بازارهای در حال ظهور گزارش: سرمایه گذاران نگه داشتن چشم در برزیل وزیر اقتصاد به عنوان coronavirus شیوع بدتر

تمرکز برای سرمایه گذاران در برزیل است که در حال حاضر در قدرت ماندن ملت را محترم وزیر اقتصاد پس از دو وزرای بهد

توسط NEWSAMINS در 2 خرداد 1399

تمرکز برای سرمایه گذاران در برزیل است که در حال حاضر در قدرت ماندن ملت را محترم وزیر اقتصاد پس از دو وزرای بهداشت استعفا داد و در کمی بیش از یک ماه در حالی که خود را رئیس جمهور می تواند به صورت یک استیضاح نبرد به عنوان کشور در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

"ما به دنبال آن هستید خیلی بیشتر از نزدیک ایستاده از پائولو Guedes و چقدر قوی یا ضعیف چشم انداز از او باقی مانده در نقش خود هستند" گفت: Alejo Czerwonko در حال ظهور-بازار استراتژیست در UBS در یک مصاحبه.

برزیل سهام منعکس شدت این هفته با معیار BOVESPA شاخص سهام BVSP, -1.28% تا حدود 7% از طریق پنج شنبه اما برزیل دارایی های مجازات شده اند به شدت بیشتری از بازار در حال ظهور همسالان.

برزیل واقعی USDBRL, +0.11% باقی می ماند پایین در حدود 30 ٪ در برابر دلار ایالات متحده در سال به تاریخ ساخت آن را بدترین انجام عمده در حال ظهور در بازار ارز. برزیل سهام به عنوان اندازه گیری توسط MSCI شاخص برزیل 907600, +3.76%, در حال پایین 49.7% سال تا به امروز در شرایط دلار آمریکا در حالی که معیار BOVESPA پایین است در حدود همان مقدار در مقایسه با 16.4% افت برای بازارهای نوظهور MSCI شاخص 891800, -0.16%. U. s. S&P 500 SPX -0.39% پایین است 8.7% در سال.

برزیل اوراق قرضه نیز رنج می برد با گسترش مقابل آمریکا Treasurys گسترش حدود 230 اساس امتیاز یا 2.3 درصد است.

برزیل بود که در میان سخت ترین ضربه بازارهای نوظهور وقتی که می آید به غیر مقیم نمونه کارها outflows در ماه مارس است. نمودار زیر از موسسه مالی بین المللی تاکید run برای خروجی.

موسسه مالی بین المللی

قتل عام در برزیل بازارها را تحت الشعاع قرار فاجعه انسانی.

این کشور تبدیل به یکی از عمده جهان coronavirus همه گیر نقاط داغ. شیوع دارای ضعف یک سیستم مراقبت های بهداشتی است که در حال حاضر تیره و تار. برزیل فدرال نظام پرستاری در اوایل این هفته گفت: حداقل 116 پرستاران مرده بود و بیشتر در هر کشور با توجه به وال استریت ژورنال.

در حالی که برخی از فرمانداران و شهرداران باید دستور اجتماعی-فاصله اقدامات رئیس جمهور Jair Bolsonaro اصرار اقتصاد کشور را باید باز باقی می ماند. او با حضور anti-مستند تظاهرات و در ماه آوریل اخراج وزیر بهداشت که تا به حال در دفاع مستند از اقدامات. جایگزینی وزیر ترک در این ماه بدون ارائه یک دلیل. همچنین در ماه گذشته Bolsonaro محبوب وزیر دادگستری سرجیو مورو استعفا داد متهم جمهور از دخالت در تحقیقات پلیس و باعث خواستار Bolsonaro را استیضاح.

بخشی از برزیل منصه در مقابل سایر بازارهای در حال ظهور است که با انتظارات بالا نسبت به کشورهای دیگر است که بسیاری از سرمایه گذاران به این کشور قبل از همه گیر رخ داد. واقعی سقوط تقویت عجله برای خروجی توسط سرمایه گذاران غیر مقیم.

Czerwonko گفت: استیضاح در حالی که تیتر خطر نیست "سناریو پایه." اما برزیل گزارش های خبری از ادامه تنش بین Bolsonaro و وزیر اقتصاد Guedes هستند مربوط و شایسته به تماشا.

Guedes "در نظر گرفته شده است توسط بسیاری از سرمایه گذاران به عنوان کلید به اعتبار برزیل سیاست های اقتصادی," او گفت:.

Guedes یک دانشگاه شیکاگو-آموزش اقتصاددان که تحت مطالعه قرار اواخر میلتون فریدمن است که معمار گسترده برنامه ریزی برای تعمیرات اساسی این کشور سیستم بازنشستگی بند مقررات آزاد اقتصاد و کاهش مالیات.

نشانه هایی که Guedes بود در درگیری با دیگر اعضای Bolsonaro دولت که مورد علاقه یک دست تر و کمتر بازار گرا رویکرد به اصلاحات باید سوخت اتمی گفته تحلیلگران. این نگرانی به نظر می رسد بی درنگ تعهد این هفته توسط این کشور رقابت وزیر اعلام کرد که Guedes بود "بسیار قوی" در موقعیت خود و به "حمایت صریح" از Bolsonaro رویترز گزارش داد.

ایمان در Guedes ممکن است تا به حال به انجام بسیاری با امید بالا برای برزیل که به 2020. پس از آن فروش است و بدون شک ایجاد برخی از ارزش فرصت ها در دارایی های, اما سرمایه گذاران خواهد شد نیاز به مقدار زیادی از صبر و شکیبایی Czerwonko گفت.

برزیل دارایی نگاه ارزان ترین معیارهای ارزیابی در سراسر بازارهای سهام و اوراق قرضه و ارز گفت: با برخی از فرصت ها دیده می شود در درآمد ثابت آرنا اما به عنوان شیوع کروناویروس در ادامه و عدم اطمینان سیاسی باقی می ماند سرمایه گذاران ممکن است در تلاش برای پیدا کردن ارزش-آنلاک باعث."

برای سهام این بدان معناست که سرمایه گذاران نباید انتظار زیادی صعودی در کوتاه مدت اما کسانی که مایل به تحمل نوسانات می تواند فرصت ها در زمان ارزیابی. بیشتر فوری فرصت ها ممکن است در بر داشت در درآمد ثابت گفت: از جمله بدهی های مستقل است. پس از همه, برزیل, نمی, چهره, نوع بدهی خارجی گونه که بر برخی دیگر بازارهای در حال ظهور.

بدهی خارجی می ایستد در حدود 10 ٪ از تولید ناخالص داخلی Czerwonko اشاره کرد در حالی که ذخایر ارز خارجی فقط در شمال 20 درصد از تولید ناخالص داخلی.

جزئیات:ظهور-بازار بحران بدهی می تواند آینده را در مقابل ایالات متحده-چین درگیریtinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب