Drew Brees در پاسخ به رئیس جمهور تهمت: تظاهرات "نه یک مسئله در مورد پرچم آمریکا'

Jace Evans ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 11:53 PM EDT Jun 5, 2020ساعت پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن

توسط NEWSAMINS در 17 خرداد 1399

ساعت پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Drew Brees "باید گرفته اصلی خود را مبنی بر گرامیداشت باشکوه پرچم آمریکا," the New Orleans Saints کارفرمایی در پاسخ با یک پست در Instagram.

"من از طریق مداوم گفتگو با دوستان هم تیمی و رهبران در جامعه متوجه این مسئله در مورد پرچم آمریکا. آن شده است هرگز. ما دیگر نمی تواند استفاده از پرچم به نوبه خود مردم را به دور و یا منحرف کردن آنها از مسائل واقعی که به صورت سیاه و سفید ما جوامع" Brees نوشت: در شب جمعه پست خطاب به مغلوب ساختن پیشی جستن.

"ما این بازگشت در سال 2017, و متاسفانه من به ارمغان آورد و آن را به عقب با نظرات من در این هفته. ما باید از صحبت کردن در مورد پرچم و تغییر توجه ما به مسائل واقعی سیستمیک نژادی و بی عدالتی اقتصادی ظلم و خشونت پلیس و قضایی & اصلاحات در زندان. ما در یک مقطع حساس در تاریخ ملت ما! اگر نه در حال حاضر ،

"ما به عنوان یک جامعه نیاز به گوش دادن و یادگیری از درد و رنج ما سیاه جوامع است. ما باید بپذیریم که مشکلات شناسایی راه حل و سپس با قرار دادن این اقدام است. جامعه سیاه و سفید نمی تواند آن را به تنهایی. این نیاز همه ما است."

Brees مجموعه ای خاموش طوفان دوشنبه زمانی که او گفت که او "هرگز موافق با کسی بی احترامی به پرچم ایالات متحده آمریکا و یا کشور ما" وقتی پرسیده شد که در مصاحبه با یاهو! سرمایه گذاری در مورد امکان تظاهرات در طول سرود ملی در بازی های NFL در این فصل است.

او عذرخواهی کرد و با دو جداگانه Instagram پست پنج شنبه گفت: در یک فیلم: "من متاسفم. و من بهتر انجام خواهد داد. و من خواهد بود بخشی از راه حل است. و من خود را متحد."

جورج فلوید مرگ: Goodell در پاسخ به بازیکنان تماس برای لیگ حمایت در مبارزه با نژادپرستی

مرتبط با: Ex-LB ساخته شده تصویری به مردم پس از جورج فلوید مرگ — در اینجا چگونه آن را ویروسی رفت

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس وزن در پنجشنبه tweeting:

"من از طرفداران بزرگ از Drew Brees. من فکر می کنم او واقعا یکی از بزرگترین quarterbacks اما او باید گرفته اصلی خود را مبنی بر گرامیداشت باشکوه پرچم آمریکا. شکوه قدیمی است که به محترم گرامی و پرواز بالا...

"ما باید ایستاده راست و بلند در حالت ایده آل با یک سلام یا یک دست بر روی قلب. دیگر وجود دارد چیزهایی که شما اعتراض کنید اما نه بزرگ ما پرچم آمریکا - هیچ زانو!"

تظاهرات در سراسر ایالات متحده را گرفت پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس در مه 25.

سابق NFL QB khezri در زمان زانو طول سرود در اعتراض به خشونت پلیس و اجتماعی و نژادی و بی عدالتی در طول سال 2016 فصل است. در حالی که Kaepernick بازی کرده است و در NFL از آنجا که فصل چند بازیکن را در ادامه برخی از نوع اعتراض یا تظاهرات در طول سرود پس و زانو را گسترده بود در بخشی از 2017 فصل بعد از نظرات انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد عمل. که به ظاهر چیزی است که Brees شد با اشاره به در Instagram post.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن