آیا من مجبور به پرداخت back my $1,200 محرک بررسی کنید ؟ نمی افتد برای این 5 افسانه در مورد محرک پرداخت

به 2.2 تریلیون دلار محرک لایحه که مجاز مستقیم چک به میلیون ها نفر از آمریکایی ها وسیع و پیچیده قطعه ای از قوانین — داستان واقعی است.

اما در اینجا یکی دیگر از داستان واقعی: شما پول است که شما را به صرفه جویی در صرف سرمایه گذاری و یا کمک مالی به دلیل آن را نه یک وام عمو سام است که در انتظار شما برای پرداخت.

محرک چک در حال جریان به آمریکایی ها’ حساب های بانکی اما تا برخی سوء تفاهم ها در قوانین برای پول است.

“پرداخت به” اسطوره یکی از آنها با کمک اشتباه رسانه های اجتماعی, پست, اما دیگر وجود دارد تصورات غلط و سوال وجود دارد در مورد پرداخت که قانونگذاران امیدوارم که کمک خواهد کرد که آمریکایی ها از طریق شیوع کروناویروس.

در اینجا برخی از:

آیا من مجبور به پرداخت محرک پول ؟

هیچ. توقف کامل است.

این “تاثیر اقتصادی پرداخت” دریافت می کنید بستگی دارد که چقدر پول شما را با توجه به هر دو خود را تا سال 2018 اظهارنامه مالیاتی و یا خود را 2019 اظهارنامه مالیاتی. 2019 بازگشت است که هر کس تا 15 ژوئیه به ارسال کنید.

افراد با درآمد ناخالص تنظیم زیر $75,000 را دریافت خواهد کرد $1,200 و ازدواج با تنظیم ناخالص درآمد زیر 150.000 دلار را دریافت خواهد کرد $2,400. علاوه بر این دولت خواهد پرداخت 500 دلار برای هر فرزند واجد شرایط زیر سن 17. محرک پرداخت کاهش دلار 5 دلار برای هر 100 دلار بالاتر از $75,000/$150,000 خط به پایان می رسد و به طور کامل برای افراد بیش از $99,000 و زوج های ساخت بیش از $198,000.

همچنین نگاه کنید به: چرا من بدست من محرک بررسی کنید ؟ 6 دلیل پرداخت شما ممکن است یک هیچ-نشان

زمانی که نمایندگان خود را تعیین می کند و مقدار پرداخت آن به نظر می رسد در تنظیم درآمد ناخالص ذکر شده در 2019 اظهارنامه مالیاتی. در صورتی که در فایل IRS به نظر می رسد آنچه در این 2018 بازگشت.

شما می توانید وضعیت خود را به محرک های پرداخت با استفاده از یک IRS ابزار ردیابی. اگر IRS ندارد خود را پرداخت مستقیم اطلاعات بر روی فایل شما همچنین می توانید پول دریافت کنید هر چه زودتر با ارسال اطلاعات بانکی خود را. که مخالف به انتظار برای یک مقاله بررسی می رسند در پست الکترونیکی. بیشتر بخوانید درباره این روند در اینجا.

از دست ندهید:“من فکر می کنم من یک $1,200 محرک پرداخت او به عنوان. خواهد IRS را پول؟’ پاسخ به محرک بررسی سوالات

برخی از سردرگمی ممکن است دروغ در پرداخت اصطلاحات فنی. محرک چک “در نظر گرفته بازپرداخت پیش از سال 2020 اعتبار مالیاتی نه وام” گفت: Neal استرن یک عضو از موسسه آمریکایی حسابداران رسمی سواد مالی کمیسیون.

شکستن آن را پایین استرن گفت: این مبلغ از پول دولت فدرال اعتباری به مالیات دهندگان برای آینده فصل مالیات — به جز آنها در حال پرداخت آن در حال حاضر به دلیل میلیون ها نفر به آن نیاز دارید در حال حاضر.

به یاد داشته باشید که این است که از لحاظ فنی یک سال 2020 اعتبار مالیاتی. که مهم است برای, بعد, به خصوص برای افرادی که ممکن است واجد شرایط برای محرک پول در حال حاضر.

آیا من پول محرک اعمال به لایحه مالیات اگر من مدیون مالیات ؟

هیچ IRS نمی خواهد به طور خودکار اصلاح کردن خود محرک پولی برای پرداخت قبض مالیات خود را. این چیزی است که فدرال مالیات جمع آوری می گوید خود را در لینک سوالات متداول در مورد پول محرک است.

وجود دارد یک استثنا است. اگر شما پشت در حمایت از کودکان IRS می گوید آن را جبران محرک بررسی مقدار های گذشته به علت حمایت از کودک ،

البته شما هنوز هم نیاز به پرداخت مالیات خود را. بنابراین اگر شما مدیون شما ممکن است نیاز به صرف خود محرک پول مالیات که در آن نقطه. اما مهلت پرداخت مالیات بر درآمد فدرال جولای 15 و فدرال می تواند کار برنامه های قسط.

چیز دیگری که مهم است به یاد داشته باشید که در حالی که IRS ممکن است گرفتن پول از یک محرک پرداخت خصوصی جمع آوری بدهی ممکن است بلافاصله سعی کنید برای به دست گرفتن آن است. وجود دارد راه هایی برای جلوگیری از تامین خواسته کارشناسان می گویند.

من محرک پرداخت کاهش بازپرداخت مالیات من به طور معمول دریافت کنید ؟

دوباره هیچ. “شما در حال رفتن به دریافت بازپرداخت شما واجد شرایط برای این بررسی” استرن گفت. “بازپرداخت شما برای عملکرد طبیعی مالیاتی تغییر کرده است.”

مالیات خود را بازپرداخت پول بازگشت به شما دلیل این که شما به پرداخت مالیات در طول سال. محرک بررسی پرداخت که مجزا و جدا از تعهدات مالیاتی IRS توضیح داد.

محرک چک ‘را کاهش نمی دهد خود را بازپرداخت و یا افزایش مقدار شما مدیون هنگامی که شما فایل خود را در سال 2020 اظهارنامه مالیاتی در سال آینده است.’

— سرویس درآمد داخلی

“آن را نمی خواهد خود را کاهش هزینه و یا افزایش مقدار شما مدیون هنگامی که شما فایل خود را در سال 2020 اظهارنامه مالیاتی سال آینده” آژانس گفت.

متوسط هزینه $بود 2,852 که از اوایل ماه آوریل با توجه به IRS آمار. متوسط محرک پرداخت خواهد شد به $1,523 هر خانواده با توجه به مالیات پایه و اساس است.

من محرک بررسی درآمد مشمول مالیات?

هیچ. هنگامی که شما برنده قرعه کشی و یا جمع آوری حقوقی خاصی شهرک برای مثال IRS را عامل آن منابع درآمد به آنچه که شما در طول سال ساخته شده و است که می تواند به شما دست انداز به بالاتر براکت مالیات با نرخ مالیات بالاتر. اما که نمی خواهد اتفاق می افتد در اینجا.

“پرداخت نشده است و درآمد شما مدیون نیست مالیات خود را پرداخت” IRS گفت که پول هم نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد درآمد خود را برای اهداف تعیین واجد شرایط بودن برای دولت فدرال کمک و یا برنامه های سود.”

نیز وجود دارد که قوانین محرک پول وقتی که می آید به ورشکستگی یک روند قانونی که در آن مدیون مصرف کنندگان پرداخت طلبکاران خود. قضات نمی خواهد در نظر گرفتن پول به عنوان درآمد هنگامی که مردم برای درخواست مشترک به صورت ورشکستگی. و اگر کسی در مورد ورشکستگی را بازپرداخت طرح محرک چک به حساب نمی کند به عنوان “درآمد قابل تصرف” است که می توان به چیزهایی مانند کارت اعتباری بدهی.

من بیش از حد پول در سال 2018 و 2019, بنابراین من نمی خواهد هر گونه محرک پول ،

اشتباه شاید.

اینجا جایی است که مهم است به یاد داشته باشید پول محرک است, مشخصات فنی زبان, یک اعتبار مالیاتی برای سال 2020 فصل مالیات.

اگر کسی نمی واجد شرایط برای پرداخت در حال حاضر آنها هنوز هم ممکن است واجد شرایط برای پرداخت در طول سال 2020 فصل مالیات که اتفاق می افتد در سال 2021 استرن گفت: — تا زمانی که آنها را در زیر محدودیت های درآمد.

Coronavirus شیوع است, متاسفانه انحراف درآمد برای بسیاری از مردم است. بیش از 33 میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری پس از همه گیر تعطیل اندازه اقتصاد و اقتصاددانان نگران بازیابی خواهد بود آهسته رفتن.

بنابراین اگر یک فرد واجد شرایط نیست برای یک محرک پرداخت پول در حال حاضر آنها ممکن است می آیند بعدی فصل مالیات. هر کس دیگری که در حال حاضر خود را دریافت محرک بررسی نمی کنید دوم بررسی استرن گفت.

در اینجا یکی دیگر از سناریو را در ذهن نگه دارید.

می گویند کسی ساخته شده در زیر $75,000/150.000 دلار درآمد آستانه در سال 2018 بازگشت اما خود 2019 درآمد تبدیل به بیش از این مبلغ است.

اگر آنها دریافت پول محرک و ارائه خود را 2019 اظهارنامه مالیاتی پس از آن IRS نمی خواهد به نوبه خود در اطراف و درخواست برگشت پول با توجه به غارت Seltzer در لس آنجلس بر اساس برنامه ریز مالی که رئیس جمهور و بنیانگذار Seltzer مدیریت کسب و کار.

“آنها در حال رفتن به پنجه آن را,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>