دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در خشونت مینیاپولیس تظاهرات: شهردار یعقوب فری 'ضعیف' 'اراذل و اوباش' بی احترامی جورج فلوید حافظه

اردن کولور سیتی ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 3:15 AM EDT 29 مه سال 2020به عنوان مینیاپولیس اداره پلیس 3r

توسط NEWSAMINS در 9 خرداد 1399

به عنوان مینیاپولیس اداره پلیس 3rd حوزه ساختمان سوخته اوایل جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد در توییتر در تماس تلفنی با شهردار این شهرستان "بسیار ضعیف" و گفت که "اراذل و اوباش هستند dishonoring حافظه جورج فلوید."

در یک صدای جیر جیر فقط قبل از ساعت 1 صبح مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نمی تواند ایستاده به عقب و تماشای این اتفاق می افتد به یک شهر بزرگ آمریکایی."

"در مجموع فقدان رهبری" مغلوب ساختن پیشی جستن است. "هر دو بسیار ضعیف رادیکال چپ شهردار یعقوب فری, دریافت عمل خود را با هم و به شهرستان تحت کنترل و یا ارسال خواهد شد در گارد ملی و کار درست انجام شود."

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین با نام بردن از غارتگران که آسیب دیده و کسب و کار های متعدد بیش از چند روز گذشته. یک AutoZone فروشگاه راه اندازی شد در آتش شب چهارشنبه و هدف اعلام شده آن بسته شدن بیش از 20 مکان در منطقه "تا اطلاع ثانوی" پس از یک فروشگاه و غارت شد.

"نه عدالت بدون صلح': معترضان نقض مینیاپولیس پلیس حوزه در پی جورج فلوید مرگ

"فقط صحبت کرد و به فرماندار Tim Walz و به او گفت که نظامی است با او تمام راه را" مغلوب ساختن پیشی جستن است. "هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود. با تشکر از شما!"

در یک کنفرانس خبری در اوایل جمعه, فری گفت که او غافل از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها و پرسید: یک خبرنگار به عنوان خوانده شده آنها را به او.

پاسخ او: "ضعف امتناع از مسئولیت برای اقدامات خود را. ضعف است که با اشاره انگشت خود را در کس دیگری در طول زمان بحران" شهردار گفت: قابل توجه تریبون در یک نقطه. "دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می داند هیچ چیزی در مورد قدرت مینیاپولیس. ما قوی به عنوان جهنم است. این مشکل مدت زمان ؟ بله. اما شما بهتر بود لعنتی مطمئن شوید که ما میخوایم از این طریق دریافت کنید."

تظاهرات علیه خشونت پلیس و تبعیض نژادی شده اند مداوم در پی مرگ فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس پس از یک افسر سفید دوخته و او را به زمین زیر زانو خود را در روز یادبود.

تنش ها تشدید پنج شنبه شب به صبح جمعه, رسیدن به نقطه جوش هنگامی که معترضان به دست اورد دسترسی به این حوزه را وادار ماموران برای تخلیه و تنظیم چندین آتش سوزی با توجه به MPD.

تظاهرات و خشونت نیست فقط یک مشکل در مینیاپولیس. خشونت را در شهرها از جمله نیویورک و دنور و Louisville, Kentucky.

روز چهارشنبه تهمت خطاب مرگ فلوید برای اولین بار گفتن خبرنگاران او برنامه ریزی شده برای دریافت "گزارش کامل" در این حادثه که او به عنوان یک "بسیار غم انگیز رویداد است."

کمک: استیو Kiggins و کورتنی سوبرامانیان ایالات متحده آمریکا امروزtinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب