شماره: بخش خصوصی و شرکت های ریخته عظیم 20.2 میلیون شغل در ماه آوریل به عنوان بسیاری از آنها مجبور به شاتر در سراسر کشور خاموش کند به coronavirus تأکید بزرگترین بحران برای کارگران آمریکایی و بازار کار ایالات متحده در نزدیک به یک قرن است.

آنچه اتفاق افتاد: کارفرمایان کوچک—کسانی که با یکی به 49 کارگران—حذف 6 میلیون شغل در ماه آوریل با توجه به داده ها از پردازش خودکار داده ها, Inc.

اواسط اندازه شرکت با 50 تا 499 کارکنان ریختن 5.3 میلیون شغل است.

تقریبا خالی مترو شهر نیویورک سیستم. Coronavirus تعطیل کرده است بخش های بزرگی از اقتصاد و ناشی از بی حد و حصر رنج می برند.

گتی ایماژ

و کسب و کارهای بزرگ با 500 کارمند یا بیشتر axed 8.9 میلیون شغل است.

خدمات و تولید صنایع کاهش 16 میلیون شغل در ماه آوریل به رهبری یک 8.6 میلیون کاهش در هتل ها و رستوران ها. خرده فروشی و حمل و نقل نیز از دست 3.4 میلیون موقعیت.

بهداشت و درمان-مراقبت از شرکت ها نیز کاهش اشتغال تقریبا 1 میلیون. همه گیر باعث کاهش شیب در درمان و ملاقات ها به صورت غیر coronavirus بیماران در سراسر کشور است.

شرکت هایی که به تولید کالا گذاشته 4.2 میلیون نفر از کارگران, با 2.5 میلیون شغل در ساخت و ساز و 1.7 میلیون نفر در تولید است.

حقوق و دستمزد با پردازنده گزارش تولید شده در همکاری با مودی تجزیه و تحلیل ترافیک.

جزئیات: تراز تجاری ایالات متحده soars 12% من به عنوان coronavirus انتقاد صادرکنندگان و گردشگری

تصویر بزرگ: خیره کننده از دست دادن شغل در ADP گزارش حاکی آنچه انتظار می رود به طور مشابه کاهش بزرگی در دولت رسمی گزارش اشتغال که بیرون می آید و صبح جمعه.

نرخ بیکاری به احتمال زیاد افزایش یافت و به بالاترین سطح در record—MarketWatch پیش بینی شده است که 15%—از صرف 3.5% فقط دو ماه پیش.

اگر هر چیزی, گزارش ADP ممکن است undercounted تعداد مشاغل از دست رفته. بررسی تعداد افراد شاغل به عنوان طولانی به عنوان آنها در حقوق و دستمزد حتی اگر ساعت خود را داشته اند به صفر کاهش می یابد. ADP نمی عبارتند از مشاغل دولتی.

بیش از 30 میلیون نفر باید کاربردی برای مزایای بیکاری در شش هفته گذشته, اما نه همه آنها هنوز بیکار است. یکی دیگر از 3 میلیون احتمالا اعمال شده در هفته گذشته.

جزئیات: 30 میلیون آمریکایی و شمارش از دست داده اند شغل خود را به کروناویروس

همچنین:بیکاری چک هنوز هم نمی, در این پست برای میلیون ها نفر از بیکاری کارگران

در تمام احتمال, مجموع زیان کار احتمالا بیش از 23 میلیون شغل جدید ایجاد شده از پایان آخرین رکود اقتصادی در سال 2009 تا زمانی که این بیماری همه گیر در زمان برگزاری در اواسط ماه مارس.

به هر صورت بازار کار دچار یک ضربه که آن را سخت تر برای اقتصاد به بازیابی یک بار COVID-19 همه گیر شروع به محو شدن.

واشنگتن به شدت با عظیم یارانه برای تشویق شرکت ها برای نگه داشتن کارگران در payman تا زمانی که اقتصاد بازگشایی اما حتی که ممکن است به اندازه کافی. آنچه که به عنوان کار موقت ضرر و زیان به طور فزاینده ای تبدیل شدن دائمی است.

بخوانید: چرا اقتصاد ایالات متحده بهبود از coronavirus است به احتمال زیاد طولانی و دردناک

چه ADP گفت: “از دست دادن شغل از این مقیاس بی سابقه ای است. تعداد کل زیان کار برای ماه مارس خود به تنهایی بیش از دو برابر تعداد مشاغل از دست رفته در طول رکود بزرگ” گفت: Ahu Yildirmaz co-رئیس موسسه تحقیقاتی ADP.

جزئیات:میلیون ها نفر از اخراج به فشار بیکاری به بالاترین سطح خود پس از رکود بزرگ

واکنش بازار:میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +0.58% و S&P 500 SPX +0.76% تنظیم شد باز بالاتر در معاملات روز شنبه در ادامه امیدوار است که بسیاری از کشورها در تلاش برای بازگشایی اقتصاد خود موفق خواهد شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de