اتحادیه اروپا می گوید که می خواهد بار آمریکایی ها زمانی که بلوک بازگشایی برای بازدید کنندگان بین المللی در جولای 1

جولیا تامپسون و Deirdre Shesgreen ایالات متحده آمریکا امروزانتشار: 10:42 AM EDT Jun 30, 2020آمریکایی ها اجازه

توسط NEWSAMINS در 10 تیر 1399

آمریکایی ها اجازه داده نخواهد شد برای سفر به کشورهای اتحادیه اروپا زمانی که بلوک باز می شود تا بازدید کنندگان بین المللی در جولای 1, شورای اروپا اعلام کرد.

مسافران از 14 کشور خواهد بود استقبال اتحادیه اروپا از جمله کانادا ، کره جنوبی و استرالیا است.

اما کسانی که از ایالات متحده و بسیاری از کشورهای دیگر را منع می شود به عنوان بیش از حد مخاطره آمیز به دلیل خونتان coronavirus موارد در کشورهای خود. مسافران چینی خواهد بود و مجاز به دیدن اگر آن کشور دولت را تایید سیاست متقابل شورا اعلام گفت.

ایالات متحده منجر جهان در تعداد coronavirus موارد با نزدیک به 2.7 میلیون نفر به عفونت از 30 ژوئن با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

معیارهای مورد استفاده برای تصمیم گیری که آیا برای بلند کردن همه گیر محدودیت های مسافرتی شد و بر اساس وضعیت اپیدمیولوژیک و مهار اقدامات در هر کشور این شورا گفت: از جمله فاصله فیزیکی و همچنین اقتصادی و اجتماعی خود قرار داده اند.

روز سه شنبه فرمان نمی خواهد درخواست برای سفر به انگلیس که در سمت چپ اتحادیه اروپا در ماه ژانویه است. بریتانیا در حال حاضر نیاز به تمام تماس های ورودی مسافران – محرومیت چند مورد استثنا مانند رانندگان کامیون – برای ورود به یک خودخواسته 14 روز در قرنطینه اگر چه اندازه گیری است که تحت بررسی است و به احتمال زیاد به سهولت در هفته های آینده. نیاز نیز به انگلستان شهروندان است.

مقامات اتحادیه اروپا تعیین می شود که کشورهای' بازدید کنندگان اجازه خواهد داشت به دنبال این روند در عفونت های جدید, تست, ظرفیت, تماس, ردیابی و مراحل دیگر کشورها گرفته شده برای جلوگیری از شیوع ویروس در داخل مرزهای خود را Kasper Zeuthen ارشد مشاور رسانه ای برای اتحادیه اروپا هیئت به آمریکا گفت: ایالات متحده آمریکا امروز هفته گذشته است.

اولین معیار: "وضعیت اپیدمیولوژیک در یک کشور داده می شود ... باید به خوبی یا بهتر از در اتحادیه اروپا," او گفت:.

با توجه به داده های اتحادیه اروپا بلوک از جمله منطقه اقتصادی اروپا و انگلستان تا به حال 1.5 میلیون coronavirus موارد از ژوئن 30.

Adalbert Jahnz سخنگوی کمیسیون اروپا در بروکسل شاخه اجرایی اتحادیه اروپا گفت: آمریکا در این هفته که لیست خواهد بود به احتمال زیاد بررسی هر دو هفته به عنوان اطلاعات جدید در مورد کوروناویروس روند در کشورهای مختلف آشکار می شود.

Jahnz همچنین تاکید کرد که اتحادیه اروپا نمی شد ساخت "تصمیمات سیاسی" در مورد کدام کشورها باید مجاز به سفر به 27 کشور عضو بلوک. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوع سفر از کشورهای اروپایی به ایالات متحده در اواسط ماه مارس. رهبران اتحادیه اروپا ناودان تهمت تصمیم در آن زمان گفت: آن گرفته شده است "و بدون مشورت" از اتحادیه اروپا.

"این است که اساسا نه در مورد سیاست آن در مورد بهداشت عمومی" Jahnz گفت.

مرز چک شد کاهش 15 ژوئن برای بسیاری از اروپایی ها هر چند آن را پیچیده و تغییر درهم آمیخته از قوانین مختلف و هر کس به همان اندازه برای سفر در همه جا.

'خدا را شکر که به': ایتالیا برای اولین بار به قفل کردن در اروپا است که به آرامی بازگشایی و استقبال بازگشت گردشگران

وزارت امور خارجه و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در حال حاضر توصیه می کنند در برابر مسافرت های بین المللی هر چند وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: وزارت خارجه در حال همکاری با ایالات متحده امنیت و حمل و نقل مقامات در یک برنامه برای گرفتن "جهانی سفر به عقب در محل."

در 10 ماه اول سال 2019 آخرین آمار و ارقام موجود 16.6 میلیون شهروندان ایالات متحده سفر به اروپا و افزایش 7.3% از مدت مشابه در سال 2018, با توجه به U. s. Department of Commerce ملی دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری. اروپا دوم-محبوب ترین مقصد بین المللی برای مسافران آمریکایی پس از مکزیک, حسابداری برای حدود یک در پنج سفر است. آن است که محبوب ترین در خارج از کشور مقصد توسط یک حاشیه گسترده ای حسابداری برای بیش از 40 درصد از سفرهای. کارائیب دوم با 7.8 میلیون شهروندان ایالات متحده بازدید در 10 ماه اول سال 2019.

بر روی زمین: آنچه در فرانسه مستند بود

کمک: سحر Gilbertson, کیم Hjelmgaard ایالات متحده آمریکا امروز; آسوشیتد پرسtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن