کمتر از آمریکایی ها می گویند که آنها خواهد از سرگیری فعالیت های روزانه به عنوان coronavirus, موارد, افزایش, مطالعه می یابد

ربکا مورن ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 4:00 PM EDT Jul 31, 2020واشنگتن – یک زن و شوهر از سال پیش برخی از

توسط NEWSAMINS در 10 مرداد 1399

واشنگتن – یک زن و شوهر از سال پیش برخی از آمریکایی ها شروع به شرکت در فعالیت های روزمره مانند رفتن به رستوران و غذا خوردن با دوستان متحده پس از شروع به شل شدن اجتماعی فاصله محدودیت برای coronavirus بیماری همه گیر.

اما به عنوان تعدادی از COVID-19 مورد افزایش یافته است دوباره برخی از آمریکایی ها در حال از دست دادن اعتماد به نفس در از سرگیری چیزهایی مانند فرستادن فرزند خود به مدرسه رفتن به خدمات مذهبی و یا غذا خوردن در یک رستوران بر اساس یک مطالعه جدید.

تنها 44 درصد از آمریکایی ها می گویند آنها ارسال خواهد فرزند خود را به مدرسه اگر محدودیت برداشته شد توسط مقامات بهداشت عمومی بر اساس یک نظرسنجی که از دموکراسی صندوق + UCLA Nationscape پروژه که انجام شد این هفته از تاریخ 9 ژوئیه. این است که 4 درصد افت از ماه ژوئن هنگامی که 48 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها خواهد بود.

در جولای 16, بررسی 44 درصد از آمریکایی ها که به طور منظم شرکت در این فعالیت گفتند که شرکت خدمات مذهبی و 5 درصد افت از ماه ژوئن است.

بزرگترین افت در میان کسانی که گفتند که باید شام را در خانه دوست, با 59 درصد گفت: آنها 8 درصد افت از ماه ژوئن است.

ما coronavirus نقشه: ردیابی شیوع

"ما نوع رفتن را از طریق امواج با این مسائل حداقل در ایالات متحده, که در آن ما در حال تجربه این موج دوم و که در آن شما در حال رفتن به دیدن مردم کمتر احساس اعتماد به نفس در مورد تلاش برای reengage در این فعالیت ها تعریف شده است که زندگی خود را قبل از COVID گفت:" رابرت گریفین مدیر تحقیق و پژوهش برای دموکراسی صندوق رای دهندگان مطالعه ،

گریفین به ذکر است که قبل از ظهور در coronavirus موارد در اطراف آوریل تا ژوئن "مردم بیشتر و بیشتر اعتماد به نفس در مورد این ایده که آنها می خواهم به بازگشت به انواع مختلف از فعالیت های" مانند کنسرت و یا رفتن به کلیسا.

برخی از ایالت ها شروع به بلند کردن اجسام اجتماعی فاصله محدودیت در ماه مه و ژوئن. اما بیش از چند هفته گذشته ایالات مانند کالیفرنیا و تگزاس و آریزونا و فلوریدا دیده می شود افزایش موارد که باعث شده است که ایالات متحده برای توقف برنامه را دوباره باز کنید. در روز پنج شنبه وجود دارد بیش از 4.4 میلیون تایید COVID-19 نفر در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

از دیگر فعالیت هایی است که دیده می شود یک قطره در آمریکایی ها گفت: آنها را انجام دهید عبارتند از:

 • 23 درصد از آمریکایی ها گفت: در 9 ژوئیه نظرسنجی که آنها را به یک کنسرت در مقایسه با 30 درصد در ماه ژوئن.
 • در جولای 9, بررسی 34 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها را به پرواز در هواپیما در حالی که این تعداد در 39 درصد در ماه ژوئن.
 • 54 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها شرکت در یک مراسم تشییع جنازه با توجه به جولای 16 بررسی 5 درصد افت از ماه ژوئن است.
 • تنها 30 درصد از آمریکایی ها گفت که آنها را به فیلم در جولای 16, بررسی مقایسه با 36 درصد در ماه ژوئن.
 • وجود دارد 5 درصد افت به 50 درصد در ماه جولای در میان کسانی که گفتند که غذا خوردن در یک رستوران.
 • 40 درصد از آمریکایی ها گفت: در جولای 16 بررسی آنها را از شرکت در یک عروسی در حالی که 47 درصد گفتند که در ماه ژوئن بررسی.
 • تنها 27 درصد در جولای 9 نظر سنجی گفتند که حضور در یک رویداد ورزشی 5 درصد افت از ماه ژوئن است.

دموکراسی و صندوق UCLA Nationscape پروژه یک مطالعه با مقیاس بزرگ رای دهندگان آمریکایی طراحی شده برای انجام 500,000 مصاحبه در مورد سیاست ها و نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در طول سال 2020 چرخه انتخابات. آخرین نظرسنجی انجام شده بین جولای 16 و 22 نقشه برداري 5,898 آمریکایی است. وجود یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 2.2 درصد است. دوم جولای نظرسنجی انجام شده بین جولای 9 و 15 نقشه برداري 6,291 آمریکایی است. وجود یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 2.1 درصد است. مسن نظرسنجی انجام شد این هفته از 11 ژوئن تا 17 نقشه برداري 6,897 آمریکایی است. حاشیه خطا است به علاوه یا منهای 2.1 درصد است.

شکاف میان دموکرات ها و جمهوری خواهان که مایل به از سرگیری برخی از این فعالیت ها نیز افزایش یافته است با توجه به Nationscape بینش و تحلیل یک پروژه دموکراسی صندوق UCLA و ایالات متحده آمریکا امروز.

جایی که آمریکایی ها ایستاده در مسائل: اجازه دهید آنها را به شما بگویم.

برای مثال بیش از نیمی (58%) از جمهوری خواهان گفت: در 9 ژوئیه نظرسنجی که آنها ارسال خواهد فرزند خود را به مدرسه است. با این حال در همان نظرسنجی تنها 35 درصد از دموکرات ها و 37 درصد از مستقل گفت: آنها ارسال خواهد فرزند خود را به مدرسه است.

"این نشان دهنده برخی از قطبش که شروع به رخ می دهد در اطراف این موضوع را با رئیس جمهور در نظر گرفتن خیلی به شدت pro-افتتاح مدارس موقعیت," گریفین گفت. "هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از نگرانی در طرف دیگر راهرو در مورد بازگشایی تحت شرایط فعلی است. بنابراین شما در حال شروع به دیدن این حزبی تقسیم است که توسعه یافته در حال حاضر."

این است که نه تنها مسئله که در آن یک شکاف در حال رشد است. برخی از اطلاعات دیگر شامل:

 • 59 درصد از جمهوری خواهان گفتند که شرکت در مراسم مذهبی در مقایسه با 33 درصد از دموکرات ها ،
 • در میان کسانی که حضور در یک کنسرت 33 درصد از جمهوری خواهان و 15 درصد از دموکرات ها گفت: آنها خواهد بود.
 • 70 درصد از جمهوری خواهان گفتند که باید شام را در خانه دوست در حالی که 52 درصد از دموکرات ها گفت: آنها خواهد بود.
 • وجود دارد که 20 درصد تقسیم در میان کسانی که پرواز یک هواپیما با 46 درصد از جمهوری خواهان گفت که می خواهد و تنها 26 درصد از دموکرات ها گفت: آنها خواهد بود.
 • 67 درصد از جمهوری خواهان گفتند که شرکت در یک مراسم تشییع جنازه در مقایسه با 44 درصد از دموکرات ها
 • در میان کسانی که به 39 درصد از جمهوری خواهان گفتند که در مقایسه با 23 درصد از دموکرات ها
 • وجود 26 درصد تقسیم در میان کسانی که غذا خوردن در یک رستوران با 65 درصد از جمهوری خواهان گفت که می خواهد در مقایسه با 39 درصد از دموکرات ها ،


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب