قلمرو دوک کنار گذاشتن برنامه ای برای ساخت $8B اطلس خط لوله با استناد به افزایش عدم قطعیت قانونی'

استیو Kiggins ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 6:19 PM EDT Jul 5, 2020پیشنهاد اطلس خط لوله شده است اوراق پس

توسط NEWSAMINS در 16 تیر 1399

پیشنهاد اطلس خط لوله شده است اوراق پس از سالها چالش های قانونی و تاخیر در ساخت و ساز.

پروژه توسعه دهندگان ملک انرژی و دوک انرژی اعلام کرد این خط لوله را لغو و در یک بیانیه مشترک روز یکشنبه با استناد به "افزایش عدم قطعیت قانونی" — کمتر از یک ماه پس از حکم دیوان عالی تایید بحرانی اجازه که غرب ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت جشن به عنوان یک "هیجان انگیز" پیروزی.

"این اطلاعیه نشان دهنده افزایش عدم قطعیت قانونی که overhangs انرژی در مقیاس بزرگ صنعتی و توسعه زیرساخت ها در ایالات متحده آمریکا و" ملک مدیر عامل شرکت تام فارل و دوک مدیر عامل لین خوب در بیانیه ای گفت:. "تا زمانی که این مسائل حل و فصل توانایی برآورده انرژی این کشور نیاز خواهد بود به طور قابل توجهی به چالش کشیده است."

بیایید یک معامله: وارن بافت در برکشایر هاتاوی اضافه به سبد انرژی اقدام به خرید ملک انرژی خطوط گاز در $9.7 B معامله

600 مایل گاز پروژه تا به حال با آن مواجه مخالفان پس از آن در سال 2014 معرفی محیطی از طرفداران مالکان و فعالان که استدلال می کرد که این خط لوله خواهد اسکار مناظر بکر در حالی که سوال نیز ضرورت آن است.

پیشنهاد 8 میلیارد دلار خط لوله که عبور تحت آپالاچی نوین و انجام گاز طبیعی از غرب ویرجینیا به کارولینای شمالی و ویرجینیا بوده است تبلیغ توسط هواداران به عنوان یک تقویت به توسعه اقتصادی است.

"این یک پیروزی برای همه جوامع است که در مسیر این مخاطره آمیز و غیر ضروری پروژه. ساحل اقیانوس اطلس خط لوله اشتباه بود از شروع گفت:" گرگ Buppert دادستان ارشد ویرجینیا مستقر در جنوب حقوق محیط زیست, مرکز که به نمایندگی از بیش از یک دوجین سازمان حفاظت از محیط زیست که ایستاده بود در برابر این پروژه از جمله باشگاه سیرا.

ویرجینیا دموکراتیک نماینده الیزابت Guzman اعتبار "صدای روزمره مردم و سازمان های مردمی" برای رانندگی شرکت های انرژی را به تسلیم.

"آیا تخفیف سحر و جادو از فعالیت" گفت: Guzman, co-founder از ویرجینیا سبز جدید مقابله با ائتلاف بزرگ که ماموریت است که برای ایجاد شغل پایدار در حالی که پرداختن به تغییرات آب و هوا و بازگرداندن اقتصاد کشور با توجه به وب سایت خود را

خط لوله مرگ به نظر می رسد بعید است که ماه گذشته پس از دیوان عالی کشور در یک 7-2 رای طرفه با شرکت های انرژی و معکوس پایین تر حکم دادگاه بود که پرتاب این پروژه مجوز. قضات Sonia Sotomayor و النا کاگان عقیده داشت.

عدالت تشکر دیوان "انجام کار درست" در یک جشن آزادی مطبوعات.

"این کاملا صحیح تصمیم گیری و آن را هیجان انگیز فراتر از باور این یعنی ما قادر خواهید بود به در هزار شغل و فرصت های بی شماری برای ما سخت در حال کار ویرجینیایی غرب" عدالت گفت. "نه به ذکر چند برابر اثر که افزایش در تولید گاز طبیعی را به ما کل وزارت امور خارجه کردن نمودار است."

یک سخنگوی این پروژه به نام تصمیم دیوان عالی را یک "تاکید برای اطلس خط لوله و جوامع در سراسر منطقه ما هستند که توجه به آن برای شغل رشد اقتصادی و انرژی پاک" و آنها "نگاه رو به جلو برای حل و فصل باقی مانده پروژه اجازه می دهد."

کمک: آسوشیتد پرسtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب