"علم باید در راه ایستاده' از مدارس بازگشایی کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany می گوید

ساوانا Behrmann ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 6:19 PM EDT Jul 16, 2020واشنگتن – کاخ سفید وزیر مطبوعات Kay

توسط NEWSAMINS در 27 تیر 1399

واشنگتن – کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany در روز پنج شنبه تاکید کرد که مدارس بازگشایی این سقوط نباید مشروط به علم اطراف coronavirus اما پس از آن ادعا کرد که "علم در کنار ما در اینجا" به عنوان همه گیر همچنان ادامه دارد.

در پاسخ به یک سوال در مورد آنچه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گویند به پدر و مادر که بچه ها در مدارس است که ممکن است فقط آنلاین McEnany گفت: "از رئیس جمهور گفت: جملهای است که او می خواهد مدارس برای باز کردن. و هنگامی که او می گوید او به معنی باز کردن در کودکان و نوجوانان شده است قادر به حضور در هر روز در مدرسه خود را.

"علم و نه باید در راه این" او افزود: گفت آن است که "کاملا ایمن" را به طور کامل بازگشایی تمام کلاس های درس.

راهنمای پدر و مادر به مدرسه آنلاین: 9 سوال بپرسید به دامپزشک خود را بازگشت به مدرسه انتخاب

McEnany ادعا کرد که "علم ما از طرف" با استناد به یک مطالعه که گفت: خطر ابتلا به بیماری بحرانی است که کمتر از آنفلوآنزای فصلی در کودکان است. او همچنین به نقل از رییس سابق دانشگاه استنفورد Neuroradiology رئیس دکتر اسکات اطلس که به نظر می رسد در فاکس نیوز به تماس و بحث در اطراف بازگشایی مدارس "هیستری."

"ما را تشویق محلات و دولت فقط به دنبال علم باز مدارس ما" او ادامه داد.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است هل دادن به بازگشایی مدرسه تحت این فرض که کودکان زیر سن 18 "هستند در معرض خطر بسیار پایین" اگر آنها گرفتن ویروس.

برخی از کارشناسان ابراز نگرانی در مورد بازگشت به کلاس های درس به دلیل خطر دانش آموزان می تواند حمل این ویروس در خانه به همسر و بستگان. آموزش حرفه ای نیز ابراز نگرانی ممکن است آنها را در مسیر.

بیشتر: مدرسه بازگشایی برنامه های در حال حاضر بخشی از COVID-19 سیاست است. معلمان ترس برای ایمنی خود را.

تجزیه و تحلیل از قیصر بنیاد خانواده یکی در چهار معلمان در خطر تبدیل شدن به طور جدی بیمار اگر آنها قرارداد COVID-19 و حدود 3 میلیون نفر زندگی می کنند در یک خانواده با کودکان سن مدرسه.

آن است که هنوز مشخص نیست که چگونه اغلب کودکان انتقال ویروس به دیگران است. برخی از داده ها نشان می دهد کودکان کمتر در معرض ابتلا به ویروس و گسترش آن به بزرگسالان است.

کاخ سفید, سلامت, مشاور دکتر دبورا Birx گفت: در هفته گذشته در این کشور شده است تست کودکان به اندازه کافی برای نتیجه گیری قطعی آنها نمی درایو انتقال ویروس است.

"داده های ما به صورت اریب است در اصل به مردم با علائم و سپس اریب به بزرگسالان بیش از 18 بنابراین ما به دنبال بسیار نزدیک به آن دسته توسط ما با استفاده از آنتی بادی آزمون" Birx گفت.

'غرق شدن یا شنا': ایران با رژیم صهیونیستی است. لری هوگان می گوید تهمت چپ متحده به مبارزه به تنهایی به عنوان COVID-19 همه گیر خروشان

برخی از کشورهای در حال نشان دادن یک روند نگران کننده با کودکان و نوجوانان پیمانکاری ویروس در درصد بالاتر در هفته های اخیر. با توجه به بلومبرگ گزارش کالیفرنیا و می سی سی پی در حال ضبط نرخ نزدیک به 10 درصد کل موارد در حالی که در فلوریدا پیدا کرده است حدود یک سوم از کودکان آزمایش به عنوان آلوده.

تعداد فزاینده ای از مناطق از جمله آنهایی که در Los Angeles, San Diego سان فرانسیسکو آتلانتا و آستین, وابسته به تکزاس, برنامه ریزی برای شروع سال با آنلاین-تنها آموزش در میان خروش در coronavirus موارد است. در ریچموند, ویرجینیا, مدارس آنلاین خواهد بود برای ترم اول.

McEnany همچنین گفت که انجام آموزشهای مجازی در پاییز را در ایالات متحده یک پرت" در میان دیگر کشورهای غربی است.

ایالات متحده آمریکا یکی از تنها غربی کشور هنوز تنظیم روزانه پرونده جدید COVID-19 موارد و مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. مجموع Coronavirus موارد در ایالات متحده گذشت 3.5 میلیون پنج شنبه.

بیشتر: گسترش اتحادیه اروپا ممنوعیت سفر به آمریکا در میان سنبله در ما coronavirus موارد

بیشتر: آمریکا, کانادا, بریتانیا را متهم به روسیه از نرم COVID-19 واکسن محاکمه

آیا میلیون ها نفر از آمریکایی کارکنان مدرسه بسیار کمتر از کودکان می تواند صادقانه به دنبال پروتکل های مانند پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله هنوز به آزمایش می شود.

اسرائیل به طور کامل بازگشایی مدارس در اواخر بهار امسال و پس از آن تا به حال به آنها را تعطیل و پس از دو هفته پس از صدها نفر از دانش آموزان و کارکنان مدرسه آزمایش مثبت برای ویروس.

McEnany نظر پنج شنبه پس از معاون رئیس جمهور مایک پنس که منجر کاخ سفید coronavirus نیروی کار روز چهارشنبه گفت "بسیار واضح و روشن ما نمی خواهیم CDC ارشاد به یک دلیل که چرا مردم نمی بازگشایی مدارس خود را."

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کاهش CDC از جمع آوری داده ها در بیمارستان بستری COVID-19 بيمار. این حرکت دارای اثر فوری.

کمک: Erin Richards, برت مورفی, Letitia استینtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن