انتظار می رود ‘خشونت, تخت,’ بازار اما آماده برای خرید شیب تحلیلگر می گوید

بازار ممکن است به فروش می رسد در پاسخ به یک تجدید حیات در COVID-19 موارد به عنوان اقتصادهای محلی شروع به دوباره باز اما یک تحلیلگر فکر می کند آن را یک فرصت خرید نه دلیلی برای عقب نشینی.

به عنوان طولانی به عنوان موارد جدید نیست به طور قابل توجهی فشار سیستم مراقبت های بهداشتی و آمریکایی خود را از دست نمی عصب و بازگشت به hunkering را در خانه Evercore ISI را دنیس DeBusschere فکر می کند بازار می تواند در یک “تیز ارتجاعی” و تیم خود را طراحی کرده است یک سبد سهام طراحی شده برای بهره مندی از آن. در کوتاه مدت اما او انتظار دارد “به شدت تخت بازارهای.”

“قابل توجه COVID موج دوم ادامه خواهد داد به درایو دارایی قیمت پایین تر اما با واکسن توسعه ادامه ارتباط کمی بین اقتصادی re-دهانه و افزایش مورد رشد و بستری شدن اطلاعات در سطح ملی” سرمایه گذاران باید با در نظر گرفتن نرخهای پایین به عنوان یک فرصت خرید DeBusschere گفت: در یک توجه داشته باشید از شنبه.

مرتبط با:بعد از 10% تا در S&P 500 است همه چیز در مورد بیماری همه گیر بازیابی — و آن را شدنی, این تحلیلگر می گوید:

برخی از مفروضات کلیدی برای این پایان نامه. برای یک Evercore پژوهش حاضر نشان می دهد که “مقدار زیادی از ICU ظرفیت در هر ایالت” — اما که می تواند تغییر با اشاره به بخش های مراقبت ويژه. همچنین این شرکت به حالت پایه است برای یکی دیگر از مالی بسته بعد از آن در تابستان تا آنجا که $1-1.5 تریلیون.

اما give-and-take بین دولت ها در تلاش برای تعدیل فعالیت نا امن حتی به عنوان آمریکایی ها در تلاش برای بازگشت به حالت عادی در DeBusschere کلمه “یک خطر است که کمک خواهد کرد که نگه داشتن نوسانات بالا و بازار به شدت تخت کوتاه مدت است.”

این بدان معناست که سرمایه گذاران ممکن است به چرخش بین عوامل مانند مبادله قرار گرفتن در معرض خطر در استراتژی مانند ارزش خطر کردن آنهایی که مانند کيفيت سود — او گفت.

هنوز یک قطعه کوچک از شواهد که مسیر برای سهام ممکن است به تدریج تا ماه های آینده به جای پایین است که Evercore را “بازیابی” سبد سهام — کسانی که از سود اقتصادی مثبت نتیجه است — ضرب و شتم آن “قرنطینه” نمونه کارها.

بهبود نمونه کارها شامل نام از Apple Inc. AAPL -0.94% به Zions Bancorp صهیون -0.14%, با قرار گرفتن در معرض برخی از مناطق شده اند که مورد ضرب و شتم در طول چند ماه گذشته به عنوان سرمایه گذاران گیر با ثابت برندگان.

این شامل Delta Airlines, Inc. DAL, -3.58% هواپیمایی متحده Holdings, Inc. UAL, -6.68% و والت دیزنی شرکت ، قطع -0.79% به عنوان مثال و همچنین به عنوان انرژی می کند مانند کنچو منابع Inc. CXO, -3.46% و خط مقدم Ltd. وپیش -1.69% اما همچنین ویژگی های برخی از نام های سرمایه گذاران را مورد علاقه از طریق اختلال اخیر و به احتمال زیاد همچنان به نفع مانند UnitedHealth UNH, -1.91% و Amazon.com AMZN, -0.70%.

ببینید:وال استریت را رزمندگان راه صرف کرده اند سه ماه گذشته دارند. چگونه است که کار کردن ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de