Nate لحیم کاری انتظار می رود به گزارش غول اردوگاه با وجود سرطان پسر نبرد

Nate لحیم کاری نشان داده به غول او وارد خواهد شد این هفته برای COVID-19 تست آغاز روند acclimating به غیر معمول

توسط NEWSAMINS در 8 مرداد 1399

Nate لحیم کاری نشان داده به غول او وارد خواهد شد این هفته برای COVID-19 تست آغاز روند acclimating به غیر معمول ترین اردوگاه های آموزشی خود را از 10 سال NFL حرفه ای.

چند برجسته بازیکنان در طول لیگ تصمیم به انصراف از قرارداد خود را برای این فصل با استناد به نگرانی های خود را با بازی فوتبال میان coronavirus همه گیر بر اساس شخصی و/یا عوامل خانوادگی.

لحیم کاری, 32, مطمئنا تا به حال یک تصمیم دشوار. پسرش هادسون در سه ماه تشخیص داده شد با تومورهای سرطانی در کلیه ها و از آن شده است در چهار سال نبرد برای لحیم کاری ، مقابله و همسرش, Lexi و هادسون سفر از نیوجرسی به بوستون در روز سه شنبه آخرین فصل – لحیم دوم با غول – برای شیمی درمانی جلسات.

گروه کهنه غول بازیکنان وارد سهشنبه برای COVID-19 تست آغاز پنج روز روند قبل از آنها در واقع می تواند در این زمینه شروع به اردوگاه های آموزشی. لحیم کاری بود که گروه او در بوستون برای یک قرار ملاقات برای Hudson – است و انتظار می رود به گزارش روز شنبه.

Nate Solder Giants training camp
Nate لحیم کاریکوری Sipkin

لحیم غول' بازیکن نماینده به بازیکنان NFL انجمن و به این ترتیب بود که در جریان مذاکرات با لیگ برای آماده سازی برای فصل در حالی که نصب COVID-19 پروتکل های. پشت در جولای 10, لحیم کاری توییتی "اگر NFL نیست انجام بخشی خود را برای حفظ بازیکنان سالم وجود ندارد و فوتبال در سال 2020 است. این که ساده است."

لحیم کاری قصد به گزارش و انتخاب کردن است که نشان میدهد او بداند احتیاطی می شود قابل قبول است. در غیر این صورت او نمی خواهد قرار داده است, پسر با خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن در راه آسیب است.

بازیکن می تواند انتخاب کردن و دریافت دستمزد برای سال 2020 فصل است. کسانی که بازیکنان NFL در نظر گرفته شده در معرض خطر به COVID-19 دریافت $350,000 دستمزد به علاوه یک تعلق فصل نسبت به رایگان آژانس اگر آنها را انتخاب کردن. بازیکنان بدون خطر که انتخاب می کنید به انتخاب کردن دریافت $150,000 با هیچ تعلق فصل است. بازیکنان باید تصمیم به انتخاب کردن هفته آینده.

این پرستان تا به حال شش بازیکن انتخاب کردن از جمله استارت پاتریک چانگ (همسر خود انتظار یک کودک), Marcus کانن (او یک بازمانده سرطان) و لازم نیست كه انسان در هایتاور (او به تازگی پدر و مادر خود را یک دیابتی).

تیم باید جداگانه ارائه مسکن به یک بازیکن که در معرض خطر فرد با آنها زندگی می کنند. لحیم کاری قطعا در این دسته است.

لحیم کاری مجموعه را به $9.9 میلیون در حقوق و دستمزد پایه و تعداد $19.5 میلیون در سال 2020 حقوق و دستمزد کلاه در حال آمدن است خاموش یک فصل به عنوان شروع در سمت چپ مقابله با. غول در اواخر ماه مارس پیش نویس احتمالی خود را جایگزینی, اندرو توماس اگر چه برای این فصل آن است که به احتمال زیاد لحیم کاری باقی مانده در سمت چپ مقابله و توماس عازم خود NFL حرفه ای در حق مقابله با.

جو قاضی غول' اول سال سر مربی بود که با لحیم کاری به مدت هشت سال با پرستان و به تازگی گفت: پست "به اعتقاد من در Nate لحیم کاری. من خوشحال هستم Nate لحیم کاری است که در اینجا. من بسیار هیجان زده به Nate در تیم است."

خارج linebacker Markus طلایی است که با توجه به برخی از مسائل شخصی است و انتظار می رود به گزارش به زودی. طلایی, 29, led غول در کیسه فصل گذشته با 10 اما پیدا مناسبی در بازار رایگان آژانس. غول استفاده می شود نادر نامحدود رایگان agent مناقصه و با هیچ تیم دیگری به او پیشنهاد طلایی را برای این غول برای $4.12 میلیون یا دیگری باید نشستن. طلایی است که انتظار می رود برای رسیدن به, ثبت نام مناقصه و بازگشت به این تیم کمک کرد که او نیروی تازه دادن به زندگی حرفه ای او.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب