منحصر به فرد: سلامت رسمی واریز شده پس از فشار به دوباره باز کلرادو گوشت گیاه

به عنوان یک فاجعه انسانی گشوده در یک بسته بندی گوشت می آمد تسهیلات در کلرادو, شهرستان جوش در اوایل ماه آوریل county ارشد بهداشت افسر ناخواسته در بر داشت خود را در مرکز یک coronavirus محور طوفان که نمونه ای سیاسی, کسب و کار و سلامت اولویت های که در مقامات محلی در چشم همه گیر با توجه به مکاتبات ایمیل دیده می شود MarketWatch.

سلامت رسمی, Mark Wallace, در مواجهه با یک مجموعه از پرسش ها و خواسته از گاهی منافع رقابت از جمله اتحادیه های کارگری و صاحبان کسب و کار دولت و سیاستمداران و رسانه ملی این ایمیل نشان می دهد.

در اوایل ماه آوریل ایمیل پس از یک ایستگاه تلویزیون مصاحبه او در مورد شیوع در JBS, ایالات متحده آمریکا یک Greeley, Colo.–بر اساس فرعی از برزیل JBS, S. A. JBSS3, -1.23%, والاس نوشت: رئیس منابع انسانی در شرکت بسته بندی گوشت می آمد: “آنها اجازه رفتن به من. ‘گربه از کیسه’ چیزی است که همه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می گویند — بیش از حد بسیاری از افراد بیمار در حال حاضر بیش از حد گسترش در حال حاضر.”

آن روز نیز علامت گذاری اولین کارخانه-کارمند مرگ در یک coronavirus تلفات که رسیدن به هفت ماه مه.

‘دکتر والاس است که نوع ما دکتر Fauci.’

— روندا Solis مدرسه محلی-عضو هیئت مدیره و سخنگوی لاتین ائتلاف Weld County

داخلی Weld County, ایمیل, است که دسترسی از طریق یک سری از کلرادو سوابق عمل درخواست وقایع مملو مبارزه برای مهار یکی از شدید ترین صنعتی coronavirus نقاط داغ و ارائه یک مطالعه موردی به کشور رویکرد به بحران است که در آن بسیاری از مسئولیت برای تنظیم سیاست با توجه به همه گیر و برخورد با عواقب فرود آمد در نسبتا کم سطح مقامات محلی است که تصمیم گیری اغلب ملی مفاهیم.

با وجود اهمیت ملی این تازه مسح زمینه فرماندهان باقی می ماند در رحمت انواع فشارهای که همیشه گشته از شهر های کوچک بوروکرات.

“دکتر والاس است که نوع ما دکتر Fauci” گفت: Rhonda Solis یک مدرسه محلی-عضو هیئت مدیره و سخنگوی لاتین ائتلاف Weld County است. “او در برخورد با مردم او کرده است به گزارش. و من نمی دانم چقدر راه گریز دکتر والاس می شود.”

دکتر مارک والاس.

Weld County وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست

جوش County ایمیل نشان می دهد والاس شفاعت با مقامات منتخب برای کمک به تست ها و منابع دیگر در حالی که تلاش برای ارنج زدن کارخانه بسته بندی گوشت می آمد به حفاظت از آن کارگران است. در پایان مسئولان شهرستان رد تمایل خود را برای سطح شهرستان-پشتیبانی تست و ردیابی او می خواست گفتن او کار خود را به کمک به “باز کردن” Weld County حتی در سرپیچی از دولت shutdown سفارشات. در ضمن JBS خطاب والاس به عنوان یک متحد در یک روابط عمومی استراتژی با هدف مقابله با کارگر ادعا می کند که این شرکت انجام نمی دهد به اندازه کافی برای نگه داشتن آن کارگران از مرگ.

JBS و Weld County نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

“آنها می تواند سیاسی صندلی داغ بودن یک county health افسر. من نفرت را به آن می گویند [اما] شما باید قادر به راه رفتن دور اگر آن را بسیار سمی است. اگر شما قادر به ادامه کار شما باید چوب اصول خود گفت:” جورج رادرفورد یک استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو.

ترزا Anselmo, مدیر اجرایی, کلرادو, انجمن های محلی و مقامات بهداشت عمومی گفت: او شده است فیلدینگ تماس از چندین رئیس افسران بهداشت در سراسر کشور است که می گویند که آنها در حال دریافت پیام های تهدید مربوط به چگونه آنها در حال دست زدن به این بیماری همه گیر. او انتظار دارد که برای دیدن یک موج استعفا, او گفت:.

اگر چه رئیس بهداشت افسران باید قدرت به پایین امکانات و توانایی خود را به ورزش که قدرت وابسته است در همکاری با دیگر دولت و مقامات شهرستان از جمله کلانتر ، برخی از مقامات بهداشت کار در کلرادو می گویند که گرفتن این نوع از پشتیبانی مشکل است که مقامهای مختلف دیدگاه متفاوت از پاسخ مناسب به این بیماری همه گیر.

“این یک بی وجدانی موقعیت برای قرار دادن این حرفه می گوید:” Anselmo. “آنها به این حرفه برای کمک به مردم ایمن ماندن. به طور ناگهانی شما پرتاب آنها را به یک باتلاق سیاسی و این واقعا ناعادلانه است.”

در مه 8, Weld County اعلام کرد که والاس بود تصمیم به ترک شغل خود را در پایان ماه. “من افتخار می کنم از کاری که من انجام داده اند در اینجا” بیانیه اعلام خروج خود را به نقل از او عنوان کرد و گفت.

والاس کاهش یافته است به مصاحبه برای این داستان.

JBS است 4,590 تمام وقت-معادل کارگران در جوش بخشداری شهرستان گریلی که در آن بزرگترین کارفرما. آن را اهدا مبالغ قابل توجهی به سازمان های خیریه محلی و بسیاری از ساکنان محلی را نسل از دوستان و بستگان ایم که شاغل در تاسیسات.

در مارس 30, حداقل 900 JBS کارکنان در گریلی گزارش شده بود وجود ندارد و در چه ایالات مواد غذایی و تجاری اتحادیه کارگران محلی به نام walkoff اعتراض به عدم بهداشت مناسب و حفاظت از عفونت در کارخانه. JBS مقامات عنوان این حادثه گفت: کارکنان شد و به احتمال زیاد غایب برای متفاوت دلایل شخصی.

در آوریل 1, Wallace فرستاده JBS رسمی می گویند او در گرفتن تماس از بیمارستان های منطقه در مورد “بسیار بزرگ” تعدادی از کارگران کارخانه گزارش به اتاق اورژانس برخی از آنها نیاز به قرار دادن بر روی هواکش.

“من احساس می کنم مثل من در برخورد با یک اتوبوس. این بدن درد وحشتناک هستند. نه مانند آنفلوآنزا بدن درد — بسیار بدتر است.’

— کریستال Rodriquez, JBS, کارمند

“بهداشت و بیمارستان ها بسیار نگران تعداد افراد بیمار کار در JBS در حال رشد سریع است و می تواند تبدیل به قابل کنترل برای سیستم های سلامت در منطقه,” او نوشت. “نگرانی خود را و معدن است که به مراتب بیش از حد بسیاری از کارکنان باید کار هنگامی که بیمار و گسترش عفونت به دیگران است.”

کریستال Rodriquez یک کارگر در کارخانه که قرارداد این بیماری گفت: MarketWatch, “من احساس می کنم مثل من در برخورد با یک اتوبوس. این بدن درد وحشتناک هستند. نه مانند آنفلوآنزا بدن درد — بسیار بدتر است.”

رودریگز گفت که پدرش — که او نیز یک گیاه کارمند — به سختی جان سالم به در برد پس از گذراندن 12 روز در ونتیلاتور.

او توضیح داد که نجس ایستگاه های کاری لمس توسط صدها نفر از مردم کمبود صابون و پاک کننده کمیاب شخصی دنده محافظ و “آرنج به آرنج شرایط کاری آرنج به آرنج صندلی در کافه تریا, حمام, مناطق نیز در حال آرنج به آرنج و مردم در تنفس پایین گردن خود را ایستاده در خط برای دریافت تجهیزات خود را از لباس های شسته شده و از کافه تریا.”

والاس با صدور نامه سرگشاده آوریل 5 توصیف بیش از 200 اتاق اورژانس بازديد توسط کارکنان کارخانه و چگونه دو سوم از JBS کارکنان تست مثبت گزارش شده بود به کار حتی اگر آنها بیمار بودند.

بیمارستان ها در اطراف این منطقه گزارش شده بیماران توصیف یک “کار در حالی که بیمار” فرهنگ در گریلی گیاه والاس نوشت.

با این نقطه والاس و کارکنان خود را مشغول به کار بودند صاف-کردن — گاهی 100 ساعت در هفته — به کمک stanch بحران ایمیل نشان می دهد.

والاس فارغ التحصیل شد و در سال 1984 از USC کک دانشکده پزشکی و رفت و به کار در کالیفرنیای جنوبی و بیمارستان. او شده است یک مجوز کلرادو پزشک از سال 1992 و در پیوست این شهرستان در بخش بهداشت و درمان در سال 1995 تبدیل شدن به مدیر آن در سال 2000 است.

در آوریل 10, Wallace اعلام کرد JBS داوطلب شده بودند به طور موقت نزدیک گیاه برای ارتقاء ایمنی. آن روز والاس و معاون او دریافت یک ایمیل از کریستوفر Gaddis انسانی-مدیر منابع برای JBS ایالات متحده تابعه خواستار یک هماهنگی روابط عمومی استراتژی است. “تیم — به عنوان ما را از طریق چند روز آینده, من می خواهم آن را درک اگر شما می خودداری از مطبوعات تعامل به حدی ممکن است. این عملیات پیچیده در پایان ما,” Gaddis نوشت.

JBS با صدور یک بیانیه مطبوعاتی همان روز گفت: آن مشغول به کار بود به امن تست برای “تمام اعضای تیم” است که آن را تا به حال به استخدام کارشناسان برای کمک به با اقدامات حفاظتی مانند کار-ایستگاه تقسیم. یکی از کارشناسان داوطلب خدمت سربازی توسط JBS, Mike ون دایک استادیار در بهداشت صنعتی در دانشگاه کلرادو گفت: این شرکت در پاسخ به پیشنهادات. با این حال ون دایک نیز اشاره کرد که JBS روشن کردن این گزینه از یک گزارش تجزیه و تحلیل چگونه جدید اقدامات ایمنی تعیین شده بود ،

این ایمیل نشان می دهد JBS راه اندازی یک تست سایت برای مدیران با کروناویروس آزمون برای رتبه بندی-و-فایل کارگران را به دنبال دارد. کارکنان طرفداران و دولت پس از آن گفت: این شرکت در حال حاضر به تست کامل از کارکنان آن است.

در مارس 12, Wallace ارسال گزارش به شهرستان کمیسیون بیان کرد که زندانیان شاغل در این کارخانه کار-انتشار برنامه های مورد نیاز “متمرکز تست” داده شده که زندانیان از این زندان شهرستان منتقل شده است به بیمارستان و قرار دادن بر روی هواکش. او همچنین هشدار داد که “اضافی خروش” در موارد عفونت در سراسر شهرستان جوش.

در مارس 17, JBS, ایالات متحده آمریکا عملیات مدیر فرستاده والاس معاون گفت: واشنگتن پست و نیویورک تایمز شد و نوشتن در مورد این گیاه بسته شدن موقت. “من می خواهم به آنها را به چیزی مثبت برای داستان خود را پس از ملی گفتگو می کند به دروغ نشان می دهد ما در تضاد هستند,” او نوشت. “هر چیزی که شما می توانید برای دریافت این زنجیره به سرعت می تواند به شدت استقبال مینماید.”

والاس پیروی ارائه یک نقل قول کرد و گفت او به جلو نگاه “به همکاری برای باز کردن تسهیلات در موقع پس این مهم کسب و کار می تواند بازگشت به کار.”

در صبح روز آوریل 22, Wallace ایمیل فرستاده Weld County کمیسیون به توضیح است که تلاش برای کنترل این ویروس شده بود نسبتا بی اثر و هشدار داد در برابر بازگشایی Weld County است. بعد از آن در روز او التماس برای تست بیشتر برای کاهش خطر عفونت است.

“ما انتظار داریم مورد شمارش به بالا برود اما اگر ما قادر به پیدا کردن افراد زودتر و قبل از آنها آن را به دیگران گسترش ما می توانید آنها را به کار سریع تر و جلوگیری از بستری شدن در بیمارستان و [اورژانس] بازدیدکننده داشته است,” او نوشت. “بدون تست ما باید مردم پخش كردن, COVID-19 به طور گسترده ای در جامعه و همه چیز بدتر بود.”

که بعد کلرادو تولید یک گزارش نشان 102 JBS کارگران مبتلا به این بیماری چهار نفر از آنها فوت کرده است. که دو بار به عنوان بسیاری از کارکنان مرگ و میر به عنوان در سایر کلرادو موسسات ترکیب از جمله خانه های سالمندان.

آن شب والاس رو رد دنبال یک درخواست که او تولید جدید “راهنمای کسب و کار باز است.”

“زمانی که او گفت: آنها را به حرکت آهسته آنها منفجر او گفت:” Mark Johnson, مدیر اجرایی, در, Jefferson County بهداشت عمومی در حومه دنور. “او را در یک موقعیت غیرقابل دفاع. او نمی تواند سلامت عمومی است.”

در اواخر آوریل جمهوریخواه Weld County کمیسیون مبارزه طلبیده دولت “امن تر در خانه” سلامت سفارشات با اعلام این امر موسسه “امن تر در محل کار” سیاست برای بازگشایی کسب و کار, درخواست والاس در سخنان خود به “ناب” را به فعالیت های متمرکز بر بازگشایی Weld County است. این کارخانه بسته بندی گوشت می آمد بازگشایی مارس 24.

به عنوان تلفات و ميزان عفونت در ادامه پس از کارخانه را بازگشایی کیم Cordova, رهبر اتحادیه محلی به نمایندگی از کارگران در این کارخانه گفت: در یک مصاحبه رادیویی که اقدامات ایمنی در کارخانه ناقص بودند چرا که کارگران دریافت نکرده اند آموزش برای اجرای خط پردازش در حالی که نگه داشتن یک فاصله امن از هر یک از دیگر. “آنها افتتاح این کارخانه بدون هر نوع بازآموزی” کردوا گفت.

با توجه به ایمیل های JBS گیاه ادامه کار بعد از بسته شدن اعلام به روند لاشه در حال حاضر در تاسیسات.

“در واقع آنها ممکن است تعطیل شده اند به مدت شش روز” گفت: Deb Suniga یک گریلی رهبر جامعه است که فیلدینگ تماس از JBS کارگران در حالی که همچنین برگزاری مذاکرات با مقامات وزارت امور خارجه در مورد اراده به سرپیچی کلرادو “امن تر در خانه” سفارش در میان Weld County کمیسیون. والاس بود “خود را تحت انگشت شست” Suniga گفت.

1 مه عفونت در میان کارگران کارخانه افزایش یافته بود به 245. اگر چه JBS گفته بود که آن را به بوته آزمون, کارکنان, کلرادو فرماندار گفت که این شرکت تا به حال کاهش یافته است در واقع انجام هر گونه تست و این وظیفه را به دولت به اداره. رهبر گیاه اتحادیه گفت: JBS شکسته بود وعده به ارائه مرخصی استعلاجی کارگر آموزش ایمنی و coronavirus تست, متهم شرکت ادامه داد: “بی پروا خطر افتادن کارگران است.”

در آن زمان هفت گیاه کارگران کشته شده بود از coronavirus.

مت اسمیت گزارش MarketWatch و بارون از سان فرانسیسکو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>