درآمد نتایج جستجو: ویزا تاپ درآمد انتظارات اما سفر دسته باقی مانده آهسته به ضربه محکم و ناگهانی به

ویزا, Inc. صدر مالی درآمد سه ماهه سوم و درآمد انتظارات شنبه اما COVID-19 بحران همچنان به درایو مخلوط هزینه های

توسط NEWSAMINS در 8 مرداد 1399

ویزا, Inc. صدر مالی درآمد سه ماهه سوم و درآمد انتظارات شنبه اما COVID-19 بحران همچنان به درایو مخلوط هزینه های روند با رشد قوی در e-commerce اما پایدار ضعف در سفر مربوط به معاملات.

پرداخت حجم در ویزا V -0.08% کاهش 10 ٪ در آخرین دوره هر چند مرزی پرداخت حجم یا ارزش معاملات انجام شده بین خریداران و تجار منشاء آن در کشورهای مختلف کاهش یافته و 37 درصد. ویزا گفت که مرزی دوره کاهش یافت و 47 درصد زمانی که به استثنای معاملات بین کشورهای اروپایی مسافرت های بین المللی دارای جامعی بازگشت سریع تر است.

سهام خاموش بودند 1.6% در بعد از ساعات معاملاتی.

در ایالات متحده ویزا دیدم "بهبود مداوم" در فرد صرف در طول ماه ژوئن سه ماهه اما این بهبودی متوقف حرکت به جولای در میان محتاط تر رویکرد به بازگشایی اقتصاد با توجه به افزایش COVID-19 موارد است. رئیس امور مالی Vasant Prabhu گفت که بهبودی در فرد صرف شناخته شده به عنوان کارت-در حال حاضر حجم شده نسبتا مشابه در میان کشورهای مختلف.

تحلیلگر Wedbush موشه Katri گفت MarketWatch در یک ایمیل که جولای روند بازتاب "20+ متحده معکوس کسب و کار بازگشایی برنامه ها و مزایای محرک چک های پیچ در پیچ پایین" هر چند در این شرکت به طور کلی تجارت الکترونیک قدرت کمک سنگین تر بودن از نقاط ضعف در زمینه های دیگر مانند هزینه های سفر.

این شرکت نیز دیده می شود کارت آمریکا-نیست-در حال حاضر حجم یا ارزش معاملات آنلاین افزایش بیش از 25% در هر هفته از آغاز ماه آوریل که دو برابر نرخ رشد از قبل از COVID-19 شیوع آغاز شد.

از دست ندهید: ویزا می بیند 'عظیم' دیجیتال شتاب با میلیون ها نفر در تلاش e-commerce برای اولین بار

برخی از ایالات متحده صرف دسته بندی ها از جمله بهبود صفحه اصلی و فروشگاه های مواد غذایی دیده می شود به طور کلی رشد بالا خود را قبل از همه گیر سطح در طول هر هفته از اواسط شلواری, Prabhu گفت: در حالی که دیگران از جمله خرده فروشی خدمات و مراقبت های بهداشتی را دیدم حجم کاهش می یابد از بین 10 ٪ و 50 ٪ در ماه آوریل است اما در حال حاضر از رشد مثبت نسبت به یک سال پیش.

سرگرمی سوخت و رستوران هزینه هنوز هم با برخی از پیشرفت های پس از خود را از 50 درصد به علاوه کاهش در ماه آوریل, اما سفر دسته خاموش می ماند بیش از 50 ٪ در ایالات متحده آمریکا

مدیران صدا با اعتماد به نفس است که در حالی که همه گیر بود و فشار برخی از هزینه ها در کوتاه مدت آن را نیز تسریع تصویب پرداخت عادت است که می تواند به نفع ویزا در دراز مدت است. در ایالات متحده تعداد ویزا اعتبار درگیر در تجارت الکترونیکی خرید شد و تا 12 درصد در ماه ژوئن نسبت به ماه ژانویه و روند به طور معنیداری بیشتر تلفظ در کشورهایی مانند آرژانتین و رومانی که در آن خرید آنلاین بوده و کمتر برجسته قبل از بحران.

جزئیات: ویزا می گوید COVID-19 بحران می تواند کمک به درایو 100 میلیارد دلار سالانه تغییر به کارت های بدهی در طول زمان

ویزا نیز اضافه شده بیش از 80 میلیون جدید کارت های بدون تماس در ایالات متحده آمریکا در شش ماه اول سال 2020 با اجرایی Al کلی ذکر است که تعدادی از این شرکت شریک مالی-موسسات sped تا برنامه های خود را برای تماس با ما صدور. ویزای انتظار شیر پرداخت برای به دست آوردن شتاب بیشتر در ایالات متحده با توجه به آگاهی از جوانه گسترش و کلی گفت که هنگامی که مردم شروع به بازگشت به دفاتر خود را, آنها ممکن است به طور فزاینده ای با استفاده از تماس با ما روش های پرداخت برای مواد غذایی و نوشیدنی خرید و همچنین عمومی-حمل و نقل کرایه.

این شرکت تا به حال شده است هل دادن به رشد تماس با ما پذیرش در آمریکا حتی قبل از COVID-19 بحران زده, با این انتظار که شیر مانند پرداخت بدون تماس کارت های اعتباری و کیف پول همراه در گوشی های هوشمند می تواند کمک به متقاعد کردن مردم به استفاده از کارت های خود را به صورت کوچکتر معاملات است که آنها ممکن است معمولا به کار گرفته شده با پول نقد.

ویزا ارسال شده درآمد خالص سه ماهه از 2.4 میلیارد دلار یا $1.07 یک سهم را از $3.1 میلیارد دلار یا $1.37 سهم در سال-سه ماه قبل. تنظیم درآمد در آمد در $1.06 سهم در حالی که تحلیلگران بررسی FactSet انتظار داشتند $1.03 سهم. درآمد این شرکت کاهش یافت و به $4.84 میلیارد از $5.84 میلیارد در حالی که FactSet اجماع به نام برای $4.82 میلیارد دلار است.

این شرکت ارائه نمی دهد یک چشم انداز برای سال مالی با توجه به عدم قطعیت در اطراف COVID-19.

تحلیلگر بارکلیز رمزی ال-Assal نوشت که ویزا درآمد ضرب و شتم رانده شد بیشتر صرفه جویی در هزینه به عنوان شرکت قادر به کاهش تبلیغات و بازاریابی و تبلیغاتی صرف 39 درصد از سال قبل از آن "به احتمال زیاد با کمک بازی های المپیک تابستانی تعویق افتادن."

ویزا لگد کردن یک هفته پر مشغله پرداخت سود با پی پال Holdings, Inc. PYPL, -0.96% مجموعه به گزارش شنبه پس از بسته شدن بل و مسترکارت Inc. MA -0.81% پس در روز پنج شنبه صبح.

سهام ویزا به دست آورده اند 15 درصد در طول سه ماه گذشته به عنوان میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.77 خوابگاه% که ویزای یک جزء افزایش یافته است حدود 9٪.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن