اروپا بازار: سهام اروپا به نوبه خود پایین تر پس از زود پیشرفت

شاخص های سهام اروپا تضعیف به عنوان دستاوردهای اولیه از بین میره در حالی که مستند محدودیت های در حال برداشته سراسر جهان است.

شاخص DAX در آلمان DAX -0.46% کاهش 0.4% و انگلستان FTSE 100 UKX, -0.54%, پس از سه روز استراحت نیز کاهش یافت 0.4%.

در سراسر جهان شده است وجود دارد یک وانت در ویروس جدید موارد به ویژه در آفریقا و برزیل و روسیه است. کره جنوبی دیده می شود جدید خوشه مربوط به کاباره.

در همان زمان بود شواهدی وجود دارد از اقتصاد باز با انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون روز یکشنبه اعلام کرد یک آرامش از محدودیت ها و دیزنی لند شانگهای بازگشایی به ماسک-پوشیدن بازدید کنندگان است.

EasyJet EZJ, -8.35% کاهش 9.1 درصد و بین المللی تثبیت خطوط هوایی گروه IAG, -3.62% کاهش یافته است 3.9% به عنوان دولت انگلیس مورد بحث بیش از آخر هفته 14 شب قرنطینه در ورودی مسافران است. خطوط هوایی انگلیس یک تجارت گفت: از آن شده است گفت: قرنطینه شروع خواهد شد در پایان ماه. تحلیلگران در سیتی گفت: هر دو شرکت های هواپیمایی ممکن است مجبور به افزایش سرمایه.

بانک ایرلند BIRG, -7.84% کاهش بیش از 6% به عنوان قرض دهنده چرخش به سه ماهه اول زیان قبل از مالیات €241 میلیون.

آتی در میانگین صنعتی داو جونز YM00, -0.39% سقوط 101 امتیاز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>