گزارش اقتصادی: مدعیان سقوط به چهار ماه اخیر از 1.31 میلیون در اوایل ماه ژوئیه اما اخراج هنوز بالا

تعداد: تعداد مدعیان بیکاری کاهش یافت و تقریبا 100,000 در اوایل ماه جولای به چهار ماه اخیر 1.31 میلیون اما با س

توسط NEWSAMINS در 19 تیر 1399

تعداد: تعداد مدعیان بیکاری کاهش یافت و تقریبا 100,000 در اوایل ماه جولای به چهار ماه اخیر 1.31 میلیون اما با سرعت از اخراج است که هنوز هم بسیار بالا است و به نظر می رسد افتادن و هنگ کردن اقتصاد بهبودی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

مدعیان خشن سنج از اخراج کاهش یافته و به 1.31 میلیون نفر در هفت روز منتهی به جولای 4 از یک تجدید نظر 1.41 میلیون در قبل از هفته وزارت کار گفت: پنج شنبه. این ارقام بطور تطبیقی فصلی.

اقتصاددانان در نظرسنجی توسط MarketWatch پیش بینی کرده بود 1.40 میلیون ادعاهای جدید. این ارقام منعکس کننده های کاربردی در زمینه راه طبیعی از طریق دولت بیکاری دفاتر.

صدها نفر از مردم بیکار منتظر در صف های طولانی سعی کنید به فایل برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری. متحده غرق شده اند تعداد زیادی از کسانی که در زمینه برنامه های کاربردی برای جبران خسارت.

گتی ایماژ

اضافی 1.04 میلیون نفر برای اعمال منافع هفته گذشته از طریق موقت فدرال-برنامه امداد هل دادن مجموع برای این هفته به 2.35 میلیون.

تعدادی از مردم دریافت سنتی مزایای بیکاری از طریق متحده در ضمن کاهش یافته و به 18 میلیون در هفته منتهی به 27 ژوئن از 18.8 میلیون. این شناخته شده به عنوان ادامه ادعا می کند.

در عین حال اگر تمام هشت ایالتی و فدرال کمک برنامه های گنجانده شده در ادامه ادعا می کند بالغ بر یک تعدیل نشده 32.9 میلیون نفر در هفت روز منتهی به ژوئن 20, تازه ترین داده ها در دسترس است. که نشانه افزایش از 31.5 میلیون در قبل از هفته است.

جزئیات:مدعیان به ما بگویید 32.9 میلیون نفر بیکار هستند اما واقعا که بد است

MarketWatch گزارش انتخاب مدعیان داده ها با استفاده از واقعی یا تعدیل نشده و ارقام را به یک تصویر واضح تر از بیکاری است. تنظیم فصلی برآورد به طور معمول انتظار می رود توسط وال استریت را متورم مدعیان در طول همه گیر و کمتر دقیق است.

آنچه اتفاق افتاد: جدید مدعیان بودند بالاترین در ایالت های کالیفرنیا و تگزاس نیویورک و فلوریدا و گرجستان است.

کالیفرنیا و نیویورک در میان گروهی از کشورها شده است که سخت ترین ضربه از کروناویروس که تلاش کرده اند به روند یک سیل جدید مدعیان. گزارش های جدید از کالیفرنیا نشان می دهد که تا به 2 میلیون و ادعا می کند هنوز هم برجسته است.

بیش از 50 میلیون ادعاهای جدید واصل شده اند از اواسط ماه مارس. قبل از بحران متحده فرآوری شده کمتر از 225,000 ادعا می کند یک هفته.

کاهش در آخرین هفته ممکن است بزرگتر از حد انتظار به دلیل جولای 4. دولت اشتغال دفاتر بسته شد جمعه گذشته و برخی از مردم ممکن است باید منتظر ماند تا پس از تعطیلات به فایل ادعا می کند.

ببینید: MarketWatch تقویم اقتصادی

تصویر بزرگ: Pentup تقاضا و بازگشت میلیون ها نفر از کارگران شغل خود را در ماه مه و اوایل ماه ژوئن به یک تکان خوردن از آدرنالین به اقتصاد اما یک تجدید افزایش coronavirus موارد در برخی از ایالت ها ممکن است سرقت بهبود حرکت خود را. بسیاری از شرکت ها ممکن است برای دید خوب و برخی از تصمیم گیری هستند آنها نمی خواهند به تمام کارگران خود را به دلیل تقاضا به سادگی وجود ندارد.

اقتصاددانان می گویند کنگره باید گسترش اورژانس مزایای بیکاری که منقضی در پایان ماه ژوئیه و یا ایالات متحده می تواند رنج می برند دیگری شکست.

در عین حال برخی نیز می گویند اضافی $600 موقت فدرال مزایای احتمالا باید کاهش می یابد چرا که بسیاری از کارگران در حال گرفتن پول بیشتر از نرخ بیکاری از آنها را به دست آورده اند در خود شغل. که ممکن است دلسرد کارکنان از بازگشت به محل کار و خروج از مدعیان — و نرخ بیکاری بالاتر از آن در غیر این صورت خواهد بود.

آنها چه می گویند ؟ "براده بالا باقی می ماند و کاهش در یک سرسختانه سرعت آهسته. ما می تواند به سمت بالا فشار در هفته های آینده در پاسخ به افزایش ویروس موارد مرتبط با تعطیلی کسب و کار" گفت: Rubeela فاروقی رئیس ایالات متحده اقتصاددان در فرکانس بالا اقتصاد است.

"را باید یکی ادعا می کند برای تعطیلات هفته با یک دانه نمک است اما رها کردن تشویق در ارزش اسمی" گفت: اقتصاددان ارشد اسکات براون از ریموند جیمز.

واکنش بازار: میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.39% و S&P 500 SPX -0.04% شد مجموعه ای برای باز کردن مخلوط در دوشنبه معاملات.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب