اقتصادی: گزارش نرخ مالکیت خانه جهش به بالاترین سطح از سال 2008 — اما به نظر می رسد می تواند فریب

ایالات متحده نرخ مالکیت خانه افزایش یافت و به بالاترین سطح از سال 2008 در سه ماهه دوم حتی به عنوان بیماری همه

توسط NEWSAMINS در 7 مرداد 1399

ایالات متحده نرخ مالکیت خانه افزایش یافت و به بالاترین سطح از سال 2008 در سه ماهه دوم حتی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به افزایش بی سابقه بیکاری در سراسر کشور. اما افزایش مالکیت خانه ممکن است در واقع منعکس کننده یک افزایش ناگهانی در بهره آمریکایی' بخش.

این نرخ مالکیت خانه بود 67.9% از 65.3 درصد در سه ماهه اول سال با توجه به یک گزارش از وزارت بازرگانی. افزایش نمایندگی یک رکورد است.

فعلی نرخ مالکیت خانه است که بالاترین میزان از سه ماهه سوم سال 2008. در سال گذشته نرخ مالکیت خانه بود 64.1%.

شکسته سن افزایش یافته و نرخ مالکیت خانه بیشتر بر اساس درصد در میان کسانی که زیر 35 سال افزایش به 40.6 درصد در سه ماهه دوم از 37.3% سه ماهه قبل. این نرخ مالکیت خانه افزایش در میان آمریکایی ها در تمام سنین است.

اجاره نرخ خالی به کاهش 5.7% از 6.6 درصد بین دوم و چهارم. این کمترین اجاره خالی سطح خود از سال 1984.

افزایش مالکیت خانه می آید به عنوان بخش مسکن است و بازگشت از آن coronavirus سوخت پایین. صفحه اصلی-فروش فعالیت غوطه ور در آوریل و مه به عنوان مصرف کنندگان در خانه مانده میان افزایش COVID-19 مورد شمارش و ثبت زیان کار است. اما خرید و فروش خانه های جدید افزایش یافت و به بالاترین سطح در 13 سال در ماه ژوئن در حالی که موجود-خرید و فروش خانه دوباره به شدت به عنوان به خوبی.

"رکورد کم نرخ وام مسکن در اواسط سال 2020 را فراهم خواهد کرد افزایش بیشتر به homebuilding و این می تواند باشد که خانواده ها بیشتر علاقه مند به مالکیت خانه به دلیل همه گیر" خدمات مالی PNC گفت: در یک یادداشت تحقیقاتی هفته گذشته منتشر شد.

یکی از دلایلی که چرا خریداران خانه موفق به ادامه خرید خواص در میان همه گیر و رکود اقتصادی است که زیان کار باعث COVID-19 تا حد زیادی متمرکز شده است در بخش خدمات. این کارگران کسب دستمزد پایین تر به طور متوسط از مردم در دیگر صنایع به این معنی که آنها بیشتر احتمال دارد به مستاجرها و کمتر به احتمال زیاد قادر به پرداخت هزینه برای خرید یک خانه.

" 'اندازه گیری خطا به عنوان یک نتیجه از COVID است که بدون شک نقش در سنبله در نرخ مالکیت خانه برای Q2.' "

— دانیل هیل اقتصاددان ارشد در Realtor.com

در همان زمان شرکت های وام مسکن را دیده اند و تعدادی از مالکان درخواست امداد پرداخت. برخی از 4.3 میلیون صاحب خانه شد در تحمل برنامه های خود را با وام مسکن کنندگان در اواسط ماه ژوئن — که شماره افتاده است پس از آن. این برنامه ای که اجازه می دهد تا مردم را به توقف پرداخت وام مسکن تا 12 ماه کمک کرده اند میلیون ها نفر از آمریکایی ها برای جلوگیری از تبدیل شدن متخلف در وام خانه خود را با وجود افزایش بیکاری است.

اما پرش در مالکیت خانه ممکن است بیش از حد دولت فدرال به دلیل مسائل اقتصادی ، اداره آمار ایالات متحده گزارش داد که آن را تا به حال برای تنظیم آن چگونه انجام مصاحبه استفاده می شود برای تولید مالکیت خانه گزارش به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

قابل توجه نرخ پاسخ برای این نظر سنجی بود 12 درصد کاهش در سه ماهه دوم نسبت به سه ماهه اول. "اندازه گیری خطا به عنوان یک نتیجه از COVID است که بدون شک نقش در سنبله در نرخ مالکیت خانه برای Q2 گفت:" دانیل هیل اقتصاددان ارشد در Realtor.com.

"اما اندازه گیری خطا ممکن است تنها مسئول افزایش می دهد. خرید و فروش خانه بوده است بر روی یک سوار های rollercoaster در اولین نیمی از سال 2020 و این اطلاعات را همراه با دیگر بررسی شواهد نشان می دهد که مالکیت خانه تمایل قوی باقی می ماند به عنوان آمریکایی ها به دنبال یقین در خانه خود در برابر نامشخص اقتصادی و سلامت افت" حال اضافه شده است.

" در حالی که 76 درصد از سفید آمریکایی ها مالکان همان درست است برای تنها 47 درصد از آمریکایی های سیاه و سفید. "

نابرابری در مالکیت خانه در میان مردم رنگ ادامه داشت در طول سه ماهه دوم حتی اگر به اشتراک گذاری سیاه و اسپانیایی آمریکایی که مالکان افزایش یافت.

این نرخ مالکیت خانه در میان سیاه و سفید آمریکایی ها افزایش یافته و به 47 درصد از 44 درصد در سه ماهه قبلی است. در میان اسپانیایی آمریکایی از مالکیت خانه میزان افزایش به 51.4% از 48.9%. نسبتا 76 درصد از سفید آمریکایی ها بودند که مالکان از 73.7 درصد در سه ماهه اول.

سیاه و سفید و نرخ مالکیت خانه کاهش یافت و به پایین ترین رکورد از سال گذشته و هنوز هم باقی می ماند در زیر تمام زمان بالا از 49.7 درصد در سال 2004 قبل از subprime وام مسکن بحران آغاز شد. در طول بحران مسکن, سیاه خانوار مواجه سلب حق اقامه دعوی در دو رای خود را سفید همسایه ها تا حد زیادی به دلیل سیاه و سفید صاحب خانه شدند هدفمند با subprime وام های, تحقیقات نشان می دهد.

پس از آن سیاه جوامع باید تلاش برای بهبود مالی. و کارشناسان هشدار می دهند که خانواده ها در معرض از دست دادن خانه های خود به دلیل coronavirus مربوط به رکود اقتصادی است. بیست و هشت درصد از مالکان پرداخت نمی کند و یا معوق پرداخت وام مسکن خود را در ماه مه در مقایسه با فقط 9 درصد از سفید مالکان موسسه شهری که قبلا گزارش شده است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب