Drew Brees' عذرخواهی حلقه توخالی برای برخی از ورزشکاران

Drew Brees' تلاش در کنترل آسیب دهکدهای از دست رفته علامت برای برخی از. مقدسین ستاره کارفرمایی سعی کردم به راه

توسط NEWSAMINS در 15 خرداد 1399

Drew Brees' تلاش در کنترل آسیب دهکدهای از دست رفته علامت برای برخی از. مقدسین ستاره کارفرمایی سعی کردم به راه رفتن به عقب و بحث برانگیز یکشنبه دیدگاه — که در آن او گفت که او هرگز در حمایت از بازیکنان که kneeled در طول سرود ملی — نوشتن در Instagram که او دشمن نیست و "این شکسته قلب من می دانم درد من ایجاد می شود."

اما آن را تقریبا به اندازه کافی برای بازیکنان مانند توبیاس هریس از 76ers و غول ایمنی Jabrill فلفل.

"Nah ما از شما شنیده ام اولین بار در" فلفل یک آفریقایی-آمریکایی از ایالت نیوجرسی توییتی.

"این را برای آنچه در آن است که اگر شما در حال تلاش برای صدور یک عذرخواهی آزادی مطبوعات است نه مسیر." هریس توییتی. "خود را بر روی دوربین و عذرخواهی می کنیم. سپس نگاهی به برخی از اقدامات رو به جلو به ما نشان می دهد/خودتان است که شما در واقع در حال ببخشید. صبح @drewbrees."

پادکست میزبان جودی Avirgan با اشاره به عکس Brees ارسال شده بود سهام در عکس با برچسب "دست دادن در برابر نژادپرستی است."

Drew Brees apology kneeling
Drew Breesگتی ایماژ

یکی از پرستاران هم تیمی های linebacker Demario دیویس بود بخشنده تر.

"من فکر می کنم که یک فرم درست رهبری او گفت:" در سی ان ان. "که در نظر گرفتن مالکیت. آنچه که ما امیدوار بودم اولین بار بود که درو خواهد, توضیح بیشتر در مورد نژاد پرستی و احساسات جامعه سیاه و سفید. او اعتراف کرد او از دست رفته خوانده شده را علامت. او را به بیرون می آیند و می گویند: "من از دست رفته علامت من حساس شده است اما آنچه که من قصد دارم برای شروع به انجام این است که گوش دادن و یادگیری از جامعه و پیدا کردن راه هایی که من می تواند به آنها کمک کند.' من فکر می کنم که یک مدل برای همه از امریکا است. . . . او را به اعتراف است که او اشتباه بود و می گویند من می توانید انجام دهید بهتر از من و بهتر انجام خواهد داد. من فکر می کنم که رهبری در آن بهترین است."

در چهارشنبه drew Brees واکنش برای گفتن یاهو امور مالی او هرگز موافق با هر کسی که بی احترامی به پرچم آمریکا که در مورد خواسته بازیکنان در اعتراض به خشونت پلیس و نژادی و نابرابری در یک زمان تظاهرات و غارت شکسته در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید در دست یک مینیاپولیس افسر پلیس است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب