اروپا بازار: سهام اروپا افزایش, اما دستاوردهای خو ایالات متحده coronavirus نگرانی

سهام اروپا در روز جمعه افزایش یافت اما دستاوردهای شد خو توسط یک رکورد در افزایش coronavirus موارد در U. S.. سود برای کسب و کار در آلمان گروه نرم افزاری SAP SE افزایش شاخص در حالی که خرده فروش سوئدی, Hennes & Mauritz AB کشیده در جهت دیگر پس از گزارش ضعیف فروش.

شاخص Stoxx Europe 600 SXXP, +0.64% 0.4% رشد 361.13 پس از به دست آوردن 0.7% در روز پنج شنبه. شاخص این است که به دنبال در حدود 1% از دست دادن در این هفته تا کنون. در جای دیگر شاخص DAX در آلمان 30 DAX +0.54% 0.2% این CAC 40 فرانسه PX1, +0.86% افزایش 0.5 درصد و شاخص FTSE 100 UKX, +1.06% به دست آورد 0.78%.

اروپا بود فشار بالاتر به عنوان های آتی سهام ایالات متحده کاهش یافت و با کسانی که به صورت میانگین صنعتی داو جونز YM00, -0.72% بیش از 200 امتیاز. وال استریت سهام به پایان رسید و بالاتر در اواخر تجمع در روز پنج شنبه.

بانک ها می تواند وزن در آن شاخص با JP Morgan Chase & Co. JPM, +3.48% در premarket تجارت. پس از نزدیک از بازارهای ایالات متحده در روز پنج شنبه فدرال رزرو در آخرین تست استرس در بر داشت که بسیاری باقی خواهد ماند و به خوبی با حروف بزرگ حتی در زیر شدیدترین Covid-19 حالات. اما بیع متقابل شده اند به حالت تعلیق از طریق سه ماهه سوم و سود سهام پرداخت خواهد شد و دربسته در محیط برای حفظ سرمایه است.

ایالات متحده coronavirus موارد نزدیک تمام زمان بالا در روز پنج شنبه و کشورهای مانند تگزاس مجبور شدند برای شماره گیری پشت reopenings که دولت و دیگر تنظیمات تک-بعد پرونده این هفته است.

اما تگزاس فرماندار “اقدام اخیر توقف بیشتر بازگشایی تلاش” به عنوان یک “گام در مسیر درست به تمبر از زمان سنبله در Covid-19” گفت: نعیم اسلم رئیس تحلیلگر بازار در AvaTrade, در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

در جای دیگر رئیس بانک مرکزی اروپا کریستین لاگارد گفت: بدترین coronavirus بحران ممکن است بیش از اما راه پیش رو آسان نخواهد بود. “که بهبود در حال رفتن به ناقص و ممکن است فرآیندی,” او گفت: در طول آنلاین شمال نور اجلاس در روز جمعه با توجه به CNBC.

سهام H&M SE HM.ب -3.17% کاهش 1.7% پس از خرده فروش سوئدی گفت: دوم-فروش سه ماهه کاهش یافت 50 ٪ و آن را چرخش به از دست دادن SEK3.02 هر سهم به عنوان همه گیر مجبور به نزدیک 80% از فروشگاه ها در بدترین مستند. اما خرده فروش گفت: فروش آنلاین در ارزهای محلی رز 32 درصد است که مجموع فروش “باید به تدریج شروع به بهبود می یابند” در فروشگاه ها که تا به حال بازگشایی شد.

سهام انگلستان بقال tsco TSCO, +0.61% افزایش 1% پس از گزارش نزدیک به 8 درصد افزایش مانند برای مانند رشد فروش در سه ماهه اول.

سهام به شدت وزن SAP SE SAP +1.33% SAP +1.21% افزایش 1.6%.

Wirecard AG WDI, -38.69% سقوط یکی دیگر از 41% یک روز پس از پرداخت ارائه دهنده سیستم گفت: این پرونده برای ورشکستگی در میان حسابداری رسوایی. ویزا, Inc. و مستر کارت, Inc. ممکن است لغو آلمانی شرکت توانایی پردازش پرداخت بلومبرگ روز جمعه گزارش داد با استناد به منابع. این شرکت ها اظهار نظر کنیم که آنها از نزدیک نظارت بر تحولات با Wirecard.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net