ESPN لورا Rutledge می پردازد ادای احترام به "افسانه ای" مایک-<url>

برای همکاران از ESPN از دست دادن Mike-<url> به عنوان یک مجری رادیویی برگ های آنها را با قلب سنگین. در رو

توسط NEWSAMINS در 18 تیر 1399

برای همکاران از ESPN از دست دادن Mike-<url> به عنوان یک مجری رادیویی برگ های آنها را با قلب سنگین.

در روز سه شنبه, ESPN منتشر شده جدید خود را هفته صف میزبان برای اولین Aug. 17 یک صف دیگر که شامل-<url>. این نخستین بار خواهد بود-<url> خواهد بود میزبانی یک ESPN رادیو در حدود دو دهه است.

- <url> شروع به عنوان یک مجری رادیویی در ماه اکتبر از سال 1998 است. از آن پس او را به دست آورده عظیم زیر و ستایش در رسانه های ورزشی جامعه است. او حتی الهام گرفته از پسرش مایک-<url> جونیور به دنبال رسانه های ورزشی. - <url> جونیور در حال حاضر میزبانی یک نمایش جدید با WNBA ستاره Chiney Ogwumike.

لورا Rutledge بود که یک ثانیه شبکه میزبان قبل از به تازگی داده شده میزبانی وظایف برای "NFL Live" ادای احترام به-<url> شنبه در توییتر.

"من شما را هرگز فراموش نکنید اولین بار ملاقات کردم @espngolic," Rutledge نوشت. "من 27 ساله هیچ کس حال او مرا درمان با محبت و احترام. که یک مضمون مشترک در اینجا امروز به عنوان افراد حرفه ای خود را جشن می گیرند. حرفه ای است افسانه ای و وقتی که می آید به مردم, او یکی از آنهایی که خوب است."

پست اندرو Marchand گزارش شده است که این قرارداد از هر دو-<url> و Trey Wingo در حال انقضای سال جاری و آینده خود نقش نامشخص باقی می ماند. جفت شده اند میزبان "- <url> & Wingo" از نوامبر 2017. - <url> را شریک سابق مایک گرینبرگ بازگشت خواهد بود و نشان می دهد با شروع از ظهر ادامه خواهد داد و به میزبان خود صبح نمایش "بلند شو."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن