دکتر Fauci را شهادت مغلوب ساختن پیشی جستن مالی سه ایالت’ انتخابات: 5 چیزهایی که می دانیم شنبه

Fauci به شهادت سنا در جلسه روز بازگشایی در میان coronavirus

Dr. Anthony Fauci, یک متخصص بیماری های عفونی و عضو مجلس coronavirus نیروی کار است به شهادت از راه دور در روز سه شنبه در مجلس سنا شنوایی در دولت فدرال پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. کاخ سفید قبلا منع Fauci از ظاهر شدن در یک شبیه شنوایی در خانه و گفت: “آن معکوس است که خیلی از افراد درگیر در آن تلاش ظاهر می شود در کنگره جلسات.” Fauci و سه نفر دیگر از coronavirus نیروی کار اعضای برنامه ریزی شده به شهادت ظاهر خواهد شد توسط ویدئو کنفرانس به جای فرد “در فراوانی از احتیاط” پس از سه نفر از آنها در تماس با یک فرد که تست مثبت برای کوروناویروس. کمیته بهداشت مجلس سنا به اوباما رئیس بهداشت ، لامار الکساندر خواهد شد و ریاست جلسه ویدئو کنفرانس. الکساندر است که در قرنطینه به مدت 14 روز در ایالت تنسی پس از یکی از کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus در روز یکشنبه.

 • ماندن در خانه: Fauci مصرف ‘احتیاط’; 2 دیگر coronavirus نیروی کار اعضای خود-قرنطینه
 • Coronavirus حرکت می کند و نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن دایره درونی: کاخ سفید تصویب احتیاطی در پاسخ
 • Fauci در فوتبال: NFL فصل می تواند ‘عملی’ سقوط اما COVID-19 باعث می شود آن را غیر ممکن است ” در حال حاضر

دیوان عالی کشور به شنیدن در مورد بیش از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امور مالی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش خود را به نگه داشتن شخصی و شرکت های بزرگ مالی پرونده به دور از کنگره و اجرای قانون محققان می آید قبل از اینکه دیوان عالی کشور در روز سه شنبه. چشمگیر شفاهی به انجام شده توسط تلفن میان coronavirus همه گیر و پخش زنده می تواند در نتیجه تاریخی احکام رئیس جمهور ایمنی از بررسی در حالی که در دفتر و کنگره قدرت نظارت. جنگ حقوقی گودال مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر سه خانه کمیته های تحت کنترل دموکرات ها است که احضاریه صادر شده برای هشت سال مالی اسناد و مدارک. جداگانه مبارزه شامل دادستان منطقه منهتن سایرس ونس را احضاریه برای اسناد مشابه و همچنین مالیاتی که مغلوب ساختن پیشی جستن بر خلاف اخیر پیشینیان را منتشر کرده است به طور داوطلبانه.

 • یکی دیگر از آزادی مذهبی مورد: دیوان عالی کشور تقسیم شده و بیش مذهبی کارفرمایان حق به آتش کارگران
 • پوشش برای جلوگیری از بارداری? دیوان عالی کشور دوباره در نظر مذهبی معافیت
 • دیوان عدالت اموزش Bader Ginsburg می پیوندد دهان استدلال تلفنی از بیمارستان.

سه متحده برای نگه داشتن فرد در انتخابات

نوسان خانه منطقه شمال لس آنجلس است برای grabs روز سه شنبه در یک انتخابات ویژه است که به دست آورد توجه است. جمهوری خواه مایک گارسیا و دموکرات کریستی اسمیت را در کالیفرنیا 25 منطقه برای صندلی های خالی توسط کتی هیل زمانی که او استعفا داد و در اواخر سال گذشته قبل از اتمام دوره اول. تقریبا تمام رای دهندگان انتظار می رود به ایمیل در برگه های رای با توجه به شیوع کروناویروس هر چند برخی از حوزه های رأی گیری در دسترس برای کسانی که مایل به رای دادن در فرد است. در نبراسکا علی رغم دموکرات’ درخواست که دولت تغییر به تمام الکترونیکی انتخابات و یا تاخیر در روز سه شنبه رای رهبران جمهوری خواه اصرار دولت ادامه حتی به عنوان آنها را تشویق مردم به درخواست غیابی. یکی از قابل توجه نژاد در اوماها (روباز انتخابی)-بر اساس 2nd کنگره منطقه به عنوان کارا ایستمن و ان Ashford رقابت برای نامزدی حزب دموکرات و این شانس را به صورت فعلی جمهوری خواه همین بیکن. در نهایت ویسکانسین محافظه کار 7 منطقه خواهد شد برگزاری یک انتخابات ویژه به جای جمهوری خواه Sean دافی که او نیز استعفا داد و در اواخر سال 2019.

 • در انتخابات مشارکت: قفل-پایین کالیفرنیا به ارسال پست الکترونیکی-در برگه های رای به هر رای دهنده
 • ‘هشدار’ در ماه آوریل: ویسکانسین را کثیف اولیه نشان می دهد که مبارزات متحده می تواند در ماه نوامبر
 • بایدن در زیرزمین: می توانید مبارزات انتخاباتی از محل کار به خانه مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان شروع به سفر ؟

پرستاران جمع آوری آنلاین در یک همبستگی شب زنده داری

پرستاران ملی هفته به پایان می رسد در روز سه شنبه با آنلاین شب زنده داری که در آن نزدیک به 1000 نفر از پرستاران انتظار می رود به ثبت نام و از نشان دادن همبستگی خود را. پرستاران برای پیدا کردن خود را “در معرض خطر بیشتر از همیشه قبل از” را به عنوان آنها مبارزه COVID-19 با محدود تجهیزات حفاظت شخصی می گوید: پرستاران ملی ایران را مدیر اجرایی و بانی Castillo. هفته گذشته پرستاران گذاشته 88 جفت کفش در مقابل کاخ سفید تجلیل 88 پرستاران که درگذشت COVID-19 و خواستار بهتر تجهیزات حفاظتی برای کارگران خط مقدم.

 • ‘ما نمی توانیم بسته خط لوله پایین’: پرستاران مدارس مجازی استفاده بیماران در میان coronavirus
 • با تشکر از شما هدیه: 12 راه برای ارسال با تشکر از پرستاران

MLB صاحبان پیشنهاد تاریخی تقسیم درآمد اما بازیکنان برای آن ؟

لیگ اصلی بیس بال مقامات میله میله برای ایجاد یک ارائه به بازیکنان MLB انجمن در روز سه شنبه به لیگ هدف خود را شروع coronavirus-تاخیر نجومی. روز دوشنبه MLB صاحبان تصویب یک پیشنهاد نیاز تیم به سهم 50 درصد از درآمد خود را با بازیکنان که در حال انتظار برای رد پیشنهاد. اگر دو طرف قادر به رسیدن به یک توافق MLB می تواند اولین تیم ورزشی برای بازگشت به رقابت. فقط 0.7 درصد از 6,237 تکمیل نظرسنجی از کارکنان از 26 MLB باشگاه های آزمایش مثبت آنتی بادی به COVID-19. دکتر جی باتاچاریا از دانشگاه استنفورد یک مطالعه رهبران به نام نتایج “هر دو خوب و بد اخبار” چرا که آنها نشان داد که این ویروس گسترش است به طور گسترده ای در MLB اما هنوز بسیاری از baseballers چپ به هدف.

 • ‘چقدر خطر خواهد شما را تحمل کند به نام بیس بال؟’: مقامات منتخب موعظه احتیاط در مورد بازگرداندن MLB بیش از حد به زودی
 • هزاران نفر از آزمون تکمیل: کمتر از 1% از MLB کارکنان تست مثبت برای coronavirus آنتی بادی
 • نگاه به آینده: 2021 جهانی بیس بال کلاسیک لغو شد با توجه به کروناویروس

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>