دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن bashes میت رامنی این بار بیش از یک سیاه زندگی ماده مارس

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را آغاز کرد روز دوشنبه با ساخت سرگرم کننده از جمهوری خواه دشمن میت رامنی برای شرکت در یک زندگی موضوع اعتراض مارس در روز یکشنبه.

“فوق العاده ای صداقت, آنچه که یک مرد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صبح صدای جیر جیر. “سخت به این باور با این نوع از سیاسی استعداد خود را شماره خواهد ‘مخزن’ آنقدر در ایالت یوتا!”

رئیس جمهور – که در واقع بدتر رای گیری شماره از سال 2012 اوباما در انتخابات ریاست جمهوری نامزد باقی مانده عصبانی که رامنی تنها سناتور جمهوری خواه برای رای دادن به محکوم کردن او در استیضاح اتهامات عنوان شده علیه.

این دو به مدت طولانی به حال ستیز رابطه حتی اگر مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه رامنی برای دولت درست پس از انتخابات ریاست جمهوری 2016.

آخرین ضربت با چیز تیز از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او طول می کشد انتقاد بیش از واکنش های خود به سراسر کشور تظاهرات از مرگ جورج فلوید در دست یک مینیاپولیس افسر پلیس که خود را برگزار زانو در Floyd گردن به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه است.

رئیس جمهور بارها و بارها به نام “نظم و قانون” و در یک نقطه در نظر گرفته شده تماس در ارتش ایالات متحده برای سرکوب اختلالات در بسیاری از شهرهای آمریکا است. او سخنان و اقدامات از جمله پیاده روی به نزدیکی یک کلیسا که مورد نیاز پلیس به زور پاک کردن تظاهر کنندگان از پارک لافایت – کشیده شده انتقاد از سناتور جمهوریخواه از جمله رامنی.

بیشتر: چگونه پلیس را تحت فشار قرار دادند کنار معترضان پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن بحث برانگیز کلیسا عکس

بیشتر: “برخی از توییت خود نشده اند مفید: اوباما و انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن فلوید در اعتراض به شعارهای

رامنی که راهپیمایی با یک گروه مسیحی در طول تظاهرات روز شنبه در واشنگتن گفت: NBC News مهم بود که به او در اعتراض به دلیل “ما نیاز به یک صدا علیه نژاد پرستی. ما باید بسیاری از صداها در برابر نژاد پرستی و علیه خشونت … ما نیاز به ایستادن و می گویند سیاه زندگی مهم است.”

رامنی اعداد بهتر است در ایالت یوتا بهتر از مغلوب ساختن پیشی جستن در سراسر کشور. در مجموع 56 درصد از رای دهندگان ایالت یوتا یا “به شدت” یا “تا حدودی” تایید رامنی عملکرد با توجه به UtahPolicy.com/KUTV 2News نظرسنجی هفته گذشته منتشر شد.

تعدادی از نظرسنجی که مغلوب ساختن پیشی جستن با تصویب اعتبار کمتر از 50 درصد است. نظرسنجی ها همچنین نشان می دهد او را انتهایی presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری تعیین شده برای نوامبر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de