‘خجالت’ NFL کارمند مخفیانه ایجاد “من جورج فلوید’ تصویری

اولین گام در جاده ها به راجر Goodell پذیرش است که او و NFL “اشتباه” گرفته شده توسط یک لیگ کارمند رفتن rogue.

در این ویدئو که شامل Saquon Barkley, پاتریک Mahomes و مایکل توماس درخواست برای لیگ برای “گوش دادن به بازیکنان خود را” در پی جورج فلوید مرگ پیشگام شد Bryndon Minter با توجه به گزارش های متعدد. NFL خلاق تولید رسیده به توماس در شب چهارشنبه پرسیدن اگر ستاره Saints گیرنده گسترده می خواستم به همکاری در یک ویدیو که لیگ آنها را بشنود.

“می خواهم برای کمک به شما در ایجاد محتوا به شنیده می شود در اطراف لیگ” Minter نوشت: توماس در یک پیام مستقیم در Instagram, Yahoo Sports گزارش شده است. “من NFL اجتماعی کارمند هستم و خجالت چه لیگ شده است سکوت این هفته است. NFL نشده محکوم نژاد پرستی. NFL نشده گفت که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

“من می خواهم [به] کمک به شما با قرار دادن فشار بر روی. و بازوی شما را با تصویری که بیانگر صدای شما و [چه] شما می خواهید از لیگ. من یک holler اگر شما علاقه مند در کار هم تشکر تشکر!”

که توپ نورد با توماس به سرعت موافقت و در آوردن همکار ستاره های سیاه و سفید در سراسر لیگ. توماس Minter و نیک Toney دیگر NFL رسانه های اجتماعی کارمند مشغول به کار در این اسکریپت که شب. آن محصول به پایان رسید پرسید لیگ به “محکوم کردن نژادپرستی و نظام ظلم و ستم از مردم” اعتراف آن را “اشتباه کردن بازیکنان ما از اعتراض مسالمت آمیز” و می گویند آن را اعتقاد بر این است که “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

Minter رفته بود پشت مافوق خود ” بازگشت به آغاز تصویری, اما اجازه دهید آنها را در آن صبح روز پنجشنبه که منجر به یک زوم تماس بگیرید.

“و من آماده به از دست دادن کار من در آن زوم” Minter گفت Yahoo.

به جای آن منجر به پاسخ مورد نظر از Goodell — و Minter کار امن است.

“ما به او افتخار میکنم و کار خود را” لیگ سخنگوی برایان مک کارتی گفت: ورزشی.

Minter ستایش توماس برای بازی نقش بزرگی در جذب بازیکنان دیگر — 17 نفر وجود دارد و در مجموع — به نظر می رسد که در این ویدئو که رفت و عمومی پنج شنبه شب.

“(مایک) در کل دلیل آن آغاز شده است و ما قادر به دریافت نام مانند Odell [بکهام جونیور], Saquon آن باور نکردنی بود,” Minter گفته ورزشی. “او به طور مداوم چک کردن در در حالی که برخورد با [جلب] Brees وضعیت…فیلدینگ این درخواست از همه بازیکنان است. او فرستاده (من) تمام این فیلم ها از این بچه ها خواندن هر خط تصویری با تصویری…مایک به یک ستاره. این یک تلاش بسیار دشوار از او.”

جمعه شب NFL تصویری منتشر شده در پاسخ با Goodell در نهایت چه بازیکنان می خواستم بشنوم.

“ما لیگ ملی فوتبال محکوم کردن نژادپرستی و نظام ظلم و ستم از مردم” Goodell گفت. “ما لیگ ملی فوتبال اعتراف ما در اشتباه بودند برای گوش دادن به بازیکنان NFL زودتر و تشویق همه به صحبت کردن و اعتراض مسالمت آمیز. ما در لیگ ملی فوتبال بر این باورند سیاه زندگی مهم است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de