گزارش اقتصادی: میزان سفارشات کالاهای بادوام صعود 7.3% در ماه ژوئن به عنوان خودروساز افزایش اختلافهای بوئینگ ضعف

شماره: سفارشات برای کالاهای بادوام به شدت افزایش یافت و در ماه ژوئن برای دومین ماه متوالی پس از تاریخی انگلیس

توسط NEWSAMINS در 6 مرداد 1399

شماره: سفارشات برای کالاهای بادوام به شدت افزایش یافت و در ماه ژوئن برای دومین ماه متوالی پس از تاریخی انگلیس در اوایل بهار اما این حرکت ممکن است سخت به حفظ در پی بیشتر coronavirus موارد و تا حدودی سخت تر دولت محدودیت.

سفارشات صعود 7.3% در ماه گذشته دولت روز دوشنبه گفت:. وال استریت اقتصاددانان انتظار داشتند 7 درصد افزایش در محصولات به معنای گذشته حداقل سه سال است.

آنچه اتفاق افتاد: سفارشات جدید برای اتومبیل ها و کامیون ها پریدم 86 درصد در ماه گذشته به خودروسازان ساخته شده تا بیشتر زمین را از دست داد و پس از اخذ ناودان در اوایل بیماری همه گیر. سفارشات هنوز 25% پایین تر در نیمه اول سال 2020 در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ،

تولید کنندگان هواپیما ارسال شده عظیم 462% کاهش در رزرو. بوئینگ BA -0.96% دیده می شود تقاضا برای آن هواپیما خشک کردن پس از یک شیرجه رفتن در سفر جهانی در طول شیوع کروناویروس. این شرکت تنها با رزرو یک نظم واحد در ماه ژوئن و دچار نزدیک به 200 لغو شد.

این شرکت همچنین تلاش برای بازگشت آن مبتنی 737 Max جت بازگشت به عملیات پس از یک جفت از حوادث مرگبار در 2019.

جزئیات:سفارشات کالاهای بادوام صعود 7.3% در ماه ژوئن به عنوان خودروساز افزایش جبران ضعف بوئینگ

اگر اتومبیل و هواپیما در حال محروم کردن سفارشات رز بیشتر از متوسط 3.3 درصد.

رزرو افزایش یافت اولیه فلزات ساخته-قطعات فلزی و ماشین آلات سنگین. آنها کمی کاهش یافت برای کامپیوتر.

کلید اندازه گیری از سرمایه گذاری کسب و کار شناخته شده به عنوان هسته سفارشات نیز افزایش 3.3% در ماه گذشته. این دستورات محروم دفاع و حمل و نقل.

در عین حال سرمایه گذاری کسب و کار تا به حال نرم قبل از همه گیر تا حد زیادی با توجه به یک جنگ تجاری بین آمریکا و چین و کمی وجود دارد دلیلی برای انتظار یک snapback در هر زمان به زودی اقتصاددانان می گویند. سرمایه گذاری در حال اجرا است زیر سال گذشته سرعت.

ببینید:MarketWatch coronavirus بازیابی ردیاب

تصویر بزرگ: شتاب در تولید ممکن است و بسیاری از ژوئن ممکن است شروع به افول پس از دیگری افزایش coronavirus موارد اما دستاوردهای بعید به معکوس مگر موج دیگری از خاموش کردن سفارشات در سراسر کشور.

هنوز پیشرفت بیشتر خواهد شد بسیار آهسته تر تا coronavirus موجود است دوباره.

آنها چه می گویند ؟ "باز کردن این کشور به ارمغان آورد زندگی دوباره به اقتصاد و بازگشت از شغل که بسیار مهم است" گفت: اقتصاددان ارشد جنیفر لی از BMO Capital Markets. "اما باز نیز به این ویروس را به جوامع و که به تنهایی بزرگترین خطر برای این بهبود است."

واکنش بازار: میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.09% و S&P 500 SPX +0.12% تنظیم شد باز بالاتر در دوشنبه معاملات.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن