میهن پرستان سابق خط حمله مربی دانته Scarnecchia فکر می کند جارت Stidham می تواند معامله واقعی اما انتظار وجود خواهد داشت برخی از “درد رشد” به عنوان تیم سازگار به یک جهان بدون تام بردی.

“او روشن و بچه. … او نشان داد در پیش فصل سال گذشته که او برخی از مهارت های” Scarnecchia گفت SiriusXM Radio NFL در روز دوشنبه. “وجود دارد رفتن به برخی از دردهای در حال رشد وجود دارد بدون شک در مورد آن, اما آن مرد می کند باید مهارت های خود را. او [یک] بزرگ ذهن او اهمیت او را نشان می دهد تا زود به خانه می رود دیر است.”

هر چند خود را همپوشانی با Stidham کوتاه بود که بازنشسته مربی تایید شده باید حمل وزن قابل توجهی. Scarnecchia خدمت به عنوان یک NFL مربی برای 36 سال (34 در انگلستان) و لیگ طولانی ترین-شاغل مربی با یک تیم قبل از بازنشستگی در ژانویه.

علاوه بر از دست دادن 72 ساله Scarnecchia — که انتگرال به موفقیت تیم — the Patriots نیز راه جدا با 42 ساله بردی که امضا شده با Buccaneers.

“این است پسر های مختلف در زن و شوهر از راه های. شماره یک او ندارد ثروت از تجربه است که تام است — وجود دارد بدون شک در مورد آن گفت:” Scarneccia که برنده پنج سوپر کاسه با بردی. “بله وجود دارد رفتن به برخی از چیزهایی که در آن او را به رفتن به نگه داشتن توپ را بیش از شما می خواهید آن برگزار می شود. اما این همه در مورد در حال رشد در این لیگ است. … کسانی که بچه های جوان آنها را برخی از زمان.”

Former Patriots offensive line coach Dante Scarnecchia and former quarterback Tom Brady
میهن پرستان سابق خط حمله مربی دانته Scarnecchia و سابق کارفرمایی تام بردیبوستون گلوب از طریق گتی ایماژ

زمان سر مربی لایحه Belichick شده است سمت چپ انتخاب کنید تا قطعات و بازسازی سلسله او بردی و Scarnecchia ساخته شده است همراه با یک به طور قابل توجهی کمتر با استعداد کارفرمایی ، مگر اینکه پرستان را هر دیر رایگان-آژانس ها این کار به نظر می رسد Stidham را به از دست دادن. کارگر ماهر برایان Hoyer به نظر می رسد این تیم پشتیبان و کارفرمایی.

“او یک مرد تا زمانی که او نمی داند که او شما را خاموش” Scarnecchia گفت: از سال 2019 چهارم-طفیلی Stidham. “او می داند که به خارج وجود دارد و آن فرار امتیاز ممکن است. و زمانی که او می شود از وجود او می داند که هنگامی که شما را بهتر دریافت. او می داند که بهتر است سعی کنید برای اجرا از طریق بچه ها و همچنین از آنجا که شما در حال اجرا از طریق بسیاری از بچه ها در این لیگ است.”

Stidham باقی می ماند تا حد زیادی تست نشده کلمات به عنوان نامشخص 2020 NFL season. آبرن محصول به نظر می رسد فقط در سه بازی در سال گذشته تکمیل دو نفر از چهار پاس تلاش برای 14 متری هیچ touchdowns و یکی رهگیری.

Scarnecchia می گوید: از آن خواهد شد بحث جانبازان این تیم برای کمک به بی تجربه کارفرمایی کنید تا به سرعت و احساس “راحت است.”

“اگر [من] هنوز هم وجود دارد, من نگاهی به آن و بگو: ما را مجبور به انجام همه چیز ما می توانیم به این پسر به عنوان راحت به عنوان ما می توانیم’,” او گفت:. “ما باید به خوبی به عنوان ما می تواند هر پایین و به این همه حمایت ما احتمالا می تواند و اجازه دهید او را راحت و ایجاد اعتماد به نفس و نوع بازیکنی است که ما می خواهیم او را به و که او می خواهد و از همه مهمتر.'”

کول Popovich و کارمن Bricillo انتظار می رود به بیش از Scarnecchia وظایف این فصل است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de