ادوین دیاز ضربات صرفه جویی در 2019-مانند مد به عنوان متس از دست دادن سنگ شکن

یک اعتصاب دور از عقد یک سری برنده شبح 2019 آمد به بازدید از متس روز شنبه در سیتی زمینه است. یک روز پس از نگاه

توسط NEWSAMINS در 5 مرداد 1399

یک اعتصاب دور از عقد یک سری برنده شبح 2019 آمد به بازدید از متس روز شنبه در سیتی زمینه است.

یک روز پس از نگاه تیز او در اولین فصل ادوین دیاز موفق به آن را بازگشت به عقب موجب صرفه جویی در به او داد تا بازی به تساوی اجرای خانه به Marcell Ozuna با دو اعتصاب و دو outs در بالای ninth inning.

پس از آن همه چیز رو به طور کامل 2020.

MLB جدید فوق العاده زمین باز یافته حکومت معرفی شد به سیتی زمینه با یک دونده شروع به باز یافته در پایه دوم و بریوز بلافاصله استفاده به آن را برد 5-3 در 10 نوبت.

Dansby سوانسون چراغ خاموش بالای 10 با یک تا وسط گل آدم دووال از دوم پس از outfielder تا به حال ساخته شده گذشته در نهم. بریوز سپس انباشت اشیاء بدست آمده در برابر شکارچی Strickland که ثبت بازدید بیشتر مجاز (سه) از outs (دو).

Marcell Ozuna celebrates after belting a game-tying solo home run in the ninth in the Mets' 5-3, 10-inning loss to the Braves on Saturday.
Marcell Ozuna جشن پس از حوله ای و یک بازی به تساوی انفرادی, صفحه اصلی اجرا در نهمین دور از متس' 5-3, 10-ورود ضرر به بریوز در روز شنبه.AP

این متس لود پایگاه با هیچ استراحتی در پایین 10 برای ادواردو Nunez که تا به حال خرج کردن-اجرا برای Yoenis Cespedes در هشتم. او پرواز کرد به کم عمق در مرکز میدان است. دومینیک اسمیت سپس خرج کردن آمار برای آندرس Gimenez که وارد شده بود به عنوان یک دفاعی جایگزینی برای کانو رابینسون در هشتم و پرواز به عمیق تر در مرکز میدان برای یک قربانی پرواز ساخته شده است که آن 5-3. اما ویلسون راموس و سپس پایه را برای پایان دادن به بازی.

دیاز عیار, نجات, تلاش برای محافظت از 2-1 منجر شد که همه بیش از حد آشنا برای غیر مقوا متس طرفداران که به تماشای مسکن هفت ضربه موجب صرفه جویی در و به من بدهید تا 15 خانه اجرا می شود در فصل گذشته. کلید قطعه برودی ون Wagenen بزرگ تجارت با دریانوردان از دست داده و کار خود را به عنوان نزدیک اواخر فصل گذشته به پایان رسید و با یک 5.59 عصر اما یک شات در رستگاری برای شروع این فصل است.

Ozuna را, انفرادی, شات خراب استیون Matz استرلینگ را شروع کنید. The left-hander تبدیل شده بود در شش نوبت از یک اجرای توپ از دست دادن فقط دو بازدید, یک پیاده روی و یک اجرا در حالی که قابل توجه هفت. این متس نیاز به یک تلاش بزرگ از Matz در این فصل پس از از دست دادن زاک ویلر به فیلیز نوح Syndergaard به تامی جان عمل جراحی و اخیرا مارکوس بود به مجروح شدن لیست با یک پاره گوساله.

Matz قرار داده بود تا تشویق گردش در بهار آموزش 2.0 و هنگامی که آن را در نهایت شمارش شنبه تحویل او بیشتر از همان.

این چپ دست تنها جوش و روز آمد در ورود دوم وقتی آدم دووال او را گرفت و عمیق به صورت انفرادی اجرا خانه. مخالف-میدان شات حفر یک برش مقوا از جف مک نیل سگ بید که یکی از سه نوزادان در ردیف دوم از سمت راست رشته صندلی.

سگ, جرم, کنار, Matz breezed از طریق بریوز صف بسیار شبیه یعقوب deGrom بود روز قبل از. او اجازه داد فقط دو بازدید و پیاده روی در حالی که قابل توجه هفت. او انداخت 93 رزین قبل از راه دادن به Jeurys Familia برای شروع seventh inning.

Familia انداخت پاک هفتم دادن راه به Dellin Betances' متس اولین هشتم. او اجازه داد دو از تک و جایگزین شد جاستین ویلسون برای یک چپ-در سمت چپ-رقابت در برابر خرج کردن hitter وظیفه مت Adams. پس از یک واحد توسط آدامز قرار داده دونده در گوشه و کنار ویلسون فرار جم با برجسته کردن رونالد Acuna جونیور برای دومین روز در یک ردیف.

بریوز lefty حداکثر سرخ شده بود برگزار شد متس hitless از طریق 4 1/3 نوبت هر چند هنگامی که آنها در نهایت خود را در ضربه اول خود را برای اولین بار اجرا می شد و سریع به دنبال دارد. مایکل Conforto قرار داده و آنها را در آمار ستون هنگامی که او پرورشی دو به شکاف در سمت چپ-مرکز زمینه. در کنار زمین Amed روساریو uncorked سه گانه به شکاف در سمت راست-مرکز زمینه برای مساوی کردن بازی در یک.

پس از براندون Nimmo برخورد کرد و توسط یک پیچ جف مک نیل به یک قربانی پرواز به سمت چپ به متس 2-1 سرب در پنجم زمین باز یافته.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب