فا مرکز: شماره 1 بازار-تایمر از 1980s و 1990s این پیام امروز به خرید و نگه داشتن سرمایه گذاران

بهترین-انجام انبار-بازار سیستم زمان بندی از 1980s و 1990s است و گفت که می تواند به صورت نقدی تا دو روز گذشته ا

توسط NEWSAMINS در 5 مرداد 1399

بهترین-انجام انبار-بازار سیستم زمان بندی از 1980s و 1990s است و گفت که می تواند به صورت نقدی تا دو روز گذشته از ماه جولای. اما قبل از اینکه شما عجله به فروش سهام خود به عنوان بخشی از یک تجارت کوتاه مدت, شما باید بدانید که این سیستم رکورد در سال های اخیر شده است کمتر قابل توجه است. با این وجود امید است که این سیستم می تواند بازگشت به آن راه برنده.

من با اشاره به فصلی سیستم زمان بندی برای اولین بار در دهه 1970 توسط نورمن Fosback سپس رئیس موسسه تحقیقات اقتصادی. سیستم تماس برای سرمایه گذاری در سهام اطراف چرخش در هر ماه و همچنین بلافاصله قبل از تبادل تعطیلات. بقیه هم آن را به صورت نقدی.

من Hulbert مالی هضم شروع ردیابی Fosback سیستم در پایان سال 1981. نه تنها آن را برتر بیش از 20 سال آینده آن را تنها در بازار سیستم زمان بندی این رسوم ردیابی بیش از آن دوره ساخته شده است که پول بیشتری از ساده به خرید و نگه داشتن استراتژی است. علاوه بر این با توجه به این که رویکرد وارده به مراتب کمتر در معرض خطر از بازار به طور کلی آن تقریبا دو برابر بازار بازگشت در خطر-تنظیم بر اساس.

در عین حال Fosback بازار سیستم زمان بندی شده عقب مانده بازار بیش ترین دهه های اخیر. در نظر فرضی نمونه کارها است که 100 ٪ سرمایه گذاری در Wilshire 5000 مجموع بازگشت شاخص هر زمان که سیستم تماس برای بودن در بازار اما در غیر این صورت بدست آورده 90-روز-لایحه رای دادن. برای دهه طریق این گذشته Jun. 30 این نمونه کارها تولید 8.4% سالانه بازگشت در مقابل 12.5% برای خرید و نگه داشتن. هر چند این نمونه کارها آمد و نزدیک به equaling بازار در خطر-تنظیم اساس آن این عقب مانده است بر این اساس به عنوان به خوبی.

چه حساب برای این زوال? محتمل ترین توضیح این است که آن را یک قربانی موفقیت خود را. به عنوان بیشتر و بیشتر سرمایه گذاران آغاز شد و پس از آن آنها کشته غاز تخمگذار تخم مرغ طلایی.

اواسط ماه قدرت

ممکن است به نیشگون گرفتن و کشیدن Fosback سیستم آن را به زندگی جدید با توجه به وینسنت Deluard های کلان جهانی استراتژی در شرکت سرمایه گذاری StoneX. در اخیر ارتباطی به مشتریان Deluard برجسته دیگر ماهانه الگوی است که در حالی که شبیه به آنهایی که سوء استفاده Fosback اصلی سیستم است نه تضعیف بیش از دهه گذشته است.

این اضافی الگوی رسمیت می شناسد بالاتر از متوسط قدرت در سهام ایالات متحده در طول یک ماه است. اما چرا بازار نمایشگاه قدرت در آن زمان ؟

Deluard معتقد است که به همین دلیل است که سهام قبلا به نمایش گذاشته و قدرت اطراف چرخش ماه: جریان از 401(k). پول کسر از حقوق کارمندان به سپرده در 401(k)s (و اغلب همسان توسط کارفرمایان) به سرعت راه خود را به بازار سهام است.

بسیاری از کارکنان پرداخت می شود در دو ماهانه حقوق و دستمزد چرخه به طوری که آن را نه فقط در پایان ماه که این 401(k)-منابع جریان را در محل. برخی نیز برگزار اواسط ماه. Deluard فرضیه که به دلیل نوبه خود از ماه قدرت بود و بیشتر به طور گسترده ای شناخته شده آن arbitraged دور در حالی که اواسط ماه قدرت قادر به باقی بماند.

چگونه به دنبال الگوهای فصلی

شما ممکن است فکر می کنم که شما باید به عنوان یک معامله گر در روز به بهره برداری از این الگوی فصلی. نه دقیقا. وجود خواهد داشت بار به دلایل دیگر به طور کامل زمانی که شما سرمایه گذاری پول جدید در بازار و یا کشیدن پول. بر اساس الگوی تاریخی از قدرت ماهانه شما می تواند سرمایه گذاری جدید پول چند روز قبل از هر فصلی قوی دوره. که راه سرمایه گذاری خود را دریافت کنید کمی افزایش فوق العاده اگر و وقتی که قدرت به نظر می رسد.

شما همچنین می تواند کشیدن پول از بازار چند روز پس از آن فصلی قوی دوره. که راه شما را بهره مند از هر غیر طبیعی قدرت بازار در آن زمان.

شما باید تمرکز این جریان و خروج فقط قبل یا بعد از اواسط ماه دوره? Deluard در یک ایمیل پیشنهاد همچنین انجام این کار قبل یا بعد از تبدیل از ماه. چرا که همیشه وجود دارد شانس است که به نوبه خود از ماه الگو خواهد آمد خروشان به عقب. حتی اگر نمی کند, هیچ شواهدی وجود ندارد که بازار زیر متوسط عملکرد در آن روز.

وجود گسترده تر درس در اینجا بیش از حد در مورد چگونه بازارهای کارآمد عمل: هنگامی که بیش از حد بسیاری از سرمایه گذاران می دانم در مورد سودآور الگوی کنید و سعی کنید برای بهره برداری از آن است که الگوی کار متوقف می شود. تا جایی که اواسط ماه الگوی قدرت که Deluard شناسایی همچنان به کار در آینده آن را تنها تا زمانی که بیش از حد بسیاری از سرمایه گذاران در مورد آن نمی دانند. (بنابراین نمی توانم بگویم.)

علامت Hulbert یک عامل به طور منظم برای MarketWatch. او Hulbert رتبه بندی آهنگ های سرمایه گذاری خبرنامه که پرداخت هزینه مسطح برای حسابرسی شود. او را می توان در رسید mark@hulbertratings.com

بخوانید:"این مانند در تلاش برای ضرب و شتم کازینو' — Rookie معامله گر تبدیل 15.000 دلار به $1 میلیون و سپس از دست می دهد تقریبا همه چیز

بیشتر: بازنشسته و می خواهید به سعی کنید روز معاملاتی ؟ خواندن این اولینtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب