آن را نمی خواهد بود آسان است.

Eli Manning, بعد, خود غول تصدی کرده بود برای آمدن به مقابله با یادگیری مختلف جرائم و acclimating به رئیس جدید مربیان است. بر اساس این پیش بینی او وجود دارد می تواند برخی از لحظات دشواری پیش رو برای تام بردی ترک پرستان پس از 20 سال و فرود در تمپا با Buccaneers به خصوص با COVID-19 محدودیت در مکان و هم تیمی های پراکنده در اطراف کشور است.

“من فکر می کنم این قراره تواند دشوار برای او فقط این واقعیت که او نمی تواند انجام همه چیز را او می خواهد به انجام با این تیم و گرفتن آماده” منینگ روز دوشنبه گفت: در SiriusXM Radio NFL. “بدیهی است که آنها برخی از گالری در گیرنده وجود دارد زمانی که شما با استعداد گیرنده های آن باعث می شود آن را کمی ساده تر در همان صفحه با ’em.

“این جالب خواهد بود که چگونه از آن همه نقش و چگونه به سرعت او فقط می توانید تنظیم به یک سازمان جدید و بازیکنان جدید و جدید جرم تمام کسانی که چیزهای جدید به خصوص با محدود زمان او تو بودن با آنها.”


منینگ را دیدم “کمی از déjà vu” با هکرها مصرف کارفرمایی اردن در دور اول پیش نویس NFL حتی اگر Aaron Rodgers سه سال باقی مانده در قرارداد او تشبیه آن به پیش نویس 2005 زمانی که هکرها در زمان راجرز حتی اگر Brett Favre هنوز پر رونق بود.

“من مطمئن هستم که برت بود که واقعی نیست علاقه است که اتفاق می افتد و من مطمئن هستم که هارون نبود واقعی علاقه آن اتفاق می افتد به خصوص پس از رفتن 13-3 و بازی خوب فوتبال” منینگ گفت. “وجود دارد بخش های خاصی از این بازی به عنوان شما در سن و سال شما فقط مجبور به قبول برخی از این واقعیت است که تیم در حال میخوام شروع به دنبال آینده آنها باید شروع به برنامه ریزی است.”


منینگ گفت فوری او پس از بازنشستگی برنامه ریزی است که به “پرش به هر چیزی بیش از حد جدی و قرار نیست بیش از حد در بشقاب من خیلی زود” برای یک سال کامل.

“من تا به حال هرگز سقوط, آیا آن را سقوط گلف و یا مسافرت و یا دیدن برخی از Ole Miss بازی فوتبال و یا سفر در اطراف با غول و دیدن برخی از بازی های خود را,” منینگ گفت. “اطراف بچه ها یک کمی بیشتر در تعطیلات آخر هفته و درگیر در برخی از این سقوط که من نیمه از دست رفته است. شده پر برکت در این وضعیت و سعی کنید به استفاده از آن را برای یک سال است.”


غول, برای دومین بار در طول COVID-19 گیر معوق پرداخت برای بلیط فصل. در نامه ای به بلیط فصل خود را دارندگان صاحبان شرکت جان مارا و استیو تیش اظهار داشت: “با توجه به چشم انداز فعلی” بدون پرداخت مورد نیاز است تا ژوئیه 1.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de