پزشکان ترس بدترین برای MLB پس از Marlins coronavirus ضرب وشتم

فیلادلفیا — آنتونی Santella عمومی سلامت دانشمند و خدمات بهداشتی محقق و متخصص در بیماری های عفونی, پیشگیری و کن

توسط NEWSAMINS در 7 مرداد 1399

فیلادلفیا — آنتونی Santella عمومی سلامت دانشمند و خدمات بهداشتی محقق و متخصص در بیماری های عفونی, پیشگیری و کنترل, به یاد می آورد واکنش او بعد از شنیدن سازمان ورزش' برنامه ای برای بازگشت به عمل است.

"من گفتم:" ما در حال حرکت با سرعتی بیش از حد'" دکتر Santella که می آموزد در هوفسترا دانشگاه گفت: در یک مصاحبه تلفنی دوشنبه. "...آن را اجتناب ناپذیر بود این اتفاق خواهد افتاد."

"این" است Miami Marlins شیوع کروناویروس با چهار بازیکن تست مثبت برای coronavirus در روز یکشنبه و یکی دیگر از هفت بازیکن و دو مربیان در روز دوشنبه. آن را به سرعت باعث به تعویق افتادن دو بازی — مارلین در برابر آرام در Marlins پارک و یانکی ها در مقابل فیلیز شهروندان در بانک پارک که در آن Marlins بازی فیلیز در روز یکشنبه با وجود هر دو تیم دانستن در مورد دسته اول خبر بد.

کمتر از یک هفته به طور منظم فصل لیگ اصلی بیس بال در می یابد خود را در یک چهارراه.

گفتگو با چهار کارشناسان پزشکی در روز دوشنبه تولید شده با هم تداخل دارند احساسات: قوی شک و تردید است که MLB می تواند تکمیل ماموریت خود را از برگزاری 60 بازی فصل به طور منظم به علاوه یک ماه postseason; سردرگمی بیش به همین دلیل مقامات حاکم اجازه Marlins-فیلیز بازی را به رخ می دهد در روز یکشنبه و ثابت قدم باور است که بیشتر این قبیل شیوع بیماری خواهد بود که به عنوان طولانی به عنوان MLB تلاش برای حفظ این رفتن.

"بیس بال را مانند فوتبال و یا مخلوط هنرهای رزمی که در آن بچه ها بیش از همه به یکدیگر. این نوع اجتماعی فاصله بازی کردن در این زمینه گفت:" دکتر هنری ریموند متخصص اپیدمیولوژی در Rurgers "اما شما باید در محله های نزدیک برای حمل و نقل در clubhouses در dugouts. متاسفانه در آن طول می کشد تنها یک نفر است که ممکن است یا نه ممکن است علائم به ایجاد یک " اوه!' وضعیت است."

The Miami Marlins have been hit hard by coronavirus.
Miami Marlins ضربه سخت شده توسط coronavirus.گتی ایماژ

که "اوه!" وضعیت رخ داده است و با یک تیم از فلوریدا که در آن فرماندار ران DeSantis در زمان های بسیار زیاد پراید در پایان stay-at-home سفارشات به سرعت و دیده است از جمله مجمع تشخیص مصلحت نظام تولید و بالا رفتن سرسام آور COVID-19 اعداد به سختی تعجب پزشکان.

"بازیکنان در واقعی حباب" گفت: دکتر دیوید Hirschwerk, یک متخصص بیماری های عفونی در Northwell بهداشت در نیویورک است. "آنها خواست به صرف زمان در خارج از ورزشگاه و محل باشگاه وانجمن اما جوامع را احاطه کرده است که جایی که آنها واقعا در آتش از عفونت است."

به طور مشابه, Dr. Joseph کیم از ID مراقبت به ذکر است که بازیکنان فوتبال در لیگ برتر شانس دارند بسیار خوبی در اجتناب از شیوع بیماری.

"من فکر می کنم ورزشکاران حرفه ای بریده شده از یک قالب" کیم نوشت: در متن پیام "اما جوامعی که در آن زندگی می کنیم ممکن است متفاوت باشد."

MLB قصد ندارد به جلو آن تیم از نقاط داغ مانند فلوریدا و تگزاس یا آریزونا که بدان معنی است که آن را ادامه خواهد داد به تکیه بر روی آن تست پروتکل خواست برای اعضای تیم به لحاظ اجتماعی فاصله و معاشرت بسیار زیاد و توجه به جزئیات در سفر.

"آنها می تواند نگاه نسبت به قوانین سختگیرانه تر برای افزایش قدرت خود را در حباب" دکتر ریموند پیشنهاد شده است.

زمانی که تیم به خانه هستند بازیکنان خود را مجاز به انجام آنها می خواهید. در تئوری این ورزش می تواند خانه اعضای تیم در همان هتل در شهرستانها فقط به عنوان آنها را در جاده ها است.

برای اطمینان پزشکان تا حد زیادی توافق ورزش باید فعال هنگامی که آن را برخورد یک وضعیت مانند یکشنبه را در اینجا در شهر عشق برادرانه.

"من گفته ام که یک ایده خوب به ادامه بازی (پس از یادگیری از Marlins' نتایج آزمون)" دکتر ریموند گفت. "...من فکر می کنم در هر نقطه که در آن شما انتخاب کنید تا سیگنال ویروس, شما احتمالا می خواهید برای قرار دادن ترمز در بسیار به سرعت."

"من نمی خواهم به دوم حدس بزنید اما نتایج برای خود صحبت می کنند" دکتر Hirschwerk گفت. "نگاهی به گذشته آن بهتر بوده است به یک فاصله وجود دارد و مطمئن است که حتی 24 ساعت بعد دیگر بازیکنان هنوز منفی است."

"من فکر نمی کنم وجود دارد یک راه امن برای انجام این نوع از گروه و تیم های ورزشی, من می خواهم بگویم حداقل برای بقیه سال 2020 و به احتمال زیاد تا زمانی که وجود دارد یک واکسن" دکتر Santella گفت. "من شخصا فکر می کنم شما در حال به خطر انداختن سلامت مردم و رفاه را برای کوتاه مدت به دست آورید.

"...ما در حال برنامه ریزی برای مردم به بازگشت به کار در مدرسه به ورزش و علم نیاز به زمان دارد به عقب. ما نه تنها هنوز وجود دارد. اگر من مشاوره لیگ اصلی بیس بال و یا هر گروه عمده فکر کردن در مورد از سرگیری فعالیت های حتی با تحقیق در محل, من می خواهم به سادگی به آنها بگویید که آن را نه فقط در زمان مناسب. من فکر نمی کنم هر کسی می خواهد استدلال می کنند با قرار دادن کسی, بهداشت و زندگی پیش از ورزش است. من امید نیست."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب