درآمد نتایج: پی پال و میدان دیدن روند بهبود در مارس اما مربع دارای یک دیگر راه پیش رو

این COVID-19 شیوع رانندگی تغییر بزرگ در نحوه مصرف کنندگان فکر می کنم در مورد پرداخت است که بر پی پال Holdings,

توسط NEWSAMINS در 18 اردیبهشت 1399

این COVID-19 شیوع رانندگی تغییر بزرگ در نحوه مصرف کنندگان فکر می کنم در مورد پرداخت است که بر پی پال Holdings, Inc. و مربع Inc. متفاوت است.

هر دو شرکت برجسته مارس ضعف در گزارش های درآمدی شان را چهارشنبه سهام خود را به رهبری در جهت مخالف در بعد از ساعات معاملاتی به عنوان تنها یکی از این دو حال آوریل برای کتاب رکورد.

پی پال PYPL, +2.29% مدیر اجرایی دن Schulman گفت MarketWatch که مه "بود که احتمالا قوی ترین ماه برای پی پال" پس از آن مستقل شرکت عمومی در اواسط 2015. این شرکت اضافه شده 7.4 میلیون خالص جدید حساب فعال در مارس ماهانه رکورد. و حرکت به انجام بیش ممکن است تا کنون به عنوان پی پال تا به حال بزرگترین آن روز تنها معاملات در مارس 1, شکوه قبلی جمعه سیاه و سایبر دوشنبه سوابق.

"نظر ما این است که ما فکر می کنم ما در حال هدف قرار دادن یک نقطه اوج در سراسر جهان که در آن مردم در حال دیدن چقدر ساده و آسان است برای استفاده از دیجیتال به پرداخت به پرداخت برای خدمات" Schulman گفت: در پی پال درآمد تماس بگیرید.

او می بیند برخی از نشانه های اولیه که کاربران در حال چسبیدن به عادات جدید خود را حتی به عنوان مستند قوانین کاسته. برای مثال کاربران در اتریش و آلمان هنوز درگیر شدن با پی پال پلت فرم در "بالا" سطح بالا دو تا سه بار در جایی که آنها قبل از COVID-19-علیرغم کاهش قرنطینه محدودیت در این مناطق.

E-commerce شده است منطقه ای از قدرت در سراسر fintech درآمد در این فصل شده است و کمک به پی پال در هفته های اخیر به عنوان کسب و کار خود متمرکز شده است در دیجیتال پرداخت آنلاین از دکمه پرداخت به نظیر-به-نظیر پرداخت به حواله بین المللی.

"در حالی که وجود خواهد داشت برخی کوتاهمدت اثرات دراز مدت بالقوه افزایش یافته برای این شرکت به عنوان نشان داد که افزایش قابل توجهی در تعامل پی پال دیده است" نوشت Keefe, Bruyette, & جنگل تحلیلگر سانجی Sakhrani که نرخ پی پال سهام در بهتر با 120 $هدف است.

از دست ندهید: ویزا می بیند 'وخامت قابل توجهی در هزینه اما برخی از مناطق در حال نشان دادن بهبود

برای مربع میدان +2.11%, داستان پیچیده تر است. شرکت بهره مند از دیجیتالی گرا خدمات مانند مصرف کننده متمرکز نقد برنامه در سه ماهه اول, اما در نظر گرفتن زمان به صورت مربع برای کمک به انتقال تجار که به طور سنتی متکی در فروشگاه فروش بیش از ابزار آنلاین است که می تواند درایو کسب و کار در طول مستندات.

فروشنده ناخالص پرداخت حجم کاهش یافته و 39 درصد در ماه آوریل از سال جاری هر چند این شرکت دیده می شود "بهبود نرخ رشد" از وسط ماه به گفته رئیس امور مالی آمریتا Ahuja. هفتگی حجم برای میدان را در فروشگاه های آنلاین است که بیش از پنج بار از اواسط ماه مارس و فروشندگان در خرده فروشی و مواد غذایی عمودی رانندگی شده اند بزرگترین تصویب این سرویس است.

کارت-نه-در حال حاضر معاملات را تا 50 درصد از مربع کل حجم در حال حاضر Ahuja گفت: از حدود یک سوم قبل از coronavirus همه گیر رسید.

مربع است و همچنین شاهد شتاب در آن پول نقد برنامه که بسته های نرم افزاری نظیر به نظیر پرداخت بیت کوین و سهام تجارت و دیگر مصرف کننده-مواجهه با خدمات. مانند پی پال مربع تشویق مردم به دریافت محرک های مستقیم چک سپرده به نرم افزار که کمک به رشد پرداخت مستقیم حجم سه بار از ماه مارس تا آوریل است.

نقد کاربران برنامه در حال حاضر ذخیره سازی 1.3 میلیارد دلار در مجموع در این سرویس است. که کلید به صورت مربع است که امیدوار است که مردم را به طور فزاینده ای با استفاده از توازن خود را برای خرید با خود همراه میدان دبیت کارت اجازه می دهد مربع به کسب یک برش از هر معامله.

"ما انتظار داریم COVID به ادامه فشار وارد میدان کسب و کار در کوتاه مدت اما در غیر این صورت تحسین این شرکت واکنش سریع به بحران و انتظار می رود مربع به ظهور از این بیماری همه گیر در موضع قدرت" نوشت: تحلیلگر بارکلیز رمزی ال-Assal که دارای اضافه وزن امتیاز و $62 قیمت هدف در میدان سهام.

مدیر اجرایی جک دورسی همچنین تاکید کرد که مربع می تواند بیرون آمدن از بحران قوی تر جای آن را به عنوان نشان می دهد خدمات خود را به تجار بیشتر به دنبال درایو "omnichannel" تجارت و یا خرید تجربه هایی که سیستم عامل های مختلف.

"همانطور که ما آمده ایم از این ما بر این باور است که بسیاری از فروشندگان در حال رفتن به دریافت خلاق و آنها فقط رفتن به در رده های خرده فروشی و یا در رستوران طبقه بندی و یا در دسته بندی خدمات او گفت:" در میدان درآمد تماس بگیرید. "آنها در حال رفتن به ادغام این چیزها و مربع است که تنها یک نفر وجود دارد که در واقع پوشش می دهد تمام عمودی با تمام ابزار مهم به واقع خلاق و در خدمت مشتریان خود را در راه های جدید است."

مربع و پی پال هر دو علاقه مند به omnichannel تجارت به عنوان آنها سعی کنید به تقویت توانایی های خود را در آنچه در حال حاضر شرکت دیگر قدرت است. پی پال می بیند فرصت های سرمایه گذاری در آنچه به نظر می رسد رشد گریزی به دست زدن به پول نقد.

پی پال سهام افزایش یافت 8.5% در بعد از ساعات معاملاتی معکوس اولیه کاهش می یابد پس از شرکت در گزارش آمد. میدان سهام سقوط کرد 4.2% در جلسه طولانی.

پی پال سهام افزایش یافته است و 7 درصد در طول سه ماه گذشته در حالی که مربع کاهش یافته است 13 درصد و شاخص S&P 500 SPX -0.69% دهکدهای از دست داد 15 درصد است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب