Ex-تیتان جمهور استیو آندروود صحبت می کند در مورد ویروسی موهای صورت

بازنشسته تیتان جمهور استیو Underwood به نظر می رسد مصرف خود را ویروسی لحظه ای در گشاد گشاد راه رفتن خود الگوی

توسط NEWSAMINS در 23 اردیبهشت 1399

بازنشسته تیتان جمهور استیو Underwood به نظر می رسد مصرف خود را ویروسی لحظه ای در گشاد گشاد راه رفتن خود الگوی رفتاری شایسته سبیل او را به دست آورده اینترنتی فوری شهرت در هفته گذشته.

"من آن را می پوشند به اشتباه تشخیص چهره دستگاه" آندروود شوخی به هوستون کرونیکل در روز جمعه. "آن را کمی متمایز است. من واقعا نمی هر گونه دیگر ویژگی های متمایز. ریش و سبیل بهترین من می تواند انجام دهد با آنچه من در دسترس است."

مصیبت شروع شد که سبیل پرپشت اجرایی که زیبایی منحصر به فرد است که ترکیبی بین یک پست قرنطینه سرهنگ ساندرز و پسر عموی Itt از "خانواده آدامز" اعلام کرد: بازنشستگی خود را پس از چهار دهه زندگی حرفه ای کار برای هوستون Oilers و تنسی تیتان.

"من کار انگشتان من به استخوان 40 سال و آنچه از آن بیرون می آید — مردم در حال صحبت کردن در مورد من سبیل و ریش" آندروود گفت. "من هرگز خودم را بیش از حد جدی پس من خوب با آن است."

مسحور صورت مو شاهکار منفجر کرد در رسانه های اجتماعی به عنوان مردم رفتند به برجسته شباهت آن به هزاران چیز — Lorax Zoidberg از "فوتوراما" یک N95 ماسک و حتی یک بالين نهنگ مانند مدرن روز رورشاخ آزمون لکه جوهر یا مرکب.

دیگران بمب بیشتر فایده سوالات در اطراف مکانیک از کارهای روزمره مانند صحبت کردن در غذا خوردن و بوسیدن همسر خود را با چنین گنده ارضا روی صورت, آرایش. آندروود ادعای آن نبوده است مسائل و صحبت کردن در یک مصاحبه از 2019 پیش نویس NFL بدون مانع با ظاهر به هم پیوسته ریش/سبیل ترکیب.

"خوردن یک مشکل من هرگز تا به حال," او گفت:. "من خواسته گهگاه چگونه من قادر به بوسه به جهنم همسر من, فرانسیس و این یک مشکل نیست ،

آندروود می گوید فرانسیس خیالات شوهرش نگاه مشخص است که تبدیل به بخشی از خود را شخصی تجاری در طول زمان با وجود آن لازم تعمیر و نگهداری.

"فرانسیس آن را دوست دارد. او به من کمک می کند آن را تر و تمیز هر هفته. این می تواند کمی از یک مزاحم و می توانید آن را کمی خشن در اطراف لبه های بين سبك اما ما سعی کنید به نگه داشتن آن را تمیز و مرتب," او گفت:. "من بسیار جذاب و آنچه که مردم متوجه است که تمام موهای صورت. در طول زمان آن را تبدیل به بخشی از شخصیت."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de