COVID-19 تست ظرفیت و منابع تیره و تار است. برخی از آزمایشگاه در حال تبدیل شدن به ادغام آزمون برای دیدار با تقاضا.

کن Alltucker ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 10:13 AM EDT Jul 25, 2020با نتایج حاصل از COVID-19 آزمون به طو

توسط NEWSAMINS در 4 مرداد 1399

با نتایج حاصل از COVID-19 آزمون به طور معمول مصرف یک هفته یا بیشتر برای تکمیل برخی از آزمایشگاه در حال تلاش یک رویکرد جدید به نام نمونه تجمع.

ایده این است labs می توانید صرفه جویی آرزو منابع اگر آنها نمونه تست از چند نفر در یک بار. اگر در این آزمون می یابد و هیچ نشانه ای از یک مخلوط نمونه شامل کروناویروس که باعث COVID-19 گروه از مردم مورد آزمایش قرار گرفته و منفی است. یک نتیجه مثبت نیاز به هر نمونه آزمایش می شود به صورت جداگانه.

این یک مثال دیگر چگونه labs در حال تطبیق با شرایط بی سابقه ای است که باید تاکید کرد منابع حقوقی واجد شرایط و ظرفیت برای ارائه معنی دار و به موقع نتایج آزمون. اما روش تست نمی ارائه نتایج با سرعت بیشتری باقی می ماند که یک مانع برای labs در حال مبارزه برای نگه داشتن سرعت در کانون جوامع است.

عمومی یا علمی بهداشت labs در کالیفرنیا و واشنگتن و نبراسکا استفاده کرده اند و یا به دست آورد تا تایید روش تست. و آخر هفته گذشته تلاش تشخیص شد اولین بار تجاری آزمایشگاه برای به دست آوردن غذا و داروی آمریکا مجوز برای انجام نمونه تجمع. این بخشی از آزمایشگاه شرکت تلاش برای افزایش ظرفیت 150,000 آزمون هر روز تا پایان ماه ژوئیه.

Dr. Anthony Fauci, ملت پیشرو عفونی-بیماری کارشناس توصیف تجمع به عنوان "یک ابزار واقعا خوب است" در یک مجلس سنا در جلسه ماه گذشته. دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید Coronavirus نیروی کار گفت: سلامت اخبار سایت آمار ماه گذشته ادغام خواهد افزایش ظرفیت "از یک نیم میلیون آزمون در روز به طور بالقوه 5 میلیون نفر تست شده در هر روز."

دکتر امیلی Volk, یک آسیب شناس و رئیس جمهور منتخب از کالج آمریکایی پاتولوژیست گفت: ادغام باعث می شود استفاده بهینه از محدود مواد آزمایشگاه نیاز به اجرای آزمون. بهداشت عمومی در بیمارستان و تجاری labs به فکر ادغام زیرا این مواد شیمیایی در تامین کوتاه مدت هستند در سطح جهان زور زدن labs ظرفیت برای ارائه به موقع آزمایش برای تشخیص و محدود کردن این ویروس را گسترش.

"تست این ابزار استفاده می کنیم به ما دشمن قابل رویت در طول این بیماری همه گیر" گفت: Volk معاون ارشد رئیس جمهور از خدمات بالینی در دانشگاه نظام سلامت در سن آنتونیو. "اگر ما تا به حال نامحدود لوازم معرف من فکر می کنم این فوق العاده خواهد بود اگر هر کسی می تواند آزمایش می شود هر روز ... ما هیچ جا در نزدیکی آن ایده آل در حال حاضر."

پیتر Iwen مدیر نبراسکا بهداشت عمومی آزمایشگاه شروع به تجمع در ماه مارس به دلیل آزمایشگاه خود را مواجه با کمبود مواد. او موفق به دریافت مجوز از فرماندار پس از دولت اعلام وضعیت اضطراری است.

او گفت: آزمایشگاه او هم مخلوط 6000 تا 7000 در نمونه برای بیش از یک ماه تا شیوع بیماری در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان فرستاده دولت رای مثبت بیش از حد بالا برای ایجاد چنین گروه آزمایش امکان پذیر است. آن باقی مانده است بیش از حد بالا برای بازگشت به تجمع, اما او می خواهم برای از سرگیری زمانی که ميزان عفونت را کاهش می دهد.

"این رو ما در طول قوز" Iwen گفت. "ما قادر به صرفه جویی در مواد. ما قادر به نگه داشتن آزمایشگاه عامل. و ما احساس می کنیم قرار دادن نتایج خوب است."

'هل دادن مرزهای': صف های طولانی برای COVID آزمون تاکید کرد labs تاخیر نتایج به عنوان تقاضا خوشه

'تجارت آف با هر تشخیصی آزمون'

تجمع آخرین ابزار در کشور بداهه تست استراتژی که معطوف شده مسئولیت به دولت و بخش خصوصی برای تست و آهسته گسترش coronavirus.

تجمع استفاده می شود به فرآیند مولکولی-بر اساس آزمایش هایی که نیاز به یک بینی سواب نمونه از یک فرد است. نمونه قرار داده شده در یک مایع لوله به نام حمل و نقل رسانه ها و ارسال به آزمایشگاه. زمانی که آزمایشگاه استخرهای نمونه آن مخلوط مایع نمونه از چند لوله در حالی که جدا کردن بخشی از نمونه اصلی. اگر هم مخلوط آزمون نمونه مثبت آزمایشگاه کارگران و سپس آزمون نمونه فردی که برای تعیین بیماران مبتلا به ویروس است.

ادغام است و نه نقطه از مراقبت های آزمون است که می تواند در ارائه نتایج سریع در مطب دکتر و یا دیگر تنظیمات بالینی. و نه آن است که استفاده می شود برای سریع "آنتی ژن" آزمون که برخی از ترویج به عنوان یک هزینه تر جواب صفحه نمایش بیشتر مردم به سرعت و البته با کمتر حساس یا دقیق نتایج.

"وجود دارد بسیاری از بحث در این زمینه در حال حاضر. آنچه مهم تر بسیار حساس آزمون یا تست های بیشتر است؟," دکتر گفت: ایوان مالدونادو مدیر کنترل عفونت در دانشگاه استنفورد بیمارستان کودکان.

مالدونادو گفت: این مهم است برای انطباق با شرایط است. اگر یک بیمار را نشان می دهد تا به یک کلینیک یا بیمارستان و پزشکان ممکن است جمع آوری یک نمونه برای آزمون مولکولی و آزمایشگاه می روند که نمونه منحصر به فردی به عنوان یک آزمون. اما ادغام نمونه ها ممکن است مناسب باشد که غربالگری بزرگتر جمعیت – مانند دانشگاه بازگشت به دانشگاه.

"(وجود) هستند trade-offs شما باید با هر تشخیصی آزمون واقعا" مالدونادو گفت. "اگر شما در حال غربالگری جمعیت زیادی برای رفتن به مدرسه من فکر می کنم که گسترده تر, استخر مبتنی بر آزمون می تواند کار کند."

'متحده duking آن را برای عرضه': عدم فدرال طرح منجر به کروناویروس تست تاخیر

زمان و نیروی انسانی و منابع

پولد تست تنها با این نسخهها کار در محدود حالات Volk گفت. اگر از روش های نادرست استفاده می شود و یا آزمایشگاه باید انطباق خود گردش می کند تست و اتلاف منابع ارزشمند.

کارشناسان می گوید که این روش مورد استفاده برای صفحه نمایش بیمارانی که نشان می دهد هیچ نشانه ای ندارند و عمدتا مادی و معنوی برای جوامع که در آن مردم کمتر آلوده می شوند و نرخ مثبت آزمون کم است.

کلی Wroblewski کانون سلامت, آزمایشگاه' مدیر بیماری های عفونی گفت: گروه تست با این نسخهها کار بهترین زمانی که بیماری "شيوع" می کند 5 ٪ تجاوز نمی کند به 7 درصد از یک جامعه است. وقتی که رای می رسد دو رقمی آزمایشگاه را دریافت کنید بیش از حد بسیاری از تست مثبت.

"که در آن متوقف می شود که یک منبع ذخیره کنید و آن را تبدیل به یک منبع تخلیه" Wroblewski گفت. "آن زمان بیشتری طول می کشد. در آن طول می کشد بیشتر نیروی انسانی و در آن طول می کشد بیشتر منابع."

در آریزونا به عنوان مثال مثبت از نرخ مولکولی آزمايشات 14.6% در روز پنج شنبه بیش از حد بالا برای منطقه غالب آزمایشگاه, Sonora, تلاش برای استفاده از ادغام گفت: یک سخنگوی.

آزمایشگاه در دانشگاه واشنگتن, اما, شروع تجمع نمونه چند هفته پیش تحت اضطراری دولت با استفاده از مجوز به دلیل COVID-19 عفونت نرخ وجود دارد کم است. دکتر جفری بیرد, صندلی موقت از دانشگاه گروه آزمایشگاه پزشکی گفت: UW آزمایشگاه استخر چهار نمونه در یک زمان است اما مراقب باشید در هنگام انتخاب آنهایی که.

'ابراز نگرانی کردند': COVID-19 را افزایش Sunbelt متحده نشان می دهد که ویروس نیست تست مقصر

آزمایشگاه همچنین باید مطمئن شوید که آنها حق دارند از ابزار به اجرای استخر آزمون. بزرگ تجاری labs را "نمونه به پاسخ" سیستم عامل است که اجازه می دهد تا کارگران به ورودی نمونه در ماشین آلات است که عملکرد کامپیوتری نتایج در عرض چهار ساعت. این ابزار در تقاضای بالا هستند و همچنین در حال تجربه کمبود مواد مورد نیاز برای اجرای آزمون بیرد گفت.

UW خود را توسعه داده است آزمون به مسابقه آزمایشگاه لوازم. این تست نیاز به آهسته تر دست در رویکرد با کارگران آزمایشگاه تعامل با روبات ها است که کمک به فرایند مایع نمونه. نیمه راه را از طریق فرایند کارگران باید لوله را از یک دستگاه به دیگری برای تکمیل آزمون.

UW آزمایشگاه خریداری شده بیشتر رباتیک قدرت و استخدام بیشتر با مجوز کارشناسان تکنولوژی برای کار در آزمایشگاه است.

"آنچه ما انجام داده ایم این است که ما به نوعی منتقل مشکل از زنجیره تامین به یک مشکل نیروی کار" بیرد گفت. "این هنوز هم یک مشکل آن را فقط تا حدودی نرم."

تلاش تشخیص آغاز خواهد شد تجمع در آزمایشگاه در Chantilly Virginia و مارلبرو ماساچوست و برنامه ای برای اضافه کردن بیشتر در سراسر ایالات متحده است. اما سخنگوی شرکت کیمبرلی خارج از کشور ارائه شده کلمه از احتیاط.

"ادغام خواهد شد کمک به گسترش آزمایش ظرفیت اما آن است که یک گلوله سحر و جادو و تست بار ادامه خواهد داشت تیره و تار به عنوان طولانی به عنوان افزایش COVID-19 آزمون تقاضا جلبک ظرفیت," او گفت:.

Alltucker است که در توییتر به عنوان @kalltucker و یا می توان در alltuck@usatoday.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن