ESPN radio حرکت از مایک-<url> پایان دوران

اگر “مایک و سگ دیوانه” در اوج خود به یک رستوران خوب در ایتالیا — که در خدمت 51/₂-ساعت وعده غذایی فقط با ترکیب مناسب از سس ها و ادویه جات ترشی جات برای طعم منحصر به فرد — ESPN رادیو “logitech” بودند Applebee است.

این به معنای به عنوان یک تعریف برای اواز یا موسیقی دو نفری که می شد یک بار دیگر برای رستوران های زنجیره ای. آنها مشغول به کار در سراسر کشور نمونه اولیه نشان می دهد در زمان خود با جلا پخش و یک بازیکن.

شما نمی نیاز به شنیدن آنچه که آنها گفت: اما اگر شما آن را راحت و آسان است. برای چه ESPN می خواستم برای مدت طولانی آنها ایده آل برای 20 دقیقه رفت و آمد از حومه.

“مایک و مایک” شکست تا سه سال پیش و ESPN رادیو خود را از دست داده لنگر. آن را تلاش برای جایگزین گرینبرگ با Trey Wingo و آن کار نمی کند.

بنابراین در حال حاضر آن است که در زمان های مختلف و ESPN گرفته پتک به آن برنامه آوردن گرینبرگ در یک زمان جدید شکاف و ترک-<url> بدون صندلی.

در صبح آن را با هم پرتاب سه نفر با Keyshawn Johnson, Jay Williams و زوبین Mehenti به عنوان جدید خود را نشان می دهد که آغاز می شود در اواسط ماه اوت است. آن امیدوار است آن را بهتر از “- <url> & Wingo” که باید آن برنامه نهایی در پایان این ماه است.

Wingo شکست خورده در تامین انرژی به عنوان گرینبرگ. در جهان با بسیاری از گزینه های “- <url> & Wingo” نمی دهد شما به اندازه کافی دلیل برای آن را انتخاب کنید.

در نیویورک, برنامه رقابت اصلی مذکور را شکست آن است. در حالی که “- <url> & Wingo” تا به حال 1.4 امتیاز در بهار کتاب منتشر شد سه شنبه (20 در بازار). “نسل & Gio” شد و چهارم (5.5) با پخش آنلاين و با هیچ ورزشی.

– <url> و Wingo هر دو طرف قرارداد که در پایان سال است. آینده خود هستند مشخص نیست.

Keyshawn جی و زوبین به مراتب از یک اسلم غوطه دادن. به عنوان ESPN ثابت کرده است که در “دوشنبه شب فوتبال” این سخت است برای پیدا کردن شیمی هنگامی که انجام آن را در مقابل مخاطبان ملی. شبکه دوباره آن را امتحان کنید آن را به عنوان معرفی جدید خود صبح نشان می دهد.

جانسون و ویلیامز در حال سابق بازیکنان خواسته زود بیدار می شود و شاد در صبح است. آن است که یک عمل خرد کردن یا اسیاب.

– <url> ساخته شده آن را آسان صدا برای دو دهه در حالی که Wingo به زودی می خواستم به آمار چرت زدن پس از فرود این کار بزرگ به سرعت درخواست کردن.

Mehenti است به خوبی شناخته شده “Who” لنگر اما شهرت او در بریستول است که به عنوان یک مرد بسیار خوب و معتاد است.

رادیویی است که در مورد شخصیت و در حالی که او را باید یکی را از بهترین ها در دو ex-ورزشکاران او را مجبور به برقراری ارتباط با شنوندگان. آن است که “Who” — و انجام بحث های رادیویی نیز در بالاترین سطح خود است که در مورد سرگرم کننده.

هیچ کس واقعا می تواند بگوید که چگونه Keyshawn جی & زوبین صدا خواهد شد که احتمالا این برنامه برای اولین بار موضوع اما شاید آنها را به غلبه بر آن.

در ضمن ESPN مدیران در زمان برش از شبکه اول نشان می دهد از “Dan Le Batard & Stugotz” اما نمی rip کردن Band-Aid به طور کامل به عنوان مورد بحث. پیرسینگ, شدید و خود گروه می تواند سرگرم کننده و آنها در اشتراک و جهان, اما شما باید در روی شوخی است.

آنها مرتب از ضد مایک و مایک خوب میامی سنگ خرچنگ نقطه اگر من ساخته نشده شما گرسنه به اندازه کافی اما نه برای همه. بیش از دو سال آخر قرارداد خود را لو Batard رقص با ESPN در راه خود را به Spotify و یا برخی دیگر از پادکست شرکت خواهد بود جالب والس. مدیران فقط به او فشار با نوک انگشت.

با لو Batard به حداقل رسانده و آن را باز کرد تا نقاط برای گرینبرگ از 12-2 p. m. و حداکثر Kellerman از 2 تا 4 بعد از ظهر هر دو تا به حال موفقیت در رادیو و هر دو ادامه خواهد داد تا خود صبح تلویزیون را نشان می دهد.

در ضمن این برنامه با شاید بیشتر بالقوه است Chiney Ogwumike و مایک-<url> جونیور از 4 تا 7 بعد از ظهر آن می تواند یک جوان تازه, گوش دادن. این دو شروع کردن با یک مزیت بزرگ داشتن که قبلا با هم کار کرده و دوستان است.

Ogwumike و-<url> جونیور در حال جوان ورزشکار سابق و شکل گرسنه شود. این کار ممکن است.

حتی در یک سرعت در حال تغییر چشم انداز رسانه های رادیو هنوز هم دارای ارزش بزرگ است. ممکن است آن را به عنوان مقدار پول به عنوان تلویزیون و یا داغ, چیز, مانند, پادکست, اما زمانی که شما فکر می کنم در مورد ESPN رادیو یک نقطه تماس برای بسیاری از. این شهر همچنین دارای یک زندگی جزء است که سخت است برای مطابقت و آن را تا نزدیکی با مخاطبان است که باعث ایجاد ستاره.

برای دو دهه صبح به معنای “مایک و مایک.” آنها مدافعان.

در حال حاضر آن است که نه مایک و مایک. درست است هر کس دوست دارد Applebee اما آن را سخت به کار در بسیاری از بازارها است. آنها آن را انجام داد. این پایان یک دوران است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de