نیویورک — انتظار نشده است. حداقل هنوز رتبهدهی نشده است.

شهر نیویورک باقی مانده صفر برای کوروناویروس. Coronavirus مرگ و میر در اینجا به مدت طولانی پیشی گرفتن تعداد نیویورک مرگ و میر در 9/11. به عنوان یک پتو سکوت را پوشش می دهد خیابان ها و مردم به طور ناگهانی شروع به پوشیدن ماسک زمانی که آنها به خارج از بیمارستان در حال دست و پنجه نرم کردن با هرج و مرج ایجاد شده توسط غیب ویروس و عدم استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی. نیویورک پوشیدن ماسک های خانگی, در ضمن, در حالی که پرستاران پوشیدن کیسه زباله.

وجود دارد بیشتر 911 تماس یا من متوجه هر دور آژیر آمبولانس?

“است که آن را وحشت زده زندگی در شهر نیویورک ؟” مردم بپرسید. آن همه بستگی به درک خود را. خیابان ها تقریبا خالی اما birds go در آواز. ما از آنهایی که خوش شانس که به کار از راه دور در حالی که کارگران خط مقدم قرار دادن زندگی خود را در خطر است. من را انتخاب کنید برای دیدن آرام به عنوان یک نشانه اطمینان بخش است که ما همه کار با هم برای ایجاد شهر امن است. هر روز روز کریسمس در شهر نیویورک است.

وقتی صدای آمبولانس, من تعجب می کنم اگر یک coronavirus بیمار در داخل. وجود دارد بیشتر 911 تماس یا من متوجه هر دور آژیر? نیویورک گفته شده است به ماندن در خانه و تنها ضروری کسب و کار باز هستند از جمله داروخانه ها, تجهیزات پزشکی و سوپر مارکت ها. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در این ماه تغییر سیاست خود را در ماسک. آن را در حال حاضر توصیه به پوشیدن پارچه پوشش صورت در تنظیمات عمومی. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو یک دموکرات تمدید مستند در دولت حداقل تا آوریل 15.

مردم در اینجا برای مدت زمان طولانی وضوح در مورد چگونه به نگه داشتن خود را, و هر کس دیگری امن است. شهردار نیویورک, بیل د Blasio مشاوره: “شما می توانید ایجاد یک چهره پوشش با هر چیزی که شما در خانه در حال حاضر یک تکه پارچه.” مانند CDC de Blasio گفته است که او توصیه نمی با استفاده از N95 ماسک. “این می تواند یک شال گردن, آن می تواند یک bandana چیزی است که شما خودتان را ایجاد کنید.”

در نیویورک خیابان ها تقریبا خالی و پرندگان رفتن به آواز خواندن.

شما می دانید چه چیزی بهتر از یک دستمال را پوشش می دهد بیش از صورت خود را ؟ یک balaclava. من رفتم به یک فروشگاه مواد غذایی و من بداهه در balaclava. در اینجا به همین دلیل من آن را پوشید: من می خواستم برای پوشش صورت من به طور کامل پس از (یک) من نمی لمس آن (b) من می تواند محافظت از دیگران در مورد من بدون علامت و (c) من می تواند به کاهش شانس خود را برای ابتلا به کروناویروس آلوده به قطرات. شما می توانید خود را balaclava ماسک در 30 ثانیه ، در واقع من یکی از MarketWatch تی شرت.

من فروتن balaclava تفاوت دارد ؟ من می تواند اشتباه من می تواند حق را به عنوان جانی “فاسد” Lydon خواند. اما من خوشحال هستم به یک شات بدهید.

پوشیدن balaclava چیزی است که من به آرامی. در حال رشد در ایرلند در سال 1980 در مشکلات و زندگی در لندن در طول 1990s ورزشی balaclava با لهجه ایرلندی می شده اند یک پیشنهاد پر مخاطره. این معانی که هیچ Irishman می خواهید به بطور منظم احساس. اما من در حال حاضر با transoceanic صدای تودماغی, من فکر می کنم من باشه. به علاوه آن را به صورت مخالف دلیل از ایرلند قدیم: من می خواهم به ماندن بگیرید امن و کمک به دیگران انجام همان.

در حال حاضر من را تا این 5 نقطه بقا راهنمای خرید مواد غذایی در کانون COVID-19:

بارنی حال greengrass یهودی دلی تاسیس توسط مردی که حمل دودی ماهیان خاویاری به رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت در Warm Springs, Ga. برای شکرگزاری سال 1939.

1. هرگز ترس به درخواست کمک

یکی از بهترین دوستان من در نیویورک, فرانسیس, خود quarantining. او نیاز دوستان به فروشگاه برای او. او دارای طعم خوب است تا لیست خرید خود را به مقدار زیادی از ایده ها. من کشف, در خانه, کره بادام زمینی. من هرگز به عقب به شیشه دوباره. که یک برنده.

ترومپت برای تلفن های موبایل در 7 p. m. به علامت تغییر شیفت از مراقبت های بهداشتی کارگران است.

بد نیست برای یک زن و شوهر از ساعت کار می کنند. این کار همچنین به من این فرصت را به مردم یک عکس فوری از آنچه آن را مانند زندگی در شهر نیویورک شهر که این روزها همیشه به نظر می رسد به خواب. ما ملی کانون coronavirus بیماری همه گیر. من اصلا یک قایق بادبانی و یا یک توده بزرگ در این کشور به عقب نشینی به. این یک تجربه سورئال زندگی در کانون این بیماری همه گیر کوروناویروس اما فرانسیس و من در این با هم.

من صحبت می کنند به فرانسیس هر روز از طریق تلفن. آخرین باری که ما صحبت در ساعت زده 7 بعد از ظهر از طریق درختان و فرار از آتش, موسیقی و تشویق آغاز شده برای مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان. آن منادی ترومپت. “این آرامش” به من گفت. “آن را بازیابی حس صلح است.” این نوازنده ترومپت مدیریت نمی کند لحن. من تعجب که آیا 30-چیزی نیویورکر پیدا کرده بود ابزار دروغ گفتن در اطراف. فرانسیس این باورند که آن یک کودک خردسال یادگیری را به بازی.

فرانسیس هوشمند به خوبی بخوانید و باعث می شود من بخندی. ما به عنوان خوانده شده صورت مقالات با هم و پس از آن بحث می کنیم آنها را بیش از چای است. ما همیشه نمی موافقم که ما دوست داریم اما ما موافق بیشتر از زمان به خصوص در مسائل اجتماعی و ما با آن خوب بیش از حد. او باز می ماند به تغییر ذهن خود را. من از او یاد بگیرند بنابراین من تلاش برای باقی می ماند باز فکر بیش از حد.

‘در حال رشد در ایرلند در سال 1980 در مشکلات و زندگی در لندن در طول 1990s ورزشی balaclava با لهجه ایرلندی می شده اند یک پیشنهاد پر مخاطره.’

2. به عقب نگاه, اما ماندن در حال حاضر. کمی چشم انداز خوب است

فرانسیس به یاد می آورد که بحران ایدز از 1980s و 1990s و چگونه مردم را دریافت کنید تا از نیمکت پارک اگر آنها فکر می کردند یک فرد بیمار نشسته در کنار آنها. نیویورک یکی از این فاصله از این بیماری همه گیر ، او در اطراف به صحبت کردن در مورد بسیاری از شیوع فلج اطفال امریکا مواجه شده است و در طول قرن 20th. وجود دارد بنابراین بسیاری از آفت یک شخص می خواهد به یاد بیش از یک صفحه از Dubliner پنیر و کراکر. به عقب نگاه, اما ماندن در حال حاضر. کمی چشم انداز خوب است.

او ممکن است در خانه گیر کرده اما او همچنان خوش بین و اجازه نمی دهد رشد چمن زیر پای او. این فروتنی به شاهد. ما را ضربه بزنید-کلاس رقص با هم (ایده خود را). حداقل ما تا اجتماعی-فاصله گرفتن از سیاست های تجویز شده توسط عمومی-مقامات بهداشتی آمد.

هر یک از ما قول داد به تمرین 15 مراحل رقص. که بیشتر “حفاری, brush, انگشتان پا, پاشنه, دست و پا زدن و رول paradiddle!” برای من. قبل از اینکه شیر آب-کلاس رقص او از من میپرسد: “پس کوئنتین چه رنگی است خود توتو امروز؟” من معمولا توصیف مسخره ترین صدایی توتو. “صورتی” من می گویم “با رنگ زرد و عدالت هستند.”

آن را گاهی اوقات دشوار به درخواست یک نفر برای آنچه به نظر می رسد مانند یک نعمت بزرگ.

فرانسیس 95 و او در حال حاضر نابینایان و در قرنطینه. بیشتر احساس می کنم ممنون که ما هر دو در اینجا در همان محل و در همان زمان است و مسیر ما عبور کردند. او در یک ایرلندی جامعه در ماساچوست است. من در دوبلین.

وجود دارد بسیار است که از خود ما کنترل در این بیماری همه گیر اما این من می تواند کنترل: من می تواند رفتن به سوپر مارکت برای او. این است که چگونه من خودم را با یکی دیگر از ایرلندی — یوجین که نقل مکان به ایالات متحده در 30 سال قبل از من در Fairway بازار در برادوی و 74 روز بعد از ظهر در هفته گذشته با یک لیست خرید در یک دست و یک سبد مواد غذایی دیگر.

ما می خواهم هر دو خواسته شده است برای کمک به خرید دوستان ما مواد غذایی — به طور جداگانه و به نظر می رسید — به ما پیوستند. “اگر ما coronavirus آن را در یک فروشگاه مواد غذایی!” به من گفت: بررسی مواد غذایی راهرو و به سوراخ کردن چشم به پراکندگی دیگر محتاط نیویورک سرگردان در اطراف در ماسک هل دادن چرخ دستی. او به من نگاه کرد مانند من در مورد به غارت یک فروشگاه نیست فروشگاه در یک.

نان شمارنده در Fairway بازار است. ‘آیا شما در معرض خطر زندگی خود را برای یک نان شیرینی حلقوی? چگونه در مورد یک شیشه مارمالاد?’

3. آیا شما در معرض خطر زندگی خود را برای یک نان شیرینی حلقوی?

“آیا شما در معرض خطر زندگی خود را برای یک نان شیرینی حلقوی یا یک شیشه مارمالاد?” من از یوجین سوال که چرا شب قبل از من از مارمالاد. بنابراین من فکر کردم آن را بیش از لایه بندی شده و به رهبری بارنی حال greengrass در آمستردام خیابان و 87هفتم خیابان یک یهودی دلی تاسیس توسط مردی که حمل دودی ماهیان خاویاری به رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت در Warm Springs, Ga. برای شکرگزاری سال 1939.

من خریداری یک شیشه از Dalfour فرانسه حفظ کند. من را فراموش کرده بارنی حال greengrass تنها می پذیرد چک یا پول نقد. من خرابکاری نمایشی برای ولگرد دلار است. “ما خود را به تعداد” مرد پشت پیشخوان hollered “و لایحه شما در طول هفته!” که نیویورک را دوست دارم.

من باید به تصویب یک صرفه جویی در زمان جنگ: امروز من لباس عجیب و غریب جفت دستکش با غرور و افتخار.

من هم عینک دستکش پشمی به بارنی حال greengrass چرا که مطالعات نشان داده اند که چرخ دستی های خرید در انواع میکروب ها درست مثل مترو قطب و گردان یا هر چیز دیگری که بسیاری از مردم با تماس به طور منظم.

من به طور مداوم خود را از دست, دستکش, افسوس. اما من باید به تصویب یک صرفه جویی در زمان جنگ: امروز من لباس عجیب و غریب جفت با غرور و افتخار. من نمی کند را دستمال مرطوب الکل. دفعه بعد من را حداقل به چند Clorox CLX, +3.36% دستمال مرطوب در یک کیسه Ziploc. قبل و بعد از من قرار دادن مواد غذایی دور من دست شستن.

که اجرای آزمون به بارنی حال greengrass خواهد آماده شدن برای مسابقه دو ماراتون مواد غذایی اجرا در Fairway بازار با یوجین. راستش من نمی خواهم او را غاصب جای من به عنوان سر ادموند هیلاری در این برنامه به طور بالقوه خطرناک سفر. نه من می خواهم به فرانسیس Crozier به سر جان فرانکلین. (نه Crozier یا فرانکلین در بازگشت از آخرین سفر به قطب شمال.)

اما من متوجه شدم که چرا ما می خواهم هر دو داده شده جداگانه لیست خرید, و من متوجه شدم که چرا. آن را گاهی اوقات دشوار به درخواست یک نفر برای آنچه به نظر می رسد مانند یک نعمت بزرگ. این می تواند به نظر می رسد آسان تر به درخواست دو نفر به صورت کمی کوچکتر نعمت. من حل و فصل به مطمئن شوید که به یاد دوست من که در طول این همه گیر من چیزی جز زمان و به ارائه کمک قبل از من خواسته. در نهایت من خوشحال برای به اشتراک گذاشتن بار. یوجین و من ساخته شده یک تیم خوب.

3. ترک خود را ” شه ” شلوار در خشک پاک کننده ها

در اینجا دلیل دیگر من عینک balaclava به سوپر مارکت: این نه راحت آن را به من یادآوری می کند و افراد دیگر که ما در حال برخورد با جدی برای سلامت اورژانس; آن را پوشش می دهد تقریبا تمام سر و در اینجا علم بیت — آن را فراهم می کند ثابت با ارنج زدن به من یادآوری می کنند: “آیا خود را لمس نکرده است. اگر شما هر چیزی را به دور از این که.

من balaclava فراهم می کند ثابت با ارنج زدن به من یادآوری می کنند: “آیا خود را لمس نکرده است.

خرید می تواند استرس زا تحت این شرایط. آن را خوب به یک محتاط و هوشمند — خریدار. من معمولا می خواهید برای دریافت در داخل و خارج در دو زمان سریع اما به این مناسبت تصمیم گرفتم به مراقب باشید و زمان من. بیشتر چه من از آن لذت بردم. همه چیز را من می توانم انجام داده اند برای به حداقل رساندن شانس من از چیدن COVID-19 من. من ماندم 6 پا و دور از دیگران, هر زمان که امکان پذیر است از جمله خرید من شریک است. ما نمی تواند در ساعت شلوغی. من صحبت به کارکنان و مشتریان دیگر.

هر کس freaked. من آن را دریافت کنید. به ما گفته شد برای خرید ماسک. سپس به ما گفته شد به آنها را خرید. که در اینجا برخی از راهنمایی در مورد چگونه به ماسک خود را در 30 ثانیه از یک تی شرت بدون استفاده از الاستیک.

من پوشیدن من balaclava و ترک من “می شه شلوار” در خشک که درهای خود را بسته و در مدت کوتاهی پس از رژیم صهیونیستی است. کومو اجتماعی-دورى سیاست آمد.

دوستانه گفتگوی بورسی من قرار می دهد و من امیدوارم که دیگران در سهولت. یک زن خوب توصیه می شود به لندن داد و بیداد. “با تشکر برای نوک” به من گفت. “من نیم پوند!” من نمی دانم من داد و بیداد از من پهلو اما من یک ایده خوب که ما نقاط ضعف هستند برای ویروس. من فقط باید برای نگه داشتن من سرد است.

Fairway بازار در برادوی و 74 خیابان.

4. اگر شما عصبی و تصور کنید که چگونه کارکنان احساس

اگر شما نگران در مورد رفتن به فروشگاه مواد غذایی تصور کنید آنچه در آن مانند برای کسانی که کار می کنند وجود دارد. آنها ممکن است لبخند و می گویند “من می تواند به شما کمک کند؟” اما آنها همچنین می تواند تفکر ‘آیا شما آن را?’ به من گفت: هر عضو هیات من صحبت کرد تا در Fairway “با تشکر از شما برای کار امروز است.” آنها نیاز به شنیدن آن است. یک frazzled مشتری است که اغلب ملایم و یا مشتری خوشحال.

همین حالا خودتان رانندگی دیوانه خواندن رسانه های اجتماعی: ترس دوستان خود است.

من خواندن کارشناسی مطالعات — نه مرموز Facebook FB -1.19% پست — من و اجازه ندهید که آنها را درایو من دیوانه.

به عنوان مثال هنوز هم وجود دارد هیچ شواهد ارتباط coronavirus انتقال مواد غذایی و بسته بندی مواد غذایی با وجود این ویروس را قادر به زنده ماندن روی مقوا در یک محیط آزمایشگاهی. علاوه بر این خوان Dumois اطفال عفونی-بیماری پزشک در دانشگاه جانز هاپکینز در تمام بیمارستان کودکان در سن پترزبورگ فلوریدا., نشان می دهد که ویروس ها خواهد زنده ماندن بهتر است در “الیاف مصنوعی” — پلی استر بیش از پشم و ابریشم و پنبه.

در نهایت من را انتخاب کنید caremongering بیش از نابود دلیل ترس دوستان خود است. فرانسیس به من گفت روز دیگر “کوئنتین من 95! آیا شما فکر می کنم من می ترسم از coronavirus?” اما این بدان معنا نیست که او را ایستاده در خط در سوپر مارکت ،

بنابراین معامله در اینجا است: اگر شما می خواهید به تغییر لباس می پوشند و یا غیر جراحی, ماسک, آن را انجام دهد. اگر شما می خواهید به پوشیدن یک کاسه ماهی قرمز بر روی سر خود را و پرواز در اطراف اسکیت در حالی که قرائت “De Rerum Natura” توسط Lucretius شود مهمان من. من برای اولین بار به نکته کلاه من و گفتن “صبح به خیر! یک نشکن روز است.”

اما یدکی یک لحظه برای آن دسته از کارگران خدمات ما بر تکیه می کنند. آنها در حال قرار دادن سلامت خود و زندگی خود را در خط آنها دریافت نشده است و خطر پرداخت.

5. آماده برای چالش ها و هدیه غیر منتظره

من هم چیزی است که من می توانم خرید در هر فروشگاه و یا داروخانه ها. گرفتن از خانه خارج شد جادویی تونیک. این بود که بزرگترین سوپر مارکت رفت و برگشت از همه: معلوم فرانسیس انجام شد من به نفع و من حتی نمی آن را می دانم.

من ندیدم یوکو اونو rummaging از طریق سبزیجات در Fairway — من او را یک بار وجود دارد و من سمت چپ او به آن — اما من لذت بردن از میوه از کار با احساس مفید برای کمک به یک دوست. من نیز ملاقات همسایه خارج است. ما ایستاده از 6 فوت دور از یکدیگر. او با این نسخهها کار در یک سالن و او شده است furloughed. نیویورک ایجاد کرد. عشق و قدردانی است که همه در اطراف.

معلوم است دوست من انجام شد من به نفع و من حتی نمی آن را می دانم.

و تا به آخر پای من نیویورکر راهنمای بقا برای خرید مواد غذایی. یوجین و من تا به حال دو هفته’ به ارزش غذایی — قوطی و بطری شش بسته از آشپزخانه رول لیتر شیر, شیشه این است که و از سوی دیگر — و آنها سنگین است.

باقی مانده هوشیار برای یک ساعت در این فروشگاه ساخته شده از آن به نظر می رسد مانند دو ساعت. یوجین و من خسته از خرید ما. من راه می رفت در یک بلوک و ما تا به حال چند مطلب بروید. من خال خال رها سبد خرید در گوشه خیابان. “ما آن بازگشت” به من گفت. “بعد!”

من به سرعت انباشت اشیاء بدست آمده از مواد غذایی به سبد خرید تحت فشار قرار دادند و آن را در سراسر چهار ترافیک خطوط در برادوی است. “برو! برو! برو!” من فریاد زد. شما باید به فکر می کنم روی پای خود را در طول یک بیماری همه گیر. ما در وسط یک ملی اورژانس پس از همه, اگر پلیس متوقف شد من می خواهم به سادگی آنها را به حقیقت. با تشکر از شما NYPD اولین پاسخ دهندگان و بهداشت حرفه ای, و با تشکر از شما Fairway بازار است.

که من رهبری را آمستردام با سرعت یک گلوله یک مرد بود یک فروشگاه طلا و جواهر در تعقیب یک مرد دیگر. “مردم در حال مرگ هستند و شما سعی می کنید چیزی به سرقت از فروشگاه ؟ شما motherf—!”

آه بله. همیشه وجود دارد مردمی با مشکلات بزرگتر از من بود. من نگه داشته در حال حرکت: این یک روز خوب در منهتن. به قول این خط باز از Jules Dassin را پس از جنگ در فیلم نوآر “در شهر برهنه”: “وجود 8 میلیون داستان در شهر برهنه. این شده است یکی از آنها است.” فرانسیس شده اند که 22 وقتی که فیلم منتشر شد. او نیز بیشتر داستان را بگویید.

این مقاله بخشی از یک MarketWatch سری, ‘اعزام از یک بیماری همه گیر.’

نیویورک کانون بیماری کروناویروس در آمریکا

Carrie Anne Tocci

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de