دومینیک اسمیت می خواهد به 'فشار' متس به تصمیم دشوار

دومینیک اسمیت ممکن است آشکار نقش در این تیم متس اما 25 سال هنوز برنامه های بزرگ برای سال 2020 است. پیت آلونسو

توسط NEWSAMINS در 25 تیر 1399

دومینیک اسمیت ممکن است آشکار نقش در این تیم متس اما 25 سال هنوز برنامه های بزرگ برای سال 2020 است.

پیت آلونسو در اولین J. D. Davis در سمت چپ و Yoenis Cespedes و دیگران در حال آماده کردن خود را در خفاش در DH.

"به خصوص با راه های نجومی گذاشته است, آن را قطعا یک فصل مختلف" اسمیت گفت: از 60 برنامه بازی. "من فقط می خواهم به در آمد بازی سخت نشان می دهد آنچه که من می توانید انجام دهید و تحت فشار قرار دادن تیم به اتخاذ یک تصمیم دشوار."

اسمیت حداقل می تواند با ارائه ارزش بت کردن نیمکت و او به دنبال به جلو به بازگشت در این زمینه پس از از دست رفته بیشتر از نیمه دوم فصل گذشته با واکنش استرس در پای خود را. او در پایان سال به آمار بازی-برنده هومر در بازی پایانی این فصل است.

"من تا به حال دو ماه با آسیب و گاهی اوقات شما می توانید از دست داد" اسمیت گفت. "J. D. Davis انجام یک کار بزرگ است و در حال حاضر سمت چپ fielder چرا که او به خوبی. این که چگونه از آن می رود."

Dominic Smith
دومینیک اسمیتکوری Sipkin

او ادامه داد: کار خود را در بیرون از محیط و گفت: او احساس می کند راحت تر در سال جاری وجود دارد — و این یکی از خانه اجرا به پایان 2019 به اسمیت سرفصل امید به offseason.

"برای من به عقب می آیند و آنها را به یاد آنها خیلی خوب بازیکن جوان در من بود قطعا شکر و تخم مرغ در کیک" اسمیت گفت. "من می خواهم برای ادامه به جهان نشان می دهد, نشان می دهد, لیگ آنچه که من می توانید انجام دهید."

و او تا به حال هیچ تردید بازگشت پس از COVID-19 shutdown.

"برای من شخصا هیچ" اسمیت گفت. "من عاشق بازی بیس بال, و من تا به حال بازی بیس بال [منظم] از سال گذشته در ماه جولای. ... من خواب بوده ام در مورد بیس بال در هر روز است. من بسیار هیجان زده به عقب در این زمینه و نمی توانید صبر کنید برای دریافت وجود دارد."


این متس فرستاده بازیکنان به خود را جایگزین سایت در طیف پارک در بروکلین برای اولین بار جمعه از جمله تبادل چشم انداز دیوید پترسون. لوئیس Rojas گفت: همه بازیکنان بودند که نقل مکان باقی می ماند گزینه های برای باز کردن فصل با متس با وجود اینکه نقل مکان.

"هنوز هم یکی از اردوگاه" Rojas گفت. "همه چیز که یک رقابت و یا ویژگی های رقابت را به فهرست انجام خواهد شد در سیتی زمینه است.

پترسون تحت تاثیر قرار در بهار آموزش در ماه مارس و ادامه خواهد داد به عنوان یک نویسنده.

"مسائل خود را در نقش" Rojas گفت: left-hander. "ما پنج غذای اما بچه ها مثل دیوید می تواند در آمده و تحویل برای ما. ما باید به او اعتماد. ما مانند راه او به کار گرفته شده خود را. او اعتماد به نفس زیادی. او بیش از آن قوز که در آن او می داند که او می تواند بزرگ-لیگ hitters است."

در میان بازیکنان دیگر فرستاده شده به بروکلین بودند راست دست تایلر Bashlor, Ryley Gilliam واکر Lockett کوری Oswalt و درو زرگر به عنوان به خوبی به عنوان چپی کوین اسمیت و دانیل سامرا فو پاتریک Mazeika و علی سانچز و از Johneshwy Fargas.


ریک Porcello ردیابی و قفل شده است به یک نقطه چرخش است و به دنبال جستن به عقب از یک 2019 زمانی که او به پایان رسید با یک 5.52 عصر در بوستون.

31-در سال صرف مقدار از اخراج در خانه در نیوجرسی و گفت: او وارد بهار آموزش 2.0 قادر به پرتاب 85-100 زمین در ظاهر. اما زمانی که انتظار می رود 4-6 هفته اخراج شد بسیار طولانی Porcello گفت که او احساس "از دست رفته" در تلاش برای کشف کردن که چقدر او باید پرتاب.

"که ارامش رسید که هیچ کس نمی دانست چه می گذرد," Porcello گفت: از کار طولانی مدت توقف به دلیل اختلافات کارگری بین MLB و بازیکنان ارتباط است. "آن را به نقطه که در آن ما هر حال برای شروع این فصل در حال حاضر و یا ما در حال میخوام بازی نیست. من تا به حال اعتماد به نفس ما بود تو بازی."

او امیدوار است او را در midseason فرم هنگامی که فصل برنامه ریزی شده است برای باز کردن جولای 24 و گفت: او به استفاده از fastball بیشتر به نگه داشتن batters تعادل.

"من قطعا به دنبال حمله بیشتر با fastball رقابتی در این سال در شرایط مناسب," Porcello گفت. "است که می گویند من پرتاب کمتر offspeed زمین. من احساس زمانی که من تلاش در سال گذشته و در گذشته آن را نتیجه مستقیم عدم fastball فرمان و قادر به حمله hitters در یک منطقه خاص."


ضد براد Brach و جارد هیوز هنوز نشده اند در اردوگاه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن