فرزندان Esiason مصمم به نوبه خود نشینان نوه به رنجرز فن

اگر چه ویندزور فضل مارتین یک نشینان پدر سابق NFL ستاره فرزندان Esiason مصرانه اصرار دارد که خود را جدید نوه خو

توسط NEWSAMINS در 30 تیر 1399

اگر چه ویندزور فضل مارتین یک نشینان پدر سابق NFL ستاره فرزندان Esiason مصرانه اصرار دارد که خود را جدید نوه خواهد بود رنجرز فن.

هنگامی که نوزاد متولد شد, او به نظر می رسد پیچیده در پتو سفید با قرمز و آبی راه راه. Esiason که بی شرم نیویورک رنجرز فن مشترک یک عکس و پرسیدم عشق قرمز و سفید و آبی راه راه پتو! که دختر من!"

"من فکر می کنم کسی رفتم در آن وجود دارد و آیا درست" Esiason گفت: در طول WFAN را "نسل & Gio" صبح نشان می دهد. "آنها با ارسال یک پیام پنهان به عنوان آنها او را به اولین چیزی که او تخمگذار در. که در آن شروع می شود. برخی از چیزهایی که به معنای این است که همه من می توانم به شما بگویم."

روز جمعه نشینان' Matt Martin پاسخ به Esiason اصلی سایت با یک پیوست عکس از نوزاد وینی پیچیده شده در یک جزیره پشم گوسفند وجانوران دیگر "شما به نظر می رسد اشتباه (فرزندان) بنابراین اجازه دهید من روشن آن را برای شما. #LGI"

Esiason مصمم بود هر چند. Esiason گفت: او پس از آن صورت گرفت که عکس و تغییر جزایر لوگو به یک رنجرز یک.

"برخی از چیزهایی که به معنای بود که همه من می توانم به شما بگویم" Esiason روز دوشنبه گفت:. "من نمی اشتباه. من می دانم که دقیقا وقتی که می آید به پایان این تمام چیزی که او می خواهد یک رنجرز. و من مطمئن هستم که مزاحم دختر من در حال حاضر."

گرگ Giannotti علاوه بر اظهار نظر در چه رنجرز می تواند انجام داده اند هنگامی که فرزندان ابراز حمایت برای دیدن نوه خود در این تیم رنگ.

"اگر آنها به حال یک رسانه های اجتماعی فرد در بالا از آنها می تواند ام تبریک دو پدر و مادر جدید و می گویند:" خوش آمدید به فرهنگ رنجر فن خانواده من می دانم Boompa است کاری را که اتفاق می افتد.' که می شده اند ترول از همه ترول شغل است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن