Bomani جونز انتقاد Darren Rovell بیش از Redskins 'انصراف از فرهنگ' جیر

Bomani جونز نیست اجازه Darren Rovell آخرین بحث را اسلاید. این اقدام شبکه خبرنگار مواجه است واکنش یک بار دیگر ب

توسط NEWSAMINS در 27 تیر 1399

Bomani جونز نیست اجازه Darren Rovell آخرین بحث را اسلاید.

این اقدام شبکه خبرنگار مواجه است واکنش یک بار دیگر برای نوشتن که منفور NFL صاحب دانیل اسنایدر نخواهد بود "لغو" در پی واشنگتن پست, است, بمب, گزارش روز پنج شنبه به تصویر می کشد سمی فرهنگ و شایع آزار و اذیت جنسی علیه زنان در Redskins سازمان است.

"با عرض پوزش به نا امید Redskins طرفداران. حتی در انصراف از فرهنگ است که داستان در حالی که وحشتناک نیست رفتن به پایین دانیل اشنايدر" Rovell نوشت: روز پنج شنبه.

در میان کسانی که انفجار جیر بود جونز میزبان از ESPN "High Noon" و مکرر عامل "در اطراف شاخ."

"اگر 'انصراف از فرهنگ' واقعی بود شما فکر می کنم ما می خواهم به شما اجازه چوب در اطراف؟" جونز در پاسخ scathingly.

این اولین بار نیست Rovell که قبلا در ای اس پی ان و مالی برای مشکل اظهارات. به عنوان یک خبرنگار CNBC در سال 2009 او مجبور به عذر خواهی پس از نوشتن که Meb Keflezighi پیروزی در ماراتن نیویورک بود که "خالی" از آنجا که او نمی شد "آمریکا به دنیا آمد."

Rovell نیز برای انتقاد از گزارش های بی اساس و اظهارات نادرست مربوط به سال 2011 NBA تحریم در یک CNBC ستون و در مورد بازیکنان NFL انجمن در یک ESPN "30 30" قسمت.

Bomani Jones, Darren Rovell, Washington Redskins
Bomani جونز, Darren Rovellگتی ایماژ

جونز اقدام به درستی اشاره می کنند که پس از گزارش که در آن 15 سابق کارکنان زن متهم این سازمان از آزار جنسی است که به سختی بهترین مثال از "انصراف " فرهنگ" موهن نام مورد اشاره به های اخیر takedowns از برخی از چهره های دولتی و موسسات.

"Rovell به بازی دور خود," او نوشت. "اگر محکم گزارش از شایع آزار و اذیت جنسی در سازمان خود را نمی تواند اسنایدر اخراج و سپس آنچه 'انصراف از فرهنگ" واقعا وجود دارد ؟ آن فکر نکرده بود که حال شما؟"

در میان متهم هستند رادیو پخش لری, مایکل, مدیر پرسنل الکس سانتوس, دستیار مدیر پرسنل Richard Mann II سابق COO میچ Gershman و رئیس جمهور سابق عملیات کسب و کار دنیس گرین — همه آنها باید یا سمت چپ و یا اخراج شده اند از حق رای دادن.

اسنایدر خود ایستاده است متهم از هر گونه سوء اما اجازه چنین فرهنگی را به وجود خود. او قبلا کشیده خشم عمومی در موارد متعدد پس از خرید این تیم در سال 1999 آنجا که در ارتباط مداوم خود عدم تغییر نام تیم.

اسنایدر در نهایت مجوف روز دوشنبه در پاسخ به رشد واکنش به این تیم اعلام کردند که با تغییر نام و آرم.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب