الکس الی مدیر 1.9 میلیارد دلار دلاور Smid کلاه صندوق رشد می گوید مخل شرکت هایی که گرفته اند سهم بازار در coronavirus بحران ادامه خواهد داد به خوبی انجام دهد چرا که آنها اساسا “بهتر و ارزان تر و سریع تر است.”

“ما سرمایه گذاری در اختلالات,” Ely در مصاحبه ای گفت: آوریل 28. “آنها ناشی از فن آوری و یا ناشی از نوآوری است. وقتی که بنیادی تغییر اتفاق می افتد وجود دارد سکولار تغییر در این صنعت برای سال آمده است, گاهی اوقات در دهه های آینده.”

مزیت این روش این است که نیروهای محرکه تغییر آنقدر قوی است که آنها همچنان و یا حتی افزایش یافته اقتصادی تحول.

“بله این مهم است که یک بحران وجود دارد اما در دراز مدت مهم نیست که چه اتفاقی می افتد. این چیزها را ادامه خواهد داد. یک فرد جوان در حال رفتن به یک شعبه بانک” او گفت:.

روند و نمونه هایی از سهام

در اینجا روند نوآوری و هفت سهام که دلاور Smid کلاه صندوق رشد DFCIX, -3.39% صاحب. “Smid” کلاه اشاره به کوچک و اواسط کلاه. نمونه کارها متمرکز شده است و تنها 35 سهام.

مجازی مراقبت های بهداشتی

دلاور Smid کلاه صندوق رشد نگه می دارد Teladoc سلامت TDOC, +2.94%, که الی به نام “پیشرو در پزشکی از راه دور شرکت در بازار امروز, از نظر اندازه و تعداد بیماران است.” در مارس 14, Teladoc پیش نمایش آن را در سه ماهه اول و نتایج آن گفت: ارائه 20,000 پزشکی مجازی بازدیدکننده داشته است یک روز بود که از 100% افزایش از هفته اول ماه مارس.

علاوه بر این شرکت هایی که به منظور تسهیل در بازديد از راه دور (ویدئو کنفرانس) با متخصصان پزشکی “نیز وجود دارد که شرکت هایی که انجام خواهد شد تشخیص خارج از خانه خود را و یا آهنگ انسولین و فشار خون و ضربان قلب ضرب و شتم و…. همه از راه دور و با دقت بیشتری از شما خواهد با یک بار تجزیه و تحلیل از یک دکتر در مطب,” الی گفت.

الکس الی مدیر دلاور Smid کلاه صندوق رشد

الکس Ely

یک مثال از یک شرکت ارائه این نوع از خدمات است iRhythm فن آوری IRTC, -2.22%, که با توجه به الی “بهترین فن آوری برای مانیتورینگ قلب خود را.” IRhythm با استفاده از تکه های به نظارت و جمع آوری اطلاعات برای تعیین اینکه آیا شما باید ضربان قلب نامنظم. این اجازه می دهد تا یک پزشک برای نظارت بر میلیون ها نفر از ضربان قلب به طور مداوم ارائه یک بزرگتر و دقیق تر داده ها مجموعه ای از سنتی نظارت بر تکنیک های.

ارتباطات و نرم افزار به عنوان یک سرویس

RingCentral RNG, -4.56% فراهم می کند ارتباطات یکپارچه خدمات به شرکت ها از جمله صدا, ویدئو, پیام های متنی و رسانه های اجتماعی در سراسر انواع دستگاه های. شرکت software-as-a-service مدل اجازه می دهد تا ادغام با انواع سفارشی و برنامه های شخص ثالث.

Everbridge EVBG, -2.31% فراهم می کند انتقادی رویداد-خدمات مدیریت, هماهنگی اورژانس پیام ها در سراسر سیستم عامل های مختلف به صورت های مختلف نهادهای دولتی و شرکت ها.

Okta OKTA, -1.62% فراهم می کند و می تواند مبتنی بر هویت احراز هویت نرم افزار برای افزایش, مناسب, امنیت شبکه.

خدمات مالی تلفن همراه

سلامت الکترونیک EHTH, -0.25% فراهم می کند یک بازار برای مصرف کنندگان به انتخاب بیمه بهداشت و درمان و برنامه های مدیکر. “به جای تماس با نماینده بیمه خود را به شما بیمه آنلاین از طریق ehealth. آنها قادر به ارائه قیمت بهتر” Ely گفت.

با کیفیت بالا, مواد غذایی و نوشیدنی

یکی برگزاری دلاور Smid کلاه صندوق رشد است که شما ممکن است تعجب است که بوستون آبجو سام -1.19%, آبجو از سام آدامز آبجو. چه جلب Ely به سهام رشد سریع بوستون آبجو واقعا سخت Seltzer گروه از محصولات که ” فاقد گلوتن با تنها 2 گرم کربوهیدرات در هر وعده. آن را به عنوان سالم تر از آبجو” با توجه به الی.

“آبجو خود فروش هستند در واقع در مورد تخت در حال حاضر, اما خود seltzer فروش هستند به طور چشمگیری. آن در حال حاضر باعث می شود تا نیمی از کسب و کار خود را در حال رشد در 100 ٪ در سال” او گفت:.

قابل توجه outperformance

در اینجا یک نمودار نشان دادن عملکرد دلاور Smid کلاه رشد صندوق سهام کلاس در برابر معیار های راسل 2500 رشد شاخص به عنوان شاخص S&P 500 به مدت پنج سال از طریق مارس 28:


FactSet

عملکرد ارقام بالا حذف هر گونه هزینه های فروش و پس از هزینه های.

با گسترده شاخص کاهش این سال به خیلی از اقتصاد شده است صدمه coronavirus shutdown, شما ممکن است علاقه مند به دیدن چگونه به خوبی این صندوق انجام شده در طول مدت بازار گاو نر. اینجا همان مقایسه به مدت پنج سال از طریق پایان 2019:


FactSet

که عملکرد قابل توجه به ویژه هنگامی که شما در نظر تسلط منفعل شاخص استراتژی. این صندوق دارای پنج ستاره توسط Morningstar مالی-شرکت تحقیقات بالاترین امتیاز.

نوآوری روند

Ely ارشد مدیر سرمایه گذاری های کوچک/اواسط کلاه رشد سهام در Macquarie مدیریت سرمایه گذاری که subadviser برای دلاور Smid کلاه صندوق رشد.

او در ادامه توضیح داد: نوع بلند مدت صنعت گرایش او به نظر می رسد.

یکی از نمونه های بانکداری تلفن همراه که فعال شده است با توسعه فن آوری و ساخت 4G (و در نهایت 5G) شبکه های ارتباطی. ما هنوز در مراحل اولیه برای بانکداری تلفن همراه و پرداخت. “هنوز هم وجود دارد 90,000 شعب بانک ها در ایالات متحده و آنها هنوز در حال رشد است. نیمی از بین خواهد رفت داخل بعد از 10 تا 15 سال” Ely گفت.

برای توصیف قدرت ماندن از ابداعات او نگاه کرد و راه بازگشت: “در 80s و 90s در طول این دوره از گسترش برخی از اختلالات شدند PC نوآوری با مایکروسافت MSFT, -2.58%, و اینتل INTC, -4.18%, و فروشگاههای جعبه بزرگ مانند وال مارت WMT, +1.12% و Home Depot ایچ-دی -0.57%. نقطه نامگذاری این نمونه ها است که شما تا به حال سقوط ’87 یا ’90-’91 رکود اقتصادی شما نمی خلاص شدن از کامپیوتر شما و بازگرداندن یک ماشین تحریر.”

حتی قبل از coronavirus بحران آن بود آشکار است که رسانه های جریان و خدمات مالی تلفن همراه شد “راه های بهتر برای انجام کارها” و این که مجازی بهداشت و درمان “بهتر بود از رفتن به دفتر دکتر” الی گفت.

صندوق منابع

در اینجا 10 صفحه منابع از دلاور Smid کلاه صندوق رشد از مارس 31:

شرکت دارای صدای تیک تیک به اشتراک گذاری نمونه کارها مجموع بازگشت – YTD مجموع بازگشت – 2019
RingCentral, Inc. کلاس RNG, -4.56% 5.3% 32% 105%
بوستون Beer Co. Inc. کلاس سام -1.19% 5.3% 22% 57%
EHealth, Inc. EHTH, -0.25% 5.2% 15% 150%
NovoCure Ltd. NVCR, -8.08% 5.2% -14% 152%
iRhythm Technologies, Inc. IRTC, -2.22% 4.6% 48% -2%
Okta, Inc. کلاس OKTA, -1.62% 4.5% 28% 81%
SiteOne چشم انداز عرضه Inc. سایت -2.79% 4.4% -5% 64%
یتی Holdings, Inc. YETI -5.61% 4.1% -23% 134%
Everbridge Inc. EVBG, -2.31% 4.1% 49% 38%
Teladoc Health, Inc. TDOC, +2.94% 4.0% 116% 69%
منبع: FactSet

از دست ندهید:این یک تو رفتگی در دیوار از تضعیف بازار املاک و مستغلات در حال رشد است به سرعت در حال

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de