فا مرکز: درخواست یک مشاور مالی این سوالات می تواند کمک به قرار دادن پول خود را در دست راست

در Netflix سریال "اوزارک" یک sleazy مشاور مالی تبدیل یک در ابتدا شک و تردید چشم انداز به مشتری. فروش خود را زم

توسط NEWSAMINS در 29 خرداد 1399

در Netflix سریال "اوزارک" یک sleazy مشاور مالی تبدیل یک در ابتدا شک و تردید چشم انداز به مشتری. فروش خود را زمین می افتد, تخت, اما به عنوان او را ترک او تعارف چشم انداز آثار هنری بر روی دیوار. که ترفند.

صحنه در معرض معیوب استدلال است که همواره برخی از سرمایه گذاران را بی پروا تصمیم گیری های مالی مانند پول دادن به یک مشاور که سطل از چاپلوسی.

این افزایش به موضوع چگونه خریداران زرنگ و دانا باید ارزیابی و انتخاب یک برنامه ریز مالی. اصول اولیه بررسی صلاحیت مشاوران شامل: بررسی سابقه و اعتبار; بپرسید اگر آنها یک امانتی و پیدا کردن که چگونه آنها پرداخت می شود (در کمیسیون و یا به عنوان یک درصد از دارایی های تحت مدیریت).

توصیه هایی از دوستان می تواند مفید باشد و یا شاید مشاور متخصص در خدمت یک تو رفتگی در دیوار از مشتریان که متناسب با مشخصات خود را. شاید شما می خواهید یک مشاور با استفاده از برش لبه تکنولوژی و اجرای مجازی عمل. پس از آن وجود دارد خالص غریزه روده است که تحت تاثیر تفاهم و شیمی شخصی.

"اعتماد به احساسات خود و در صورت امکان شامل همسر خود و خود را [فیلم] کودکان چشم انداز خود را هنگامی که مصاحبه مشاوران گفت:" دونالد Moine فروش و بازاریابی روانشناس در پالوس وردس کالیفرنیا. "اگر شما حس مشاور است که تنها علاقه مند به اندازه کیف پول خود را و یا فقط رفتن را از طریق یک نسبتا رباتیک کشف فرایند که یک پرچم قرمز است."

به عنوان یک آزمون یک سوال بپرسید و توجه داشته باشید که چگونه مشاور پاسخ می دهد. مثالها عبارتند از: "چگونه می توانم شما انجام سرمایه گذاری در پژوهش است ؟" و "آیا می توانید به من یک تفکیک نوع مشتریان شما کار می کنند؟" در حالت ایده آل شما باید دریافت موجز خاص پاسخ دهد.

یک مشاور که دستگیر میشوند به مراتب صحرا از خود سوال — و جغجغه در مورد مسائل زاید — ممکن است شما را خسته و بی تاب. مراقب باشید از افرادی که شما را مجبور به قطع به یک کلمه در.

به عنوان مشاوران Moine نویسنده کتاب های بسیاری در فروش و اجبار آنها خواستار به آهسته صدای خود را به سرعت و با دقت گوش کنی. مکرر مکث اجازه می دهد چشم انداز در سنج و هدایت مکالمه. "به دلیل وجود فشار زیادی به تبدیل چشم انداز به مشتریان مشاوران گاهی اوقات عجله و انجام بیش از حد صحبت کردن," او گفت:. مشاوران نیز ممکن است بازگشت به اصطلاحات فنی که بکارد سردرگمی است.

در مقدماتی جلسات Moine نشان می دهد که مشاوران بپرسید از مشتریان آینده نگر مانند "آنچه شما می خواهم به دانستن در مورد من؟" این را قادر می سازد چشم انداز به بحث در مورد آنچه مهم به آنها را در حالی که همچنین به مشاور یک حس فردی را از نگرانی ها و نیازهای.

یکی دیگر از آموزنده سوال که "آیا شما در حالت ایده آل در روابط بعدی خود را با یک برنامه ریز مالی?" "پاسخ ممکن است به مشاوران حس از آنچه رفت را اشتباه با یکی از آخرین" Moine گفت. "تعویض مشاوران می تواند بسیار استرس زا و بسیاری از سرمایه گذاران این کار را نکنید مگر اینکه آنها تا به حال یک تجربه بد."

حرفه ای ترین مشاوران ایجاد اعتماد و پس از آن نشان می دهد که چگونه آنها می توانند نیازهای خود را. در حالی که وجود دارد هیچ راهی برای به دست آوردن کسی اعتماد مشاوران است که درک آنچه مورد نیاز خواهد گوش دادن با دقت حفظ دوستانه تماس با چشم (اجتناب از حواس او را پرت مانند اجمالی در یک گوشی یا کامپیوتر) و با استناد به تجربه خود را (از جمله اشتباهات و درس های آموخته شده).

پاتریک آبجو اجرایی این مدل فا, یک پلت فرم است که پشتیبانی از مشاوران تشویق مشتریان به "سوالات خوب بپرسید برای شناسایی روشن و دیدار با چشم انداز نیاز دارید. گوش دادن و تشخیص مشکل خود را در یک عملی و عاطفی سطح قبل از شما سعی می کنید به آن را حل کند. نمی پرش به مشاوره دادن."

Brewer همچنین مربیان و مشاوران به ارائه freebie به مشتریان بالقوه آنها را در نظر بگیرید با ارزش است. که آنچه او می کند با مشتریان بالقوه در خود مشاوره مالی عمل. "ما آن را یک 'را به' پیشنهاد" Brewer گفت. "ما به آنها چیزی را به صورت رایگان از جمله امنیت اجتماعی تجزیه و تحلیل برای نشان دادن اعتبار ما است. این ممکن است فقط یک عنصر از یک تصویر بزرگتر, اما آنها آن را قدردانی میکنیم."

جزئیات: coronavirus رکود از بین بردن millennials' بازنشستگی و رویاهای آنها نیاز به عمل در حال حاضر

بیشتر: شما لازم نیست به رها کردن رویای بودن 401(k) میلیونرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن