'شرم آور': مینه سوتا جفت که عینک صلیب شکسته ماسک در خارج ممنوع از فروشگاه برای حداقل یک سال

اردن کولور سیتی ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:44 PM EDT Jul 26, 2020مینه سوتا و مرد که عینک ماسک صورت ب

توسط NEWSAMINS در 6 مرداد 1399

مینه سوتا و مرد که عینک ماسک صورت با صلیب های شکسته و آنها را در یک حادثه بر روی ویدئو دستگیر شده اند ممنوع از فروشگاه های وال مارت در سراسر کشور برای حداقل یک سال.

این ویدئو ارسال به Facebook در روز شنبه توسط Raphaela مولر نشان می دهد یک زن و مرد در خارج, در, Marshall, مینه سوتا, پوشیدن لباس قرمز رنگ پوشش صورت با صلیب های شکسته. زن منعکس کردن دوربین در حالی که مرد چک کردن مواد غذایی.

"شما نمی تواند آمریکا و پوشیدن که ماسک" یک فرد شنیده می شود گفت. "ما تا به حال به معنای واقعی کلمه یک جنگ در این مورد."

نقاب زن شنیده می شود گفت: "اگر شما برای رای دادن بایدن میخوای در آلمان نازی است. که آنچه در آن خواهد بود." جو بایدن است presumptive دموکراتیک نامزد برای رئیس جمهور.

ماسک حکم: Walmart, لاو, Aldi, هدف در میان خرده فروشان اضافه کردن ماسک صورت مورد نیاز با توجه به COVID-19. مشاهده لیست کامل.

مارشال پلیس سروان. جف Wenker آسوشیتدپرس گفت دو صادر شد بدون تجاوز اعلامیه اما پلیس نمی استناد و یا دستگیری آنها. Walmart گفت: ایالات متحده آمریکا امروز بدون تجاوز اعلامیه های گذشته حداقل یک سال و اعمال می شود به تمام فروشگاه های وال مارت.

مولر گفت: خبر مربوط به او احساس "حالت تهوع" در نزد این جفت ارز است.

"من لال بود و شوکه کرد. من شنیده ام (چیزهایی مثل این) اتفاق می افتد در جاهای دیگر اما من هرگز فکر نمی کردم من می بینم چیزی شبیه به آن است," او گفت: آسوشیتد پرس.

در بیانیه ای به ایالات متحده آمریکا امروز, Walmart به نام حادثه "غیر قابل قبول است."

"ما در تلاش برای ارائه یک محیط امن و راحت خرید, محیط زیست برای همه مشتریان ما و نمی خواهد تحمل هر گونه تبعیض یا آزار و اذیت در هر جنبه از کسب و کار ما" خارج شده گفت:.

ماسک تنفسی سوپاپ? آنها موثر نیست و پزشکان می گویند

این شرکت افزود: "ما می خواهیم هر کس به سایش پوشش صورت هنگامی که وارد فروشگاه ما را برای ایمنی خود و ایمنی دیگران و این مایه تاسف است که برخی از افراد گرفته اند این بیماری همه گیر به عنوان یک فرصت برای ایجاد یک وضعیت ناراحت کننده برای مشتریان و همکاران در فروشگاه ما."

مینه سوتا دستور نیاز مردم به پوشیدن ماسک یا پوشش صورت در حالی که در داخل خانه رفت و به اثر شنبه. خارج ماسک حکم شده است و در اثر نزدیک به یک هفته است.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz توییتی یک لینک به یک گزارش خبری در مورد حادثه خارج از استار تریبیون, مینیاپولیس و گفت: آنچه اتفاق افتاد "ننگین ساده و ساده است."

"با تشکر از شما برای تماشاگران که ایستاده بود تا به این غیر قابل قبول نفرت, سوخت, رفتار," او گفت:.

مارشال اداره پلیس نیست فوری پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر از ایالات متحده آمریکا امروز. مرد و زن نمی شناخته شده است اما استار تریبیون گزارش داد این مرد 59 ساله و زن است 64.

کمک: آسوشیتد پرسtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب