اروپا بازار: سهام اروپا تجارت پایین تر به عنوان سران اتحادیه اروپا در drags

سهام اروپا در معامله با احتیاط پایین تر در روز دوشنبه به عنوان رهبران هنوز در حال مذاکره در یک صندوق برای تقوی

توسط NEWSAMINS در 30 تیر 1399

سهام اروپا در معامله با احتیاط پایین تر در روز دوشنبه به عنوان رهبران هنوز در حال مذاکره در یک صندوق برای تقویت اقتصادی در پاسخ به کوروناویروس.

تا 1.6% در هفته گذشته شاخص Stoxx Europe 600 SXXP, -0.49% معامله 0.6% پایین تر است.

شاخص DAX در آلمان DAX -0.40% فرانسوی , CAC 40 PX1, -0.76% و FTSE 100 انگلستان UKX, -0.80% همچنین از دست دادن زمین.

پس از S&P 500 SPX +0.28% پیشرفته 1.25% آخرین هفته های آتی میانگین صنعتی داو جونز YM00, -0.48% تضعیف 146 امتیاز.

توجه در بروکسل که در آن دو روز نشست رهبران اروپایی تبدیل شده به چهار با مذاکرات برنامه ریزی شده برای از سرگیری بعد از ظهر.

گزارش ها نشان می دهد که رهبران ممکن است توافق €390 میلیارد دلار کمک مالی در یک صندوق است که می تواند ارزش بین €700 میلیارد €750 میلیارد دلار است. "که اجلاس سران را در روز چهارم می تواند یک نشانه خوب است. این نشان می دهد یک معامله ممکن است در این اجلاس در حال حاضر حداقل در بخش هایی از آنچه که در جدول گفت:" فلوریان Hense اروپایی اقتصاددان در Berenberg بانک.

در علاوه بر این به اجلاس بروکسل, اتحادیه اروپا, مذاکره کنندگان در لندن در روز دوشنبه برای پنجمین مجموعه ای از مذاکرات در انگلستان خروج از معامله بلوک.

Coronavirus همچنین تمرکز با انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون بیش از آخر هفته تشبیه دوم مستند به یک نیروی بازدارنده هسته ای. ایالات متحده coronvirus تعداد plateaued با موارد جدید در مورد 64,000 در روز یکشنبه.

گلاکسو GSK -1.38% سهام تضعیف 1% پس از موافقت با پرداخت CureVac به عنوان مقدار به عنوان £866 میلیون در یک معامله است که شبکه انگلستان دارویی غول پیکر نزدیک به 10 درصد از سهام در آلمانی بیوتکنولوژی شناخته شده برای آن واکسن قابلیت های.

AstraZeneca AZN, +1.30% 2% افزایش یافت پیش از انتشار مطالعه انتظار می رود در مجله لانست در coronavirus واکسن از دانشگاه آکسفورد آن را توزیع خواهد شد.

Philips PHIA, +3.75% افزایش بیش از 3 درصد بهتر از پیش بینی سه ماهه دوم اعداد.

UBI Banca UBI, +11.53% سهام شات تا 11 درصد به عنوان Intesa Sanpaolo اضافه پول نقد جزء به تصاحب آن ارائه دهد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن