درس بزرگترین صفحه اصلی من

با برنامههای آشپزی و رستوران، رستورانهای جدید را بشناسید، غذا سفارش دهید و رستورانگردی کنید. با فعال کردن «با

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

با برنامههای آشپزی و رستوران، رستورانهای جدید را بشناسید، غذا سفارش دهید و رستورانگردی کنید. با فعال کردن «بازار کودک» از «بازار من» میتوانید با خیال راحت گوشی هوشمند خود را در اختیار کودکان قرار دهید و خیالتان راحت باشد که محتواهای نامناسب برای فرزندتان نمایش داده نمیشود. در عین حال میتوانید کیفیت هوای محل زندگی خود را مداوم رصد کنید، تغییرات زمین و آمادگی پس از حوادثی مانند زلزله و سیل نیز نیاز به آموزش دارد که تمامی این اطلاعات در برنامههای این دسته در دسترس است. داشتن گوشی هوشمند در عین حال که کاربردی است، سرگرم کننده هم هست. دستهی مذهبی طیف گستردهای ازبرنامههای کاربردی و تخصصی این حوزه را در خود جای داده است. برنامههای دستهی سرگرمی طیف متفاوتی از اپلیکیشنهایی است که میتوانید بسته به حال و لحظه از بین آنها انتخاب کنید؛ اهل نقاشی دیجیتال هستید؟ نیست. هر برنامهای که دوست دارید را انتخاب و ارتباط با جهان را آغاز کنید. اپلیکیشنهای بازار در ۲۰ دستهی مختلف منظم شدهاند که در ادامه آنها را برایتان معرفی میکنیم. انواع کیبورد ارگونومیک امکان نشستن افراد را در موقعیتهای مختلف فراهم میکند و به دلیل نوع طراحی انعطافپذیری بیشتری را به کاربران خود میدهد. با کمک این اپها میتوانید پلیلیست شخصیهای خود را بسازید، روی ویدیوهای خود صدا بگذارید و اپلیکیشنهای تغییر صدای مختلف را ببینید.  Art icle w​as creat ed with the he᠎lp  of G SA Conte᠎nt Genera to r  DE᠎MO.

ما در بازار اپلیکیشنهای اندروید، برای هر موضوعی که در ذهن شماست، برنامه داریم و امکان نصب و دانلود آنها را با اینترنت نیمبها و با سپر امنیت بازار برایتان فراهم شرکت اینتکس کردهایم. ویکیپدیا دانشنامهای اینترنتی با بیش از ۳۲۹ زبان با محتوای آزاد است که با همکاری افراد داوطلب نوشته میشود و هر کس که به اینترنت دسترسی داشته باشد میتواند مقالههای آن را ویرایش کند. کافی است موضوع مورد علاقهی خود را انتخاب کنید و از بین صدها برنامه هر دسته، بهترین و کاربردیترین اپ را دانلود کنید. Internet Options را انتخاب کنید. جدیدترین بروزرسانی این اپهای بسیار پرطرفدار نیز به محض انتشار، در بازار قرار میگیرند و از طریق اطلاعرسانیها (نوتیفیکیشن) شما را مطلع میکنند. از نقشههای مسیریاب نیز برای جابهجایی در شهر کمک بگیرید. اگر دنبال برنامههایی هستید که از گوشی خود بهتر و بیشتر استفاده کنید، به دستههای شخصیسازی و عکاسی و ویدیو سر بزنید. اپلیکیشنهای تصاویر پس زمینه، قفلها و برترین برنامههای تغییر فضای گوشی را از دستهی شخصیسازی نصب کنید.

از ابزارهای شخصیسازی نیز غافل نشوید و گوشی خود را با آنها، به سبک خود تغییر دهید. برنامههای ویرایش و ساخت عکس، ساخت ویدیو و چاپ عکس را نیز از دستهي عکاسی و ویدیو دانلود کنید و دنیای فیلترها و ابزارهای تدوین را تجربه کنید. هر چیزی که بخواهید را میتوانید در این دستهبندی پیدا کنید. برنامههای آشپزی بازار برای هرسلیقهای با هر میزان دسترسی به مواد غذایی دستور غذایی دارد. آب و هوای دنیای آشپزی با دانلود اپلیکیشنهای این دسته مزدهدارتر میشود. با دانلود برنامههای نمایش خلافی خودرو و خدمات تعمیر خودرو، با خیال راحت بحرانها را مدیریت کنید. اگر یک برنامه اجرایش پایان پیدا کند سیستم عامل صفحاتش را بلافاصله آزاد نمیکند زیرا ممکن است کمی بعد دوباره اجرا شود. بازار برنامههای اندروید، مقصد بی انتهایی است از اپلکیشنهایی که سفر کردن را راحتترمیکند. اما اگر بیت دستیابی ۱ بود، سیستمعامل آن بیت را صفر کرده و صفحه را به انتهای صف منتقل میکند.

کوبیدگی وقتی روی میدهد که برنامه با دادهساختارهای بزرگ کار میکند و این داده ساختارها مجموعه کاری را افزایش میدهند و باعث بروز عیبهای صفحه متوالی میشوند که در نتیجه سرعت سیستم به شدت افت میکند. فراموش نکنید که حتما به نظرات و امتیازی (Rating) که کاربران به برنامهها دادهاند نیز توجه کنید تا حافظه موبایلتان را با اپهای بهتری پر کنید. بازیهای جدید نیز در صفحه بازیهای اندرویدی بازار بههمین ترتیب مشخص هستند. بعضی سیستمها مبادله به فایل را نیز قبول میکنند اما بعضی فقط مبادله به افراز مبادله را انجام میدهند. آیا بهدنبال دانلود برنامههای اندرویدی نیستید که کارهایتان را آسانتر کنند؟ مثلا زنگ گوشی، پس زمینه و صفحه کلید شخصی خود را دانلود کنید و با قفل فایلها و برنامهها کنترل موبایل خود را به دست بگیرید. تیو انتظار داشت که پس از کسر هزینهها، مالیات و اهدای کمک مالی به پرینس تراست، سازمانی خیریه مرتبط با امور جوانان، درآمد خالصی معادل ۶۵۰٬۰۰۰ تا ۷۰۰٬۰۰۰ دلار کسب کرده باشد. دستهی امور مالی برنامههای کاربردیای مثل رمز پویا، روشهای انتقال پول، همراه بانکها، حسابداری شخصی تا برنامههای تحلیلی بازار بورس و سرمایهگذاری، فروش سهام عدالت، قوانین مالی و محاسبات حقوقی، محاسبه سود سپرده و وام را پوشش میدهد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن