Draymond سبز به کار با چارلز بارکلی در 'آرنا' حتی اگر او را نمی یک از دوستانم'

علامت مدینه ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 1:17 AM EDT Jul 19, 2020دریاچه BUENA VISTA, Fla. — خواهد Draymo

توسط NEWSAMINS در 29 تیر 1399

دریاچه BUENA VISTA, Fla. — خواهد Draymond سبز و Charles Barkley در آغوش بحث ؟ اطمینان حاصل کنید.

Barkley و سبز با هم کار خواهد کرد در "عرصه" یک ساعت NBA نشان می دهد که TNT راه اندازی خواهد شد که روز شنبه پخش شبانه از طریق پنج شنبه و سپس در ادامه به راه اندازی مجدد از NBA فصل به طور منظم (July 30) و برگشتی (Aug. 17). سبز به نظر نمی رسد علاقه مند در آغوش Barkley پس از این دو در سال های اخیر پرتاب شخصی توهین و داد و ستد barbs در مورد هر یک از دیگر NBA مشاغل.

"او را یکی از دوستانم," سبز گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ورزش در مورد Barkley. "او نه کسی که به نظر برای من مهمه. وجود دارد نه نیاز به هش هر چیزی است."

وجود دارد مقدار زیادی به حفاری را از طریق در ستیز گذشته است.

در طول سال 2018 NBA پلی آف Barkley اذیت شد با رنگ سبز را در دادگاه طغیان و گفت: او می خواهم به "پانچ او را در صورت." Barkley به نام مخالفان را به انجام چیزی مشابه به همین. سبز به چالش کشیده Barkley به "پانچ من در این صورت زمانی که شما من را ببینید" هر چند Barkley بعد از عذرخواهی به سبز و سبز ،

توهین نگه داشته به آینده. با رزمندگان طلایی امور خارجه (15-20) تلاش در این فصل با offseason خروج (کوین دورانت, Andre Iguodala) و صدمات (Stephen Curry, کلی تامپسون), Barkley, سوال, سبز, بازی و سطح تعامل. در چند مصاحبه رادیو Barkley در مقایسه سبز به "حداقل فرد مشهور در boy band" و پیشنهاد سبز موفق به کسب سه قهرمانی NBA عمدتا به دلیل از همه ستاره هم تیمی.

سبز سه بار All-Star, نقد بارکلی شکست هرگز برنده یک عنوان NBA. او افزود: "Barkley باید قبل از رفتن من را شغل خود را هر چند از آنجا که من می توانید انجام دهید که خوب بیش از حد."

"او نوع شناخته شده برای قرار دادن برخی از دیوانه اظهارات. من نمی دانم اگر آنها واقعی خود را اعتقادات و یا هر چیز دیگری و یا او فقط گفت: مسائل برای واکنش های" سبز گفت: Barkley. "خواهیم دید. اما من هرگز با او کار می کرد بنابراین من واقعا نمی توانم بگویم آنچه در آن خواهد بود."

NBA حباب: لیکرز' دوایت هاوارد در بر داشت آن را 'بی معنی شد و در گزارش نه با پوشیدن ماسک

John Lewis: اواخر حقوق مدنی و نماد یک بار گفت:, Doc, رودخانه, 'ما فقط تلاش برای دریافت در یک زمان'

TNT مدیران انتظار طرفداران NBA به جویدن در برخی از پاپ کورن. پس از همه, آن را به نظر می رسد اجتناب ناپذیر سبز و بارکلی را تحویل می خندد توهین و صادقانه تفسیر.

با اینحال سبز تاکید کرد "این نیست من در مقابل Barkley." این سری که با شریک خواهد شد Bleacher Report خواهد شد تمرکز بر روی بیماری همه گیر کوروناویروس سیاه زندگی موضوع نژادپرستی نظاممند و چگونه NBA خواهد حرکت یک از سر فصل بدون طرفداران در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی بعد از توقف عملیات در مارس 11.

نشان می دهد پانل نیز از ویژگی های آینده سالن از شهرت بازیکن NBA (Dwyane Wade) و انجام ورزش سیاه و سفید لنگر (Cari قهرمان). نشان می دهد قصد دارد به ویژگی های مختلف کمک از یک روزنامه نگار ترک که اغلب آدرس های نژادی مسائل (Jemele هیل) یک خواننده رپ و فعال (Killer Mike) و یک جایزه اسکار و برنده فیلمساز (Lesley Chilcott).

"این در مورد من نیست در مقابل چاک. این است که در مورد ادامه برای آگاهی به مسائل است که ما به عنوان سیاه و سفید آمریکایی" سبز گفت. "این چیزی است که آن را در مورد من. با اینحال چه لحظه میباشیم از ما در همین مجموعه, من نمی دانم. اما من فکر می کنم از آن خواهد شد خوب تلویزیون است. این چیزی است که مهم در پایان روز. ما همه با هم آمده و قرار دادن یک محصول خوب است."

شرایط منحصر به فرد تضمین سبز خواهد شد مشغول به کار در TNT را studios در آتلانتا به جای بازی در اورلاندو است. پس از ساخت پنج مستقیما نهایی ظاهر برنده سه عنوان رزمندگان نیست در میان لیگ های 22 شرکت کنندگان در یک سر فصل. بنابراین زمانی که TNT پرسیدم سبز مورد علاقه خود را, او قطعا به حال زمان. پلت فرم خود را به دادگاه تجدید نظر به سبز را از دیگر پروژه ها است.

نه تنها می تواند او سهم خود را صادقانه نظرات در مورد از سر گرفته NBA فصل او می تواند همچنین در مورد بحث های مختلف مسائل اجتماعی او خطاب به تازگی. سبز تیمی با LeBron James و دیگر بازیکنان NBA به شکل "بیش از یک رای" است که با هدف افزایش مشارکت و آدرس سرکوب رای دهندگان در جوامع است.

سبز یک سرمایه گذار در teledentristy رهبر SmileDirectClub است با انتقاد از "تمرین دندانپزشکی قانون" کالیفرنیا لایحه در انتظار تصویب در مجلس سنا دولت که نیاز به دندانپزشکان به رفتار فرد در امتحانات به جای تصویب طرح درمان برای aligners یک مسئله سبز گفت را به درمان به طور فزاینده غیرقابل تحمل در جامعه است. سبز و کانکتیکات سناتور کریس مورفی همچنین همکاری و نوشت: یک op-ed برای ESPN که به تازگی به نام برای NCAA به پرداخت ورزشکاران کالج.

"راه به نظر من همه چیز ممکن است متفاوت از پسر بعدی. اما من هرگز به خجالتی و دور از باورهای من یا my feelings" سبز گفت. "نکته جالب در مورد این نمایش این است که ما دو روز دور از شروع فیلم است. من می توانم به شما بگویم که تنها چیزی که ما قصد داریم به بحث در مورد دیگر از چیزهایی که شما در حال حاضر می دانیم. آن را زندگی می کنند. آن را تقریبا زمان واقعی واکنش."

همه از آن می تواند تقویت سبز پیش بینی است که "این چیزی است که من احتمالا می تواند segue به زمانی که من به پایان رسید بازی."

به نظر نمی رسد سبز خواهد شد که خود وارد نهم NBA فصل سعی خواهد کرد به Barkley کار در هر زمان به زودی.

"من فکر می کنم من هنوز هم یکی دیگر از شش یا هفت سال سمت چپ قبل از من آماده به چسبیدن به آنها گفت:" سبز 30. "اما شما هرگز نمی توانید شروع به کار بر روی راههای مختلف بیش از حد به زودی. فقط یک بازیکن فعلی این فرصت بود چیزی که هیجان انگیز و منحصر به فرد برای من است."

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز NBA نویسنده علامت مدینه در Twitter, Facebook و Instagram.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن