Eli Manning با استفاده از 'Tiger King' به ترول تام بردی

Eli Manning در حال حاضر با استفاده از "ببر پادشاه" به کار خود ادامه رسانه های اجتماعی چرخش تام بردی. در تلاش ب

توسط NEWSAMINS در 2 تیر 1399

Eli Manning در حال حاضر با استفاده از "ببر پادشاه" به کار خود ادامه رسانه های اجتماعی چرخش تام بردی.

در تلاش برای ترویج یکشنبه شب ESPY Awards on ESPN سابق غول کارفرمایی توییتی یک "ببر پادشاه" طنز تصویری و نوشت: "نگاه @تام برادی – ساخته شده یک فیلم مستند در مورد ما."

25-کلیپ دوم که ویژگی های جو عجیب و غریب سابق تولید ریک Kirkham اشاره به منینگ را دو پیروزی سوپر باول بیش بردی و میهن پرستان. پایان فیلم بر اساس Netflix سری امکانات بردی به دنبال مانند عجیب و غریب با یک کفال و ریش بزی و عنوان "تمپا پادشاه: فوتبال فلوریدا و حماقت."

"تام برادی است که مانند یک شخصیت افسانه ای," کیرخم سابق خبرنگار "Inside Edition می گوید:" در این ویدئو. "او نابود شاهین قوچ و پلنگ اگر چه او همیشه دوست داشتم گورخرها. وجود دارد تنها یک نفر بود که یک خار در بردی ، Eli Manning تا به حال بردی شماره و بردی از آن متنفر بودم."

کلمات خود را بازی بیش از تصاویر نشان منینگ بازیگوش, توییتر jabs جدید Buccaneers کارفرمایی. 42 ساله بردی و منینگ, 39, مشغول اند در رسانه های اجتماعی مسخرگی پس منینگ در نهایت پیوست توییتر در اواخر ماه مه.

بردی که امضا دو سال $50 میلیون مقابله با خلیج تمپا استقبال منینگ را دیر هنگام ورود به برنامه با نوشتن "در مد معمولی شما هرگز نشان داد تا سه ماهه 4 به هر حال" در توییتر در اشاره به این دو غول comebacks که ضرب و شتم پرستان در سوپر باول.

بردی موفق به کسب شش سوپر باول عناوین در حالی که از دست دادن این بازی سه بار — دو بار به منینگ و هنگامی که به عقاب. این جفت ارز را به عقب و جلو ادامه به بردی گلف بازی که در آن او همکاری با فیل مایکلسون را در تایگر وودز و الی برادر Peyton برای امور خیریه.

"ببر پادشاه" او docuseries که شد یک ضربه در ماه مارس است که در اطراف محور خارج از مرکز جو عجیب و غریب و شخصی خود را در نبرد قانونی با شخص بزرگ-گربه وحش صاحب کارول Baskin و همچنین به عنوان فرهنگ عمومی از گربه بزرگ در صنعت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن