دموکراتیک وکیل: موانع stonewalls و امیدواریم که در سال ما از impeaching دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

نظرنورمن ایسن نظر نویسندگانمنتشر شده 7:00 PM EDT Jul 23, 2020در حالی که من مشاور ویژه به کمیته قضایی مجلس در ط

توسط NEWSAMINS در 3 مرداد 1399

نظر

در حالی که من مشاور ویژه به کمیته قضایی مجلس در طول سال پر حادثه از بررسی استیضاح و محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شما خواهد بود شگفت زده به شنیدن این که دیر تشکر. جان لوئیس به من گفت چیزی که طنین انداز زمان: استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن اما آن را با عشق.

چه شما ممکن است تعجب است که در این سال با همه فراز و نشیب مطلع شد که روح عشق و امید برای کشور ما است. برای ما اساسی است. و برای ما ارزش است. من خوشبین هستم که در ماه نوامبر مردم آمریکا را که همان روح پایان کار که سنا ناتمام مانده که من در توضیح کتاب جدید من در مورد استیضاح.

من را دریافت نمی اشتباه. من درک می کنم که چرا بسیاری از آمریکایی ها نگاه کنید که در همان سال از استیضاح و احساس می کنم نا امید کننده است. Stonewalled. مانع. ما مواجه با چالش های ثابت: این غم انگیز محتاط گزارش از مشاور ویژه رابرت مولر; راه آن کاهش یافته بود redacted و تحریف توسط دادستان کل ویلیام Barr; مولر را ناامید کننده عملکرد خود را در طول شهادت; شکست دیگر شاهدان مانند Barr و مشاور سابق کاخ سفید همین McGahn به نمایش; بلند دادخواهی روند (هنوز هم جاری) به نیروی Barr به انتشار اطلاعات کلیدی و McGahn به شهادت.

هنگامی که ما در نهایت استیضاح در, اوکراین, اصلی ما 10 استیضاح مقالات شده بود به دو کاهش می یابد و به جای bipartisanship ملاقات ما حزبی به مقاومت در مجلس و سنا به هر چه معقول قانونگذار باید توافق کرده اند که یک جرم و بزه است.

به طرز عجیبی شاد با وجود موانع

به یک مثال ما دچار ضربه Jan. 31, 2020, عنوان پایان سنا محاکمه یافتند. که صبح ما آموخته بود که دو نفر از جمهوری خواهان ما امیدوار به پیروزی بیش از تماس شاهدان — سنسور. لامار الکساندر تنسی و لیزا Murkowski آلاسکا — خواهد بود رای گیری در برابر تماس با یک تک. با تنها 47 سناتور دموکراتیک حزبی که به معنای ما نمی خواهد تضمین 51-رای اکثریت مورد نیاز برای تماس شاهدان حتی اگر مردد میت رامنی از یوتا و سوزان کالینز از مین طرفه با ما.

ما به طرز عجیبی شاد با این وجود. هیچ یک از دموکرات ها در آمده بود علیه ما در نهایی محکومیت رای و ما از شنیدن شد که ما را نگه دارید و هر سه ما, red-دولت دموکرات (آلاباما Doug Jones, آریزونا Kyrsten Sinema و غرب ویرجینیا Joe Manchin) در شاهد حکم آرا و را انتخاب کنید تا رامنی و کالینز در حداقل برخی از آنها.

ما تا به حال برخی از کمک به آن روز با آخرین اخبار و همچنین: یک چیز عالی از سابق مشاور امنیت ملی, جان بولتون, پس از کتاب منتشر نشده که تهمت پیشرفته بود او فشار علیه اوکراین در یک دفتر بیضی گفتگو با بولتون در اوایل مارس 2019 و تهمت بود در حال حاضر انکار مکالمه تا به حال اتفاق افتاده است. قرار داده است که واقعی اختلاف جلو و مرکز فقط در زمان برای ما سنا بحث درباره بولتون حکم. من تکیه به یک همکار وکیل و زمزمه "خدا وجود است."

یکی پس از دیگری استیضاح مدیران چکش دور در پوچی محض از آمریکا و امتناع خود را به شنیدن از یک شاهد عینی که وجود داشته است قبلی میانگین 33 شاهدان در سنا استیضاح و محاکمه. آن را مانند "تاریکی در ظهر" در سال 1940 رمان استالین عدالت است. یا شاید کافکا سورئالیسم بهتر بود مقایسه. این خیلی مضحک شما تا به حال به خنده. ترکیبی از دیدن پوچی از آن همه و شناخت ما برگزار شده بود به همه ما دموکرات ها رو به ما روحیه.

ما آمده بود خیلی نزدیک به گرفتن بولتون و شاید دیگر شاهد و احتمالا شکستن همه چیز باز است. آن را نه به معنای بود اما ما تا به حال کمک به متقاعد کردن حدود سه چهارم از آمریکایی ها که این اشتباه بود برای سنا به شنیدن از کسانی که شاهدان با توجه به نظرسنجی پس از نظرسنجی پس از نظرسنجی. هر چه مجلس سنا را در این کشور به گوش دادن و اهمیت. تشکر. Adam Schiff, خانه هوش رئیس کمیته سرب و خانه استیضاح مدیر بود و بند بند آن را به خوبی پشت درهای بسته و به دادگاه تیم شب قبل از: "در حال حاضر ما قصد داریم به بحث ما مستقیم به مردم آمریکا." سپس او فرستاده همه خانه را به گرفتن برخی از بقیه.

System failure: پس از هولناک راجر سنگ تخفیف, اجازه ندهید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شکستن متحده امریکا است.

در پایان به عنوان هر کس می داند که ما موفق به پیروزی یک اعتقاد. اما زمانی که من سمت چپ کاپیتول هیل پس از محاکمه من بود تا با تزریق امید. زیرا برای هر یک از این موانع نیز وجود دارد حال پیشرفت است.این Mueller گزارش را ایجاد جرایم با مغلوب ساختن پیشی جستن — حداقل پنج فقره انسداد عدالت; Barr نهفته است که در مورد گزارش شد و به تدریج در معرض; ما به ثمر رساند اولیه برنده در هر دو دادگاه ما موارد (برای به دست آوردن McGahn شهادت و مولر اساسی شواهد نکردن Barr) و من مطمئن هستم که خانه را در نهایت پیروز, تنظیم مهم سوابق.

مهم تر از همه دلهره آور کار قبلا در استیضاح پرداخت می شود زمانی که اوکراین آیات را منفجر کرد در ماه سپتامبر. که من با جزئیات در کتاب من استیضاح زیرساخت های ما تا به حال ساخته شده و آماده بود و خانه بود قادر به حرکت به سرعت. قضایی مجلس رئیس Jerrold Nadler حتی غالب در خود اصرار از جمله تهمت را الگوی کامل از سوء استفاده و انسداد به عنوان بخشی از ما دو استیضاح مقالات و گسترش دامنه خود شامل حوادث در Mueller گزارش.

مغلوب ساختن پیشی جستن نهایی استیضاح محاکمه

شاید لحظه ای که بهترین قطاری که چرا من ظهور امیدوار — و معنای impeaching با عشق زمانی بود که من وارد سنا در حدود ساعت 2 بعد از ظهر در فوریه. در 5 سال 2020 برای آخرین ساعت از استیضاح محاکمه. من وجود دارد به گوش دادن به رامنی عاطفی توجیه رای خود را به جای کشور بالای حزب سیاسی و محکوم کردن رئیس جمهور در اولین مقاله از استیضاح.

رامنی از حزب جمهوری خواه 2012 ریاست جمهوری نامزد کرده بود می خواستم تهمت را بد و تا به حال نزدیک به آن را گرفتن. مجلس سنا در کف او اذعان کرد که قضاوت در مورد رئیس جمهور و رهبر حزب خود بود سخت ترین تصمیم او تا کنون با آن مواجه است. او در ادامه به تشریح این مورد به این نتیجه رسیدند که "رئیس جمهور این است که گناه از یک هولناک سوء استفاده از اعتماد عمومی" و به پایان رسید در یک توجه داشته باشید من اعتماد را انعکاس با همه آمریکایی ها که به زودی تصمیم گیری در سرنوشت کشور ما: "ما همه پانوشت در بهترین حالت در حافظهی تاریخ است. اما در قدرتمند ترین ملت روی زمین ملت تصور آزادی و عدالت که تمایز است به اندازه کافی برای هر شهروند است."

من شاهد اولین آمریکایی در 231 سال سابقه از ما, قانون اساسی جمهوری که رای به محکوم کردن یک رئیس جمهور از حزب خود در مجلس سنا محاکمه. شیف فکر رامنی رای یکی از بزرگترین اعمال شجاعت سیاسی در قرن گذشته است.

ما نمی توانیم صبر کنید: به عنوان COVID موارد بالا 3 میلیون آن زمان گذشته برای پایان دادن به فاجعه بار مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری

ما الهام گرفته شد و همچنین با شجاعت از خود ما سناتور دموکرات. جونز شد تا در آینده برای انتخاب مجدد در قلب مغلوب ساختن پیشی جستن کشور خود رای شاید حتی سخت تر به بازیگران از رامنی است. Manchin رای منحرف آنقدر که او به ارمغان آورد دو سخنرانی: یکی به تبرئه و یکی به محکوم کردن. در پایان او به دنبال وجدان خود را. و Sinema همین در بیانیه ای که تأکید او نهایی fealty به قانون اساسی و به این نتیجه رسیدند: "این وظیفه ما به عنوان آمریکایی ها به ... به یاد داشته باشید که ما — متنوع مردم ایران در عشق ما از کشور از آزادی و آزادی." وجود دارد آن را به لوئیس ایمان.

زمانی که کنگره لوئیس ساخته شده احساسات خود را در مورد استیضاح او گفت: در خانه طبقه "می آید زمانی که شما را مجبور به نقل مکان کرد توسط روح تاریخ را به اقدام برای حفاظت و حفظ یکپارچگی ملت ما." در نوامبر. 3 (و این هفته رای گیری منجر به آن) ما به عنوان آمریکایی ها تمام خواهد شد بر نام را که اقدام برای یکپارچگی امریکا برای بازگرداندن ایمان به خودمان. این وظیفه ما برای احیای امید ما به طور فعال با مصاحبه ما رای به محکوم کردن و حذف مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت استیضاح دادگاه این بار با همه ما به عنوان قاضی و هیئت منصفه. ما باید این کار را با عشق برای همه ملت ما انجام شده است و برای آینده ای روشن ما را — اگر ما را انتخاب حق.

نورمن ایسن که در خدمت به عنوان رئیس جمهور باراک اوباما اخلاق تزار و سفیر جمهوری چک بود که در ویژه استیضاح مشاور قضایی مجلس کمیته دموکرات از فوریه 2019 به فوریه سال 2020 است. بخش هایی از این ستون اقتباس شده از "یک مورد برای مردم آمریکا: ایالات متحده v. Donald J. Trump" که منتشر خواهد شد شنبه. او را دنبال کنید در توییتر @NormEisentinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن