اروپا بازار: سهام اروپا تجارت بالاتر به عنوان سرمایه گذاران لرزش coronavirus شیوع نگرانی

شاخص های سهام اروپا تحت فشار قرار دادند و بالاتر در روز چهارشنبه به امید جهانی محرک در ادامه به درایو سود حتی در میان نگرانی شیوع کروناویروس در پکن و آمریکا و افزایش تنش های سیاسی بین چین و هند و کره.

شاخص Stoxx Europe 600 SXXP, +1.02% افزایش 0.9% به 366.91 پس از بسته شدن تا 2.9% در روز سه شنبه بزرگترین سپری کردند پس مارس 18. شاخص DAX در آلمان DAX +0.81% به دست آورد 0.7 درصد و CAC 40 فرانسه PX1, +1.33% 1.2 ٪ افزایش یافت. FTSE 100 UKX, +0.67% به دست آورد 0.7%.

سهام ایالات متحده آتی نشان داد متوسط سود برای وال استریت در باز با کسانی که به صورت میانگین صنعتی داو جونز YM00, +0.27% 0.2%. روز سه شنبه جلسه در آمریکا دیدم داو DJIA, +2.04% صعود 536 امتیاز افزایش قوی خرده فروشی اما از آن بهترین سطح پس از رئیس فدرال جروم پاول پیشنهاد بیشتر محرک های مالی ممکن است مورد نیاز به عنوان ایالات متحده بهبودی از این بیماری همه گیر می شود.

گزارش می دهد که دولت ایالات متحده از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال آماده سازی یک $1 تریلیون طرح زیرساخت ادامه داد: به آب بازارهای کمی هر چند تحلیلگران گفت: تحویل این بسته قبل از انتخابات نوامبر بعید است. اخبار یک درمان بالقوه برای برخی به طور جدی بیمار COVID-19 بیماران نیز در ادامه برای الهام بخشیدن به سرمایه گذاران است.

سرمایه گذاران نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی افزایش coronavirus میزان عفونت در بخش هایی از آمریکا و همچنین به عنوان یک نگرانی شیوع در پکن. مقامات چینی گزارش قطع 60 درصد از پروازها به بنیادی این ویروس را گسترش و افزایش سطح هشدار منجر به کلاس می شود و گسترش محلی مستندات در این منطقه است.

“یک مستند از پکن خواهد بود ووهان در استروئید بودن دولتی و مرکز تجاری در چین و خیلی عظیم تر در هر اندازه گیری و سپس ووهان” گفت: Jeffrey هالی ارشد تحلیلگر بازار آسیا و اقیانوس آرام در OANDA در یک توجه داشته باشید به مشتریان. “اقتصادی پیامدهای خواهد بود عمیقی در چین و به طور پیش فرض بقیه آسیا.”

در حالی که بازارهای سهام جهانی را جبران بسیاری از سال را به همه گیر-چراغ زیان نگرانی باقی مانده است که دستاوردهای شده اند بیش از حد سریع به خصوص در میان مداوم شیوع کروناویروس.

در جای دیگر سرمایه گذاران نگه داشتن یک چشم بر روی تنش در هیمالیا بین چین و هند پس از 20 سربازان هندی کشته شدند در بدترین برخورد در دهه و بدتر شدن روابط بین کره شمالی و کره جنوبی. شمال گزارش تخریب یک دفتر ارتباطی با جنوب در روز سه شنبه.

در اقتصادی جلو, ژاپنی, صادرات و واردات داده های ملال انگیز بود در حالی که اروپایی جدید خرید و فروش ماشین تضعیف 57 درصد در ماه مه با هر یک از 27 عضو اتحادیه اروپا متحده گزارش دو رقمی کاهش اروپایی تولید کنندگان خودرو’ انجمن گزارش شده است.

در میان سهام به سازمان دیده بان سهام SSE SSE, +9.53% یافت بیش از 8 درصد منجر Stoxx 600 برندگان پس از انگلستان انرژی مجلس گفت: pretax سود به شدت کاهش یافت اما تعدیل سود عملیاتی افزایش 37%. این گروه همچنین اعلام نهایی سود سهام از 56 پنس به ازای هر سهم.

سهام HSBC Holdings HSBC +1.34% HSBA, -0.32% افزایش 1%. مدیر اجرایی Noel کوین با ارسال یادداشتی به کل جهانی کارکنان گفت: برنامه ریزی برای قطع 35,000 مشاغل احیا شده است. این یادداشت برای اولین بار توسط رویترز گزارش شده و تایید شده توسط یک سخنگو از بانک.

شرکت های هواپیمایی در حال افزایش بود, با سهام دویچه لوفت هانزا LHA, +0.33% تا 3.8 درصد و easyJet EZJ, +0.32% تا 3.7%.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de