهدا جام و جشن خود را برنده هر سال است.

مگر و تا زمانی که NHL توسعه یک برنامه قابل اعتماد و آزمایش های مکرر این همه فرضی. حتی اگر لیگ می تواند به توسعه این طرح ما هنوز هم ممکن هاکی تا زمستان. بنابراین این استدلال بیش از یک حذفی فرمت برای یک رویداد که ممکن است هرگز نور روز را مشاهده کنید می تواند به عنوان یک اتلاف انرژی است. این است و آن نیست.

چرا که اگر NHL می آید و در تابستان امسال آن را به نیاز به ایجاد یک چلپ چلوپ فراتر از کنجکاوی عامل. آن را نیاز به نیویورک و شیکاگو و مونترال بازار. آن را نیاز به انرژی به عنوان گسترده ای swatch فن پایه به عنوان امکان پذیر است. و باید آن را روشن است که حتی اگر هاکی می کند بازگشت به یخ 2019-20 به پایان رسید و در ماه مارس است. استنلی مسابقات جام خواهد بود خود شامل رویداد.

من می دانم. چه اتفاقی می افتد اگر 24-به طور کلی Canadiens در واقع برنده می شود ؟ آنچه اتفاق افتاده است زمانی که پادشاهان که تا به حال 13-بهترین رکورد در NHL در 2011-12, برنده جام حذفی که سال ؟ چرا که دستاورد آن مورد ستایش قرار داد به عنوان اثبات لیگ برابری. اما بهترین-از-سه بازی در جایی که کمتر تیم ممکن است پیروز? منظور شما مانند در سال 1975 زمانی که 78-نقطه Maple Leafs سرنگون 105 نقطه پادشاهان در دور مقدماتی و لیگ به نحوی نبود که به فوری پایان ؟

اما وجود دارد هیچ چیز مانند چیدن از آن ما به سمت چپ خاموش, دو, سه, چهار و یا حتی پنج سال پیش. هیچ کس در حال رفتن به فریب خوردن از آنجا که هیچ کس تا به حال چیزی را به دست آورد. تیم در بالای مبارزه برای خانه یخ. فینال حذفی موقعیت خود را در هر کنفرانس بودند در بازی. هیچ کس به پایان رسید در وهله اول به خاطر هیچ چیز به پایان رسید.

و آیا شما می دانید چه شکل برگزار شده بود از طریق بی وقفه فصل شما می خواهم که تا به حال با تیم های دوم و سوم بهترین سوابق کلی در NHL سنت لوئیس و کلرادو در دور دوم با باشگاه ها با بهترین و چهارم-بهترین نشانه بوستون و خلیج تمپا جلسه نیز در دور 2.

صداقت در حال حاضر!

سخت کلاه موذی در راه آن به ناچار چاله یک کلاس از بازیکنان در برابر یکی دیگر از کلاس از بازیکنان. آخرین تجلی رخ خواهد داد در nhl on nbc تصمیم گیری است که انتظار می رود در این هفته در مورد نحوه رسیدگی به بازیکنان چک نهایی است که در اصل به دلیل در 15 آوریل است.

اگر این بازیکنان در نهایت رای به پذیرش چک با استاندارد 2019-20, 14 درصد سپردن کسر و سپس تمام اضافی سپردن ناشی از اثر این بیماری همه گیر خواهد بیش از رول به فصل آینده است. اگر این بازیکنان به جای به نوبه خود خود را نهایی حقوق به لیگ را کاهش دهد که در سال آینده سپردن بار.

اما در اینجا پیچ و تاب: بازیکنانی که بازنشسته پس از این فصل (و یا در حال در NHL در 2020-21) نمی خواهد مسئول برای نیکل از انتقال اضافی سپردن. آنها نمی گرفتن dunned. پس از آن در خود بهره پرداخت می شود با 14 درصد کسر و رای به قبول چک.

در ضمن بازیکنان خود را NHL آغاز بکار فصل آینده خواهد بود مسئول برای سپردن تعهد وارده قبل از آنها آمد به لیگ. البته آنها هیچ صدای در این تصمیم گیری.

دوباره آن را تمام باقی مانده بر روی میز برای NHL که گرفته باز از نظر پویا. که به ما گفتهاند که شامل امکان یا دو یا چهار hub سایت اگر بازی آغاز می شود در ماه جولای و یا اگر لیگ به عهده یک re-opening تا بعدا در تابستان پتانسیل بازی در خانه rinks.

کیسه مراسلات پستی مانده: از من خواسته شده که اگر ریک میدلتون برای کن هاج نبود بدترین تجارت در رنجرز تاریخ چه بود ؟ پاسخ این است که این بدترین اما ارسال مایک ریدلی و کلی میلر به پایتخت برای بابی نجار و دوم-طفیلی نیست واقعا که خیلی بهتر است.

بنابراین مارسل دیان به عنوان یک نماد یا پسر Lafleur?

رای من به تیم هورتون.

در نهایت که آیا شما برای اولین بار اریک Lindros به عنوان سفیر به صورت آگهی یا علامت مسیه که در همان نقش برای Canucks?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>