ESPN گوینده را در معرض خطر پس از لغزش در روابط تماس

در طول پرشور دو ساعت ESPN college football کنفرانس ماه گذشته به بحث در مورد مسابقه پس از مرگ جورج فلوید وجود دارد پرچین و عاطفی مشتریان از در و خارج از هوا مردم به عنوان صدها نفر گوش.

حدود یک ساعت و نیم به عنوان ESPN ماریا تیلور در مورد موضوع و تجربه یک بازی-بازی بازی های مرد برای شبکه دیو لمانت می تواند شنیده شود در پس زمینه ظاهرا فکر کردن تلفن خود را در قطع.

لمانت توصیف طبیعت در تماس نژاد به عنوان “تخلیه” که حیرت زده کسانی که گوش دادن و بلافاصله باعث ملامت از تیلور که هشدار داده می تواند وجود داشته باشد انشعابات اگر او را متوقف کند.

او به سرعت انجام داد اما ممکن است هزینه داشته باشد او را از شغل خود.

ESPN به کاوش اجازه لمانت رفتن و حتی پس از لمانت اعتراف به اشتباه و بلافاصله پس از تماس به کارفرمایان خود را.

“نظر ساخته شده بود به همسرم بود که شنید در فوتبال کالج تماس متخلف برخی از کسانی که آن را شنیده” لمانت در بیانیه ای گفت به این پست. “ما یک نژادی یکپارچه خانه و من احترام و تحسین کسانی که صحبت کردن در مورد تجارب خود را. من عذر خواهی فراوان از همه در تماس”

Tedarrell Slaton در حال حاضر یکی از مقامات ارشد دفاعی lineman در فلوریدا, که سیاه و سفید است, زندگی با لمانت خانواده در طول Slaton سال دبیرستان. خانواده را به طور رسمی اتخاذ Slaton اما Slaton به افتخار آنها را با یک خال کوبی است که بار خوانده شده “خانواده نشان می دهد بدون رنگ.”

لمانت نمی خواهد پاسخ به هر گونه سوال به جز به می گویند که او بر این باور او هنوز هم کار می کند برای ESPN. اما ESPN معاون ارتباطات جاش Krulewitz را نه تایید می کنند که درست باشد حتی پس از تکرار دنبال یو پی اس.

“ما در این زمینه بسیار جدی هر دو در حال حاضر و پس از آن و خطاب آن مناسب” ESPN گفت: در بیانیه ای به پست. “مطابق با سیاست های ما هیچ برنامه ای برای عموم به اشتراک گذاشتن جزئیات مربوط به فردی پرسنل مهم است.”

منابع گفت: این موضوع نقل مکان کرده بود به دست شبکه بخش منابع انسانی.

برای این مقاله ارسال به صحبت کرد 10 نفر برای جزئیات آنچه اتفاق افتاده است و همه آنها هم در این کنفرانس بودند و یا در جریان آن است.

60 سال لمانت شده است با ESPN/ABC برای 16 سال در تماس تلفنی با کالج فوتبال و بسکتبال در تلویزیون و رادیو. او تا به حال شده است شبکه صدای بازی بولینگ حرفه ای انجمن که ESPN به حال حقوق.

او بر در فلوریدای جنوبی که در آن او شده است به طور منظم پخش حضور. در یک زمان او بود صدا از دانشگاه فلوریدا آتلانتیک فوتبال است.

در ژوئن 8, Lee اتصالات معاون ارشد رئیس جمهور از ESPN مطلع صدها نفر از فوتبال کالج پرسنل که کار را برای شبکه ای که وجود دارد خواهد بود یک کنفرانس تلفنی صبح روز بعد. موضوع ناگفته باقی مانده بود اما آن را یک دست, دعوت, به معنی وجود خواهد داشت مقدار زیادی از مردم در خط.

دو ساعته تماس گرفت و وجود داستان های به اشتراک گذاشته شده در مورد برخورد با تعصب. علاوه بر تیلور سابق Heisman برنده جایزه دزموند Howard, play-by-play man Mark Jones و تحلیلگر راد گیلمور در میان کسانی که صحبت کرد.

زمانی که تیلور او نقاط لمانت ندانسته قطع شود.

لمانت نظر کوتاه بود و ناخواسته برای تماس به عنوان او ظاهرا فکر خود گوشی بود در قطع. هنگامی که او در توصیف این کنفرانس به همسر خود را به عنوان “تخلیه” آن گوش دادن گفت: آن را “ناراحت کننده” “تکان دهنده” و “زمان بد.”

روز بعد اتصالات با ارسال یک ایمیل برای تشکر از همه برای شرکت اما توصیف وقفه از تیلور به عنوان “غیر قابل قبول است.”

ESPN است و تلقی آن به درجه ای است که معلوم نیست اگر لمانت هنوز هم با این نسخهها کار در شرکت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de